زرد امید چراغ شب

شانون Verhagenجنوب غربی بار

به عنوان نمادی از امید در زمان بحران در جنوب غرب آیکون در حال روشن تا زرد و درخشان روشن هر شب.

از Koombana پل پیاده رو و حرا یارو برج به چراغ بالای گراند سینما بونبوری تعدادی از سایت ها را تبدیل به رنگ زرد چراغ پس از تاریک به عنوان یک نشان از حمایت در طول coronavirus بیماری همه گیر. بونبوری شورای شهر راه اندازی این کمپین در چهارشنبه تشویق دیگر دولت های محلی برای دریافت در هیئت مدیره برای ترویج مثبت و اتصال در منطقه است.

و بسیاری از آنها شروع به پریدن کرد در این فرصت.

مکان های دیگر تنظیم به درخشش شامل فرگوس بول, نیوبرانزویک, گاو گوشه Nannup را تاون هال و درخت کریسمس, شهر بوسلتن ساختمان اداری و Binningup ورود بیانیه.

آن را زاییده افکار از شورا اقدام مدیر از مردم و مکان کری شاو که می خواستم برای انجام کاری به برخی از مثبت به جامعه در طول یک زمان استرس زا.

“به رنگ زرد نشان دهنده امید و خوش بینی و مثبت این کمپین با هدف ارسال یک پیام مثبت به جوامع ما و عمل به عنوان یک پلت فرم برای اتصال,” او گفت:.

“مثبت اجتماعی ارتباط مهم است برای کمک به کاهش احساس انزوا. همه چیز ما در حال حاضر گفت: در اطراف اجتماعی فاصله تضاد با آنچه ما معمولا شنیدن در مورد ماندن ذهنی سالم از طریق اتصال های اجتماعی.”

او را تشویق همگان به نوعی به یکدیگر و به خصوص به کسانی که مشغول به کار در خدمات ضروری است.

آیکون روشن خواهد شد زرد تا مارس 30.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>