‘شما در حال رفع هر چیزی’: اخراج اعضای کمپ نقل مکان سوم به پارک در یک هفته

پنج چادر که ظهور در جنوب دیویس پارک هستند با احتیاط جمع شده در زیر یک کهکشان مارپیچی بتن رمپ و پل پیاده رو در جنوب غربی سانتا رزا.

گی دوچرخه, لاستیک های خود را بالا screeching نژاد پایین سطح شیب دار مارپیچ سفر پیاده روی پل بزرگراه 101 و فقط چند متری دور پدر و مادر خود را بازی کودکان در پارک جنگل ،

یک زن زندگی می کند که در یکی از چادر گفت: او به تازگی از فرود در جنوب پارک دیویس پس از اخراج از یک بی خانمان گاه در یک محل بازی پارک جامعه در غرب خیابان سوم در سانتا رزا.

مقامات پلیس گفت: آنها به دستور جنوب دیویس پارک کمپ به تخلیه پارک ساعت 8 صبح روز سه شنبه. این کمپ در میان یک گروه بزرگتر از افراد بی خانمان شده اند که در این حرکت برای بسیاری از ماه پس از پاکسازی گاه از برخی از 250 نفر همراه با جو سه تظاهرات l دنباله دار در اواخر ماه ژانویه است.

یک گروه از حدود پنج نفر فرود در جنوب پارک دیویس در روز جمعه پس از shooed زیتون پارک در نزدیکی مرکز شهر یک روز پیش از آن. آنها در آنجا ماند برای شب پس از تخلیه یک محل برای پارک بازی خود را در محل توقف برای حدود یک هفته پس از آنها و در حدود دو دوجین از دیگران پاک شد از یک اردوگاه کردن غرب روبلز جاده در جنوب سانتا رزا.’

قبل از آن آنها بوده است بخشی از این اردوگاه در جو سه تظاهرات l نوین بود که اعلام عمومی ایمنی و بهداشت خطر سونوما کانتی سرپرستان قبل از آن را تخلیه و تعطیل Jan. 31. در حالی که بسیاری از کسانی که در سمت چپ دنباله پذیرفته شهرستان و کمک های سازمان های ارائه مسکن جایگزین ترتیبات دیگران هنوز در حال خواب خارج است.

هالی دیویس سانتا رزا مقیم که در محله های اطراف جنوب پارک دیویس گفت که او دلسوز به مخمصه اعضای کمپ. در شنبه دیویس شد بازدید از پارک. مادر او هنوز هم زندگی در محله.

“شما رفع هر چیزی,” دیویس گفت: با اشاره به ثابت اردوگاه اخراج. “همه آنها در حال انجام است که بیشتر باعث آسیب به مردم که در حال حاضر نه عشق به زندگی.”

در مورد شش نفر از 14 کمپ در یک مکان برای بازی پذیرفته شده ارائه می دهد و از سرپناه وقتی که اردوگاه منحل شد در روز چهارشنبه پلیس گروهبان. جاناتان ولف گفت.

برخی از دیگران راه جداگانه خود را رفت هر چند در مورد پنج فرود در جنوب پارک دیویس در روز جمعه گفت.

پلیس شروع به دریافت محله شکایت و بازداشت دو مرد به ظن در اختیار داشتن مواد مخدر و نقض آزادی مشروط در روز جمعه گفت.

پلیس همچنین نوشته شده توجه کنید مشاوره افراد کمپینگ وجود دارد از سه شنبه آخرین مهلت برای ترک گفت.

گرگ گفت: کمک رسانی کارگران ادامه خواهد داد به کار با مردم وجود دارد سعی کنید برای پیدا کردن راه حل ها و خدمات آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>