برادر جوان میسازد کاهش-نقدی مخمصه

هاوایی interisland حمل و نقل تاسیسات جوان Brothers LLC انتظار برای اجرا از پول نقد در پایان ماه ژوئیه اگر آن را نمی تواند دریافت 25 میلیون دلار از دولت و یا دیگر تامین مالی است.

شرکت انتقال این شرح پریشانی به دولت خدمات عمومی کمیسیون در روز جمعه پس از مذاکرات در اوایل هفته گذشته برای PUC امداد و دولت نجات پول نقد.

نظرات عمومی نیز شده اند جریان به PUC در روزهای اخیر انتقال برای حمایت از این شرکت به عنوان به خوبی به عنوان مخالفت با سرویس کاهش و انتقاد از دولت اعتراض کردند.

در مکمل تشکیل پرونده هاوایی تنها تنظیم interisland اقیانوس حامل محموله آن گفت: نیاز به افزایش مشتری, نرخ و بخشی از تعلیق برخی از انواع حمل و نقل برای برخی از بنادر حتی اگر آن را بدست می آوریم $25 میلیون از سهم دولت فدرال COVID-19 کمک.

یکی دیگر از جزئیات جدید پرونده که برادر جوان که بدون دریافت COVID-19 فدرال کمک حال بررسی پتانسیل بانک و دیگر بدهی های تامین مالی است که می تواند کمک به آنچه این شرکت به عنوان یک “بسیار وخیم” وضعیت مالی پس از آن پدر و مادر مستقر در سیاتل Saltchuk منابع Inc., تصمیم به ترک پوشش ضرر و زیان از آن هاوایی تابعه.

“در حال توسعه این طرح احتمالی برای برادر جوان درگیر برخی از فوق العاده دشوار است تصمیم گیری” جی آنا, جوان, برادر رییس جمهور در بیانیه ای گفت: جمعه جدا از PUC پر کردن. “در نهایت مردم هاوایی باید بدانید که اولویت ما این است که پیدا کردن راه حل های واقعی برای اطمینان از خدمات بی وقفه به تمام جوامع ما در خدمت است.”

برادر جوان اعلام مارس 26 آن است که نیاز به 25 میلیون دلار از دولت و یا آن را می تواند متوقف محموله سرویس با خود یدک کش و بارج سیستم که به صورت جزایر کوچکتر مانند مولوکای و رواق نشان دهنده تنها انتقادی به معنی برای تهیه روزمره کالا.

این شرکت در آن زمان را ارائه نمی دهد پتانسیل جدول زمانی خود را برای بدترین سناریو.

برادر جوان گفت: آن مالی جدید طرح به وضوح نشان می دهد یک نیاز فوری برای تسکین فوری.

این شرکت پیش بینی تنها یک اولیه مختصر شیب به نقد منفی خاک در آخرین هفته ماه ژوئیه در حالی که حفظ یک مثبت موجودی بانکی که هفته و از طریق سه پس از آن هفته تا این هفته از اوت. 28 که در آن در حدود $30,000 تعادل منفی پیش بینی شده است.

برادر جوان که قبلا گزارش شده ضرر و زیان حدود 11 میلیون دلار در سال 2018 و 10 میلیون دلار در سال گذشته است. در این سال بود که در انتظار به از دست دادن $12.3 میلیون قبل از همه گیر به وجود آمد.

به دست آوردن $25 میلیون جوان برادران گفت که انتظار جبران ضرر و زیان در این سال است که تشدید شده اند 30 درصد در کاهش بار مربوط به COVID-19.

برخی از مشتریان از آنها پرسش در مورد یک دولت نجات.

یک مشتری که نمی خواهم فاش شود از نگرانی که نظرات انتقادی می تواند بر کسب و کار اشاره کرد در مصاحبه ای که Saltchuk ادعای درآمد سالانه نزدیک به $2.75 میلیارد دلار است.

“اگر کسی دارای منابع آب و این طوفان آن را Saltchuk منابع” مشتری گفت.

یکی دیگر از موضوع های مطرح شده پس از برادر جوان تقاضای PUC در ماه سپتامبر برای 34 درصد متوسط نرخ افزایش تولید $27 میلیون دلار است که این شرکت از جمله هزینه های بازنشستگی و چیزی در ارتباط با شتاب هزینه استهلاک در سود از دست دادن محاسبات خارج از خط با تاریخی تمرین.

تامارا لستر با ارسال نامه ای به PUC در روز شنبه نشان می دهد که برادر جوان بوده است ناکارآمد ارائه دهنده خدمات به دلیل تنظیم انحصار است که به عنوان یک نرخ معقول بازگشت تحت PUC قوانین.

“این نشان می دهد که برش هزینه شده است باید انجام شود قبل از (این) وضعیت فعلی به آدرس زیان” لستر گفت. “YB است که با استفاده از COVID-19 به عنوان بهانه ای برای bailed.”

رابرت استفان, رئيس جمهور و مدیر عامل مولوکای اتاق بازرگانی و قدردانی برای برادران که او گفت: بسیار مهم است برای مولوکای جامعه است. اما او گفت که این شرکت باعث شده است که برخی از کسب و کار خود حجم کاهش پذیرش تنها “ضروری” باری در میان همه گیر.

“کاهش این خود محدودیت می تواند کمک به کاهش برخی از کاهش در حجم محموله و در نوبت افزایش درآمد برای کمک به جبران YB را ضرر و زیان مالی او گفت:” در نامه ای به PUC.

جو آدامز رئیس جمهور از بادگیر قایق, Inc. در اوآهو در تکرار است که مشاهده یک ایمیل به ذکر است که برادر جوان ترک حمل قایق موتور و تریلر به همسایه سلیمان از چند ماه پیش و نه کوتاه آمد با وجود هاوایی COVID-19 موارد انداختن به شدت.

“من باور دارم که بسیاری از مشکلات خود را خود تحمیل و آنها در حال پخت و پز این کتاب به نظر می رسد که آنها بدتر از واقعیت” او گفت:.

بسیاری از نظر حروف به PUC نگرانی در مورد برادر جوان که مایل به توقف بیشتر کار
فشرده عملیات حمل محموله زیاد بزرگ نیست به اندازه کافی برای پر کردن یک ظرف.

“لطفا در نظر تایید سریع (این) برادر جوان درخواست 25 میلیون دلار در مراقبت های قانون بودجه از دولت و رد درخواست خود را به قطع (کمتر از کانتینر-بار) خدمات به کائوآئی” گفت: Michael Davis از مایک دیویس ساخت و ساز در نامه ای به PUC.

در آن جمعه تسلیم برادر جوان گذاشته های مختلف پیش بینی سناریوهای عامل بسته در مورد اینکه آیا آن را دریافت $25 میلیون بلافاصله کمتر به سرعت و یا نه در همه.

بدون کمک این شرکت گفت: این امر اکتشاف به فروش دارایی به دنبال مذاکره مجدد فروشنده پرداخت ها و بدهی, کاهش قایقرانی فرکانس و توقف حمل و نقل کمتر از کانتینر های باری از جمله دام به برخی از بنادر است.

این شرکت همچنین به دنبال افزایش نرخ, به دست آوردن تامین مالی بلند مدت و جبران ضرر و زیان به COVID-19.

با تاخیر کمک برادر جوان گفت: این امر هنوز هم بسیاری از همان مراحل اما شاید تنها تا کمک دریافت کرده است هر چند در دراز مدت افزایش نرخ هنوز هم لازم است.

با 25 میلیون دلار بلافاصله برادر جوان خود را حفظ خواهد خود را به تازگی به کاهش برنامه قایقرانی در طول سال اما هنوز هم به دنبال بالاتر از نرخ تامین مالی بهبود ضرر و زیان به COVID-19 و یک تاخیر جزئی تعلیق کمتر-از-کانتینر محموله به برخی از بنادر است.

“در نهایت, آن YB views درخواست خود را برای مراقبت در قانون بودجه نه به عنوان یک کمک مالی و یا دائمی رفع, بلکه, به عنوان اولین گام در یک سری از بسیاری خواهد شد که لازم است به مجموعه ای YB در مسیر مالی پایداری” آنا گفت: به PUC.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>