YMCA پارکینگ می رود سبز

Kellie بلعم باعوراNarrogin ناظر

The proposed carpark upgrade will provide shade.
آیکون دوربینپیشنهاد پارکینگ ارتقاء ارائه خواهد شد سایه. اعتبار: Kellie بلعم باعورا

YMCA Narrogin منطقه ای مرکز اوقات فراغت پارکینگ مجموعه, برای رفتن زیر, بازسازی از جمله متداول و درخت کاشت.

در هفته گذشته شایر از Narrogin جلسه شورای, نمایندگان درخواست شد به نظر $20,000 برای مواد و نیروی کار به بوته های انتخاب از درختان برگریز در 2019-2020 سال مالی برای پارکینگ در 50 کلیتون جاده ها است.

این پروژه با حمایت همه مشاوران حمل تصمیم هفت به هیچ کدام است.

پیشنهاد راستا با توصیه ها در سال 2016 Townscape مطالعه نقد و بررسی های سبز CBD کاهش اثر جزیره گرمایی در تابستان و بهبود امکانات رفاهی برای رانندگان.

There are currently 127 parking bays and two disabled bays with 34 trees proposed for planting.
آیکون دوربینوجود دارد در حال حاضر 127 پارکینگ خلیج و دو معلول خلیج با 34 درختان پیشنهادی برای کاشت. اعتبار: شایر از Narrogin

در Townscape کمیته مشورتی جلسه برگزار شده در فوریه 18 کمیته در نظر گرفته شده یک پیشنهاد برای کاشت درختان سایه در مرکز دید و به نامزد مورد نظر گونه های درخت برای کاشت.

TAC همچنین توصیه می شود که برآورد هزینه از $97,454 برای پیشنهاد متداول شدن از پارکینگ در نظر گرفته شود توسط این شورا در آن پیش نویس بودجه.

Narrogin شایر اجرایی دیل استوارت گفت شایر به تازگی ارائه یک نرم افزار برای یک دولت فدرال کمک مالی به کمک تامین مالی پروژه است.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>