جوانان Opelka, فریتز به آمریکا 2-0 سرب در جام دیویس

جوانان پیشرو خاموش ایالات متحده دیویس کاپ تیم صف در زمان مراقبت از کسب و کار در روز جمعه به ترین تزئین دونفره تیم در تاریخ یک شات در یک عقد وداع امروز.

رایلی Opelka و تیلور فریتز برنده خود را مجرد مسابقات در مجموعه های مستقیم در Blaisdell عرصه به آمریکا یک فرمانده سرب بیش از ازبکستان به باز کردن اولین جام دیویس رویداد برگزار شد در هاوایی در 28 سال.

Opelka سوار قدرتمند خود را در خدمت به یک 6-2, 7-5 برنده بیش تور کهنه Denis Istomin و فریتز breezed گذشته سنجر Fayziev 6-1, 6-2 و آمریکا را 2-0 سرب در بهترین پنج به امروز 1 بعد از ظهر دو چندان میکند.

باب و مایک برایان آینده خود 119 حرفه ای عنوان به هم نزدیک کردن خود در جام دیویس مشاغل در برابر Istomin و Fayziev با یک شانس برای قرار دادن ایالات متحده در بازگشت به مادرید در ماه نوامبر برای 18 تیم نهایی.

“این است ایده آل برای اطمینان از” کاپیتان آمریکا Mardy Fish گفت. “این Bryans شده اند در این موقعیت بسیار زیادی در طول سال و من خوشحالم که در یکی از آخرین (آنها) فرصت داده شده به پرچ کراوات و من مطمئن هستم که این بچه ها بیش از حد.

“(Opelka و فریتز) بازی بزرگ امروز است. اولین مسابقه واقعا چشمگیر بود توسط رایلی و تیلور نمی دانستند بیش از حد در مورد حریف خود آمد و بازی بسیار چشمگیر تنیس. این بچه ها را هر بار که من با آنها زندگی می کنند. … آنها در حال ایجاد چیزی واقعا خاص تا آنجا که این تیم نگران است.”

باب برایان صحبت یکشنبه از برادران به دنبال یک “پاکسازی” از خود گذشته جام دیویس بازی از دست دادن به Marin Cilic و Ivan Dodig در سال 2016 به عنوان کرواسی بسیج از یک 2-0 کسری برای از بین بردن آمریکا در یک چهارم نهایی در پرتلند سنگ.

این Bryans اعلام بازنشستگی خود را از تیم رقابت پس از آن کراوات اما جلب و جذب توسط ماهی برای این هفته سفر به هاوایی و فرصتی برای خروج بیشتر توجه داشته باشید قبل از خود را کامل و در زمان بازنشستگی بعد از این سال.

در حالی که Bryans را وارد کنید امروز مسابقه با آمریکا رکورد 24 دونفره تیم پیروزی در جام دیویس بازی Opelka و فریتز به دست آورده خود را اول و دوم به ترتيب در روز جمعه.

Opelka رتبه 38 در جهان ورود به هفته رفت 0-2 در جام دیویس اولین بار در فینال در ماه نوامبر گذشته و اخراج 10 مطلب در روز جمعه بازکن برای دفع Istomin در دستیابی به موفقیت خود برنده شوید.

“من شلیک حق دور” Opelka گفت. “من فکر کردم من تا به حال اول بازگشت بازی. من تا به حال یک لرزان سرویس بازی وجود دارد اما پس از آن بود که قایقرانی صاف برای من در خدمت من قرار داده و بنابراین فشار زیادی بر روی او. من فکر می کنم کل بازی من در حال اجرا بود او خیلی من دفاع خوب, من فکر می کنم از هر زاویه دادگاه من دیکته بازی است.”

Opelka رو یک نقطه شکست در اولین مجموعه ای که او پاک شده با یک صلیب دادگاه فورهند و باقی ماند در خدمت 2-2. او از دست داده و فقط پنج امتیاز بیشتر بیش از چهار بازی به مجموعه.

اگر چه او گفت که این دادگاه شرایط ساخته شده آن را به سختی در خدمت 6-پا-11 Opelka برنده 21 از اول 22 امتیاز در خدمت در مجموعه دوم با شروع با یک اجرا از 13 مستقیم. Istomin تا به حال به نبرد سخت تر به نگه دارید خدمت می کنند اما موفق به نگه داشتن سرعت تا Opelka تبدیل به یک استراحت به 6-5 منجر شود. Istomin رو به شیطان در آخر بازی قبل از Opelka اخراج 10 آس از بازی قرار داده و دور از سر و صدا در بازی نقطه.

“خیلی مرده من می خواهم می گویند بنابراین شما باید واقعا زور آن را تا حد زیادی به گرفتن توپ به حرکت” Opelka گفت. “با این حال گفت: من تا به حال برای رفتن بیشتر در خدمت من تا به حال به زور آن را کمی بیشتر در غیر این صورت آن را فقط به نوع نشسته است.”

فریتز بالاترین-رتبه بندی بازیکن در ایالات متحده صف در شماره 24 به دنبال کروز از طریق سه بازی اول قبل از Fayziev که وارد در هونولولو در شماره 498 قرار داده تا با یک اشاره از مقاومت است. Fayziev در نهایت برگزار شد و در خدمت 5-1 اما فریتز سرعت بسته مجموعه.

فریتس که در هاوایی باز در استن کلانتر مرکز در ماه دسامبر outlasted Fayziev در 12 نقطه بازی برای کسب اولین شکست از مجموعه دوم به بالا رفتن 3-2 و ادامه داد: برای حفظ فشار بر به کار سریع از 25 سال.

“طرح من بود و به نوعی فقط مطبوعات او را با قدرت به طوری که او واقعا نمی توانست به مسابقه” فریتز گفت: از اول حرفه ای جلسه با Fayziev.

USTA اهدا $15,000 محلی تنیس

انجمن تنیس ایالات متحده جمعه اعلام کرد که آن اهدا خواهد شد $15,000 به USTA هاوایی و اقیانوس آرام بخش است. هدیه از طریق USTA را در جام دیویس میراث برنامه را به سمت دادگاه بهبود در Donald A. اندروز الماس تنیس روی سر ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im