جوان یک شکارچی شان مورفی با هدف ایجاد روابط با تبادل هیات

مسا — جخوزس Luzardo می توانید به یاد داشته باشید یک بار او و شان مورفی نبودند در همان صفحه.

این یک چشم انداز بالا بودند در شمال غربی آرکانزاس, بازی, Naturals با دو-یک میدلند RockHounds. Luzardo شد تبادل مورفی پشت صفحه.

Luzardo به یاد داشته باشید که تا به بت “یک مرد بزرگ را شماره 4 hitter وظیفه” — اما او به خاطر تعداد. او و مورفی تصمیم گرفت در طول pregame مختصر و مفید است که مطلقا هیچ 0-2 fastball خواهد بود انداخته تا به این پسر. Luzardo کردم او را به 0-2 و مورفی به نام برای fastball در منطقه است. Luzardo را تکان داد او را; آن را باید شده اشتباه است.

آنها را در تپه مورفی به اعتراف به این پرونده است. او تا به حال به عنوان خوانده شده خوب در خمیر نوسان است. آنها می تواند ضربه fastball توسط او. Luzardo با آن رفت.

“او رسید آن را” Luzardo گفت: در این هفته یادآوری ارز از قفل خود را در Hohokam ورزشگاه. او به خاطر تیراندازی مورفی یک مرده خیره و مورفی مایکروسافت در غضب. “که بسیار بر من. … بود و نبود. اما آن بود که من آن را انداخت. من به یاد داشته باشید سرحد سران در مورد آن, اما پس از ما در مورد آن صحبت کردیم و فقط خندید.”

مورفی اجازه نمی Luzardo شانه هر گونه سرزنش. او می پوشد اشتباهات خود را, اما از دور سوم انتخاب از 2016 پیش نویس از رایت دولت به ندرت ساخته شده هر یک در افزایش سریع از طریق اوکلند در این سیستم.

“او طول می کشد افتخار در آن” Luzardo گفت: از مورفی بازی تلفن. “او طول می کشد مسئولیت برای آنچه که او قرار می دهد. که احتمالا تنها زمان است که تا کنون اتفاق افتاده که در آن او به نام چیزی و آن رفت جنوب. و من دیوانه در مورد آن.”

برخی ممکن است تعجب اگر یک 25 ساله با 21 بازی لیگ تجربه (از جمله در سال گذشته AL وحشی-کارت بازی) آماده است تا به شانه سهم شیر از ابتلا به وظایف این تیم گانینگ برای یک بخش عنوان و فراتر از آن. کارلوس پرز در سن 29 و با بخش هایی از چهار فصل سال در رشته های زیر کمربند خود غیر فهرستی invitee ترین و کهنه گیر در اردوگاه. همکار rookies Austin آلن (26) و یونس هایم (24) هستند و دو نفر دیگر فو پشت مورفی در فعال فهرستی از عمق نمودار.

سن فقط یک عدد است ، در واقع یک را امیدوار بودند برای دریافت مورفی در این بازی دیر اما کشت و صدمات زانو کوتاه قد مورفی سریع صعود به لیگ برتر. او در نهایت وارد در سپتامبر گذشته برگزار شد و بیش از خود او.

خود را زمان بندی شده نمی تواند بهتر است. Luzardo و A. J. Puk دو rookies بودن شمارش به شدت به تقویت چرخش این فصل تکامل یافته و synched با مورفی در لیگ کوچک است. سه نفر می دانیم هر یک از دیگر گرایش های.

“که کمک می کند” مدیر باب ملوین گفت. “که سرعت جريان و در حال حاضر شما فقط بازی وجود دارد.”

در سال 2019 مورفی, گیر افتاد, Luzardo در پنج تا از شش گردش; او گرفتار Puk پنج بار خود را در 10 ظاهر. آشنایی که نمی تواند کم ارزش.

“این در واقع, ما هر دو آماده کمی بیشتر تا اینجا” Luzardo گفت. “اما از نظر مکالمات ما قبل از این انجام داده. او می داند که من پرتاب من زمین او می داند همه چیز در مورد من.”

مورفی مسلط است با یک گوشه ای از کارکنان اما چگونه میل برای بازی تلفن ترجمه به کوزه او نیست همانطور که در تنظیم ، پس از همه جانبازان مایک Fiers فرانکی Montas و شان Manaea همه پشت و انتظار می رود به لنگر چرخش و اغل گاو یا حشم است که لود شده با جانبازان.

Luzardo امتیاز به مورفی توجه به جزئیات خود را در سراسر جزئی لیگ حرفه ای. او همیشه در فیلم اتاق تدوین یادداشت مفصل در مورد هر hitter. این یک اعتماد به نفس است که مورفی عادات خوب را به سهولت انتقال خود را در لیگ های بزرگ.

اما ساختمان که همان سطح از تفاهم است که هنوز تنظیم است.

“آنها را ببینید این کار او قرار می دهد در کمک به ایجاد تفاهم,” اغل گاو یا حشم مربی مارکوس جنسن گفت. “او ثابت خود را در طول لیگ کوچک اما او برای رفتن به ادامه برای اثبات خود را در اینجا. اما اخلاق کاری است که قطعا در سوال اخلاق کاری است که قطعا در سوال این ماده از تنظیم به بازی.”

مورفی قوی فریم توانایی یک عنصر است که ممکن است سرعت خود را در لیگ بزرگ انتقال جانبازان در یک کارکنان متوجه شده اند.

“من فکر می کنم فریم بخش سخت ترین قسمت است و او آن را در حال حاضر” یک مسکن Joakim سوریا گفت. “یک جوان گیر قادر به نگه لیام Hendriks کشویی و آن را به یک اعتصاب که چه چیزی باعث می شود یک جوان شکارچی خاص است. این توانایی را به خوبی در زمین به اعتصاب است.”

جستجوی سریع به Statcast پایگاه داده نیست فلش امیدوار کننده ترین فریم شماره مورفی. از واجد شرایط فو به بیش از 200 رزین فصل گذشته مورفی تبدیل 46.9% عدم چرخش زمین به نام اعتصاب که در رتبه 61.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>