مرد جوان مرده پس از Qld حمله کوسه

تریسی FerrierAAP

A man has died in a Queensland hospital after suffering shark bite wounds.
آیکون دوربینیک مرد مرده است در کوئینزلند بیمارستان پس از درد و رنج زخم نیش کوسه.

یک مرد در بیمارستان درگذشت و پس از گاز گرفته شدن توسط یک کوسه در نزدیکی یک جزیره است که تا به حال سه حمله در بیش از سه ماه.

23 ساله بود شنا برای منشور قایق با دوستان هنگامی که مورد حمله قرار گرفت و در نزدیکی شمال غرب جزیره, در, جنوب, بزرگ مرجانی در روز دوشنبه.

یک پزشک و امدادگران ارسال به صحنه مبارزه سخت برای ایجاد ثبات مرد به طوری که او می تواند پرواز به گلدستون بیمارستان برای عمل جراحی است.

اما او از پا و بازو آسیب های شنبه شب ، یک گزارش آماده خواهد شد برای پزشکی قانونی.

در اوایل ژانویه a nine-year-old girl مورد حمله قرار گرفت توسط یک کوسه همان جزیره است. او دچار یک نیش زخم به پشت پای او و puncture wounds به پای او.

یک لیمو کوسه مشکوک شد که حمله کند.

و در اواخر ماه دسامبر یک shovelnose کوسه بیت یک مرد در آبهای کم عمق در شمال غرب جزیره است.

او دچار جراحات جزئی به حق خود دست و پا.

نیز وجود داشته اند و یک سری دیگر از حمله کوسه در سد بزرگ ریف در طول 18 ماه گذشته.

در ماه اکتبر سال گذشته دو برگشت مورد حمله قرار گرفتند در حالی که غواصی در قلاب جزیره در جزایر ویتساندی. یکی از مردان خود را از دست داد ،

در ماه مارس سال گذشته 25 ساله دچار جدی ران آسیب زمانی که یک کوسه به او حمله در هاردی صخره در نزدیکی جزیره همیلتون است که همچنین در جزایر ویتساندی زنجیره ای.

این حملات به دنبال یکی دیگر مرگ و میر در نوامبر 2018 زمانی که ویکتوریا دکتر دانیل Christidis, 33 کشته شد در انجین بندر در جزیره ویتساندی.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>