پارک ملی یوسیمیتی تعطیل بیش از coronavirus

لس آنجلس — پارک ملی یوسیمیتی تعطیل به تمام بازدید کنندگان روز شنبه با توجه به یک پارک آزادی. پارک بسته در 3 p. m. به وقت محلی “در درخواست از بخش بهداشت محلی” در بیانیه ای گفت:.

وجود خواهد داشت هیچ دسترسی مجاز به پارک تا اطلاع ثانوی. بسته شدن اجرا خواهد شد 24/7.

نقطه عطفی Ahwahnee هتل به عنوان به خوبی به عنوان دیگر مسافرخانه و رستوران ها بسته شده روز شنبه به عنوان یک احتیاط بیش از coronavirus نگرانی. بسته شدن بود گفت: به گذشته از طریق 31 مارس است. این پارک در اوایل این هفته نیز بسته اردو و لغو حوادث و رنجر-led فعالیت است.

دیگر پارک های ملی باز باقی می ماند به کوهنورد و واکر.

دره مرگ برای مثال نگه داشته است مسیرهای باز اما بسته اردو در این هفته برای اطمینان از سلامت خود وادار سازد کارکنان. همچنین این پارک بسته بازدید کننده مراکز و متوقف حوادث و رنجر فعالیت است.

سکویا-Kings Canyon National Parks در غرب سیرا بسته اند امکانات بیش از حد. “راهنمایی زیر از CDC و توصیه ها از دولت محلی و مقامات بهداشت عمومی در مشورت با (خدمات پارک ملی) خدمات بهداشت عمومی افسران پارک بازدید کننده مراکز تماس با ایستگاه شامل غرفه ها و رستوران ها به طور موقت بسته” وب سایت می گوید.

سه اردو و مسیرهای باز باقی می ماند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>