زین و Coursey مربع بیش سرپرست صندلی در مسابقه شبیه هیچ دیگر

Coursey راه حل: قرار دادن یک سرپناه موقت و یا ایجاد شبه امن پارکینگ در شهرستان مقر خاموش مندوسینو خیابان و در تالار شهر در مرکز شهر. دولت واقعا خود مشکل, او گفت:.

“رهبری در استقبال از چالش ها و نه اجتناب از آنها” Coursey گفت.

اما زین کرده است با اشاره به سابقه طولانی از دفاع از شهرستان هزینه های خانمان ابتکارات و یک آرایه وسیعی از سلامت روانی و سلامت عمومی خدمات. نمونه شامل دو سانتا رزا پروژه: 104 اتاق تبدیل سابق کف دست مسافرخانه و همچنین 14 کوچک خانه برای جانبازان در جان زین-مایکل ولف جانبازان روستا به نام زین اواخر پدر دریایی سپاه کهنه.

“Shirlee نیست فقط بحث در مورد بی خانمانی او اقدام به کمک به ما آسیب پذیر کمک آنها نیاز دارید” راس Liscum یک سانتا رزا عامل املاک و مستغلات و زین را منصوب در سونوما کانتی نمایشگاه مدیره گفت: در یک کمپین در بیانیه ای.

حمایت یدک کش-از-جنگ

زمان Coursey شروع به پریدن کرد به مسابقه بهار گذشته زین در حال حاضر امن ترین بالا مشخصات تاییدیه. از آن باقی مانده است که بیشتر راه خود را آمده اند.

طرفداران او شامل هر دو سونوما کانتی اعضای کنگره سه تن از آن چهار قانونگذاران ایالتی کلانتر علامت Essick و دادستان منطقه جیل Ravitch و همچنین به عنوان چهار هیئت مدیره همکاران و اکثریت سانتا رزا شورای شهر.

“Shirlee زین شده عالی همکار برای کار با هماهنگ شهرستان-شهرستان مسائل از جمله آتش سوزی, بهبود, بی خانمانی, خدمات بهداشت روانی و بهبود وضعیت جاده های ما” Schwedhelm به سانتا رزا شهردار گفت: در آماده کمپین بیانیه.

اما Schwedhelm همراه با جانباز سانتا رزا عضو شورای جان ساویر و همه Zane را همکار و سرپرستان و گفت: Coursey خواهد بود یک رهبر صالح در شهرستان مسائل.

“من هیچ چیز بد می گویند در مورد کریس Coursey” گفت: سرپرست جیمز گور بود که رئیس هیئت مدیره در سال 2018 پس از 2017 طوفان. “من به خوبی کار می کرد با او در طول سال است.”

زین بزرگترین اهدا کنندگان در این انتخابات شامل یک مقطع از شهرستان های سیاسی و نخبگان کسب و کار از جمله جکسون شراب خانواده دیرین حزب دموکرات bundlers تونی Crabb و باربارا Grasseschi و منطقه سونوما کانتی داد این شهرستان را در غالب گروه کسب و کار.

آنها کمک کرده ایم زین متراکم کردن بیش از $140,000 به عنوان آخرین گزارش دوره پیشی Coursey در حدود $9,000.

Coursey عمده حامیان عبارتند از محلی باشگاه سیرا فصل سونوما کانتی حفاظت از محیط زیست اقدام و مجموعه ای از زمان سابق و مقامات منتخب در سراسر شهرستان. در میان امتیازهای حمایت از او هستند سانتا رزا معاون شهردار ویکتوریا فلمینگ و عضو شورای کریس راجرز و همچنین دیرین رونرت پارک عضو شورای جیک مکنزی و سابق زین رقیب شارون رایت.

Coursey است بنا کردن به خصوص حمایت از منافع زیست محیطی است که باید با احتیاط تماشا زین دادگاه حمایت از توسعه دهندگان و سازندگان.

“آنچه که در آینده ممکن است از wineries و آب و استفاده از آفت کش ها” گفت: Sonoma County حفاظت از اقدام رئیس جمهور نیل فیشمن. “شما نگاه کنید که در آن مردم حمایت خود را از آنچه در آینده ممکن است به هیئت مدیره آن تصمیم گیری بر اساس آن انواع و نگرانی است.”

زین گفت: آن چیزی که خوب است که مردم و منافع که یک بار مخالف او در حال حاضر حمایت خود را از نامزدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>