برادر جوان درخواست اصلاح برنامه قایقرانی به همسایه سلیمان در طول COVID-19 همه گیر

برادر جوان درخواست کرده است تغییرات موقت برای آن برنامه قایقرانی برای Maui County و جزیره هاوایی در میان شیب کاهش در حجم محموله در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

“این درخواست موقت تنظیمات به ما قایقرانی خواهد برنامه بهینه سازی شده برای استفاده از ظرفیت مازاد بر ما بارج محدود برای مائوئی مولوکای, رواق و هیلو برای کمک به اطمینان حاصل شود که قفسه نگردند و جوامع ما در حال خدمت پایدار و قابل اعتماد بین جزیره محموله خدمات” گفت: Keith Kiyotoki فروش و مدیر بازاریابی در انتشار اخبار.

حمل و نقل-حمل و نقل و حمل و نقل شرکت ارائه درخواست به خدمات عمومی کمیسیون (PUC) که به اثر ممکن است 5.

هفتگی قایقرانی به کهولوی با ورود پنج شنبه خواهد بود معلق; هفتگی قایقرانی به هیلو با ورود شنبه نیز به حالت تعلیق درآمد. نیز وجود دارد که زمان های جدید و روز برای سفر دریایی در هفته به Kaumalapau و Kaunakakai و یک توقفگاه بین راه گاه به گاه Kaunakakai را انتخاب کنید تا محصولات کشاورزی — تغییر ساخته شده برای اطمینان از تحویل محصولات تازه مولوکای به جزایر همسایه.

“دولت من آگاه است از برادر جوان’ درخواست به PUC به کاهش تعداد آن سفر دریایی از سه به دو صورت کهولوی بندر و از دو به یک برای مولوکای,” شهردار Victorino در انتشار اخبار گفت: در پاسخ به درخواست. “ما مصرف کنندگان انتظار می رود که قفسه های فروشگاه باقی خواهد ماند مواجه نگردند با مواد غذایی و لوازم دیگر. ما انتظار داریم همان مقدار محموله حمل خواهد شد هر هفته اگر چه در کمتر بارج سفر دریایی برای بهینه سازی بیش از حد ظرفیت در بارج محدود برای مائوئی مولوکای و رواق و نمایش عمومی درآید.”

Victorino تشکر برادر جوان برای “در ادامه به ارائه مداوم و قابل اعتماد interisland باری است.”

برادر جوان نیز درخواست اجرای جدید ساعت از عملیات به تمامی پورت های آن از جمله هونولولو Nawiliwili, Kahului Kaumalapau, Kaunakakai, Kawaihae و نمایش عمومی درآید.

همه پورت خواهد تبدیل یک یا دو روز به طور منظم دروازه ساعت 7:30 صبح تا 3:30 p. m. — به نیم روز عملیات که در پایان 11:30 صبح

برادر جوان گفت: در این انتشار است که “آن را همچنان به پذیرش کالاهای ضروری و مواد غذایی با وقفه تحویل در تمام بنادر در سراسر دولت است.”

برادر جوان خدمات Redu… توسط Honolulu Star-Advertiser در Scribd

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de