‘شما باید به تغییر تعریف خود را از آنچه کافی است’: تعطیلی مدارس و محل جدید فشار بر خانواده های محلی

وقتی ایالتی کالیفرنیا در آموزش و پرورش رئیس تونی Thurmond هفته گذشته اعلام کرد که مدارس قادر خواهد بود به لحاظ جسمی بازگشایی این سال برای دولت 6 میلیون کودکستان تا کلاس تاریخ 12th آن را مشتعل امواج ناامیدی و غم و اندوه برای والدین دانش آموزان و معلمان.

هیچ حافظه های فوق. هیچ فارغ التحصیلی است. هیچ تئاتر محصولات. هیچ ورزشی. و هیچ مراقبت از کودک در طول روز کاری.

کلاس های درس را تعطیل کرده اند باز یک سوراخ خمیازه در پیچیده برنامه بسیاری از والدین گردد به مدیریت شخصی و حرفه ای و خانواده زندگی می کند. ناگهان پدر و مادر نه تنها در تلاش برای درک و اجرای نقش خود را در آموزش از راه دور, اما آن را انجام می دهند در حالی که در تلاش برای کار از خانه و یا در برخی موارد کار نمی کند در تمام.

برای دکتر تونیا هافمن یک پزشکی خانواده پزشک که سانتا رزا عمل رفته به کنترل از راه دور-تنها ملاقات در هفته های اخیر آن را به معنای بیماران خود هستند و گاهی اوقات بسیار واقعی یک نگاه اجمالی به زندگی او. تصویری ملاقات ها قطع شده اند توسط فرزندان جولیان 7 و سیلاس, 4, گاهی اوقات ارائه بیش از یک بیمار انتظار بود.

“آنها در حال حاضر شاهد کودکان و نوجوانان مو بلند یا تقاضای مواد غذایی” هافمن گفت.

هافمن است که به دور از تنهایی. مدرسه برای بسیاری از خانواده ها نه تنها یک محل که در آن کودکان خود را یاد بگیرند اما یک محل نگه می دارد که بچه ها مشغول در حالی که پدر و مادر کار می کنند. رفته اوایل رها کردن گزینه و بعد از مدرسه مراقبت روزانه.

برای Hoffmans این بدان معناست که یک نام تجاری جدید و برنامه های مختلف مشارکت برای وظایف خانواده است. جرد هافمن, ماساژ درمانگر نمی تواند کار جدید پناهگاه-در-محل فرمان.

“من یک ماساژ درمانگر برای 20 سال و متعلق به کسب و کار خود من برای 15,” او گفت:. “من هرگز بیکار.”

اما این که می گویند او نمی داشت. او را کمک به جولیان اتصال از طریق زوم با اولین کلاس خود در Proctor تراس ابتدایی و او در تلاش برای حفظ سیلاس درگیر — هیچ کار ساده ای نیست.

“4 ساله و من ما در یک نبرد” او گفت:. “من نمی دانم که در حال رفتن را به نفع خود.”

تونیا هافمن تلاش می کند برای کمک به با کنار هم قرار دادن کار بسته است. او شروع به فکر می کنم مثل یک معلم به او گفت: تدوین برنامه های درسی در پیشبرد بنابراین او را نه چپ تقلا در لحظه. اما هنوز هم وجود دارد شود.

او به یاد می آورد یک روز اخیر است که در آن او با جستجو در اینترنت و تلاش برای قرار دادن با هم خود درس برای پسران. سپس او زد از کاغذ چاپگر.

“من فقط چیدن تکه های سراسر خانه و ایمیل های ناخواسته,” او گفت:. “این جالب بوده است.”

“من فکر نمی کنم من برش برای این” او گفت:.

تعادل کار و زندگی

این یک فشار و کشش است که در خانواده ها اتفاق می افتند در همه جا.

سارا مارتین که ویرایش علمی کتاب های درسی جدید نیست به کار از خانه. او آن را انجام داده اما هرگز زمانی که او 10 ساله پسر جورج بوده است در خانه هر دقیقه از هر روز. مطمئن شوید جورج است به مردن دانشگاهیان نیست نگرانی آن است که او را قادر به ایجاد یک برنامه که در آن او می تواند کار بی وقفه.

“من نگران هستم که چگونه من می خواهم به زندگی را با این بچه در خانه من,” او گفت: تنها بخشی از شوخی. “من نیاز به ساعت از سکوت و من 15 دقیقه سکوت. خط پایین این است که اگر نمی توانید در ساعات پس از آن من می توانم انجام به همان اندازه, بنابراین من نمی تواند پرداخت شود به همان اندازه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im