XFL دوم آینده می رسد با باب روز پایین سمت وحشی

این یک لیگ حرفه ای فوتبال است که به طول انجامید برای یک فصل 19 سال پیش اما خاطرات از XFL شگفت انگیزی زنده برای طرفداران بیش از 30: او از من متنفر جسی ونتورا هیچ نمایشگاه جلب ممفیس Maniax.

بنابراین زمانی که XFL بازده آخر این هفته با هشت تیم لیگ دوباره متعلق به وینس مک ماهون از کشتی سرگرمی جهانی می تواند طرفداران انتظار بیشتر از همان ؟

پاسخ گفت: کمیسر الیور شانس است. “گذشته از این نام وجود دارد هیچ چیز مشترک است که ما باید با این لیگ در سال 2001” او گفت:.

به جای razzle-خیره یا رأی گرفتن مانع از “ما با تمرکز 100% در کیفیت بازی,” او گفت:.

قدیمی XFL خود را جشن گرفت edginess حتی امیدوار کننده نگاه اجمالی به cheerleaders’ رختکن. “ما در حال حیله رایگان” لیگ جدید رئیس جمهور, جفری پولاک گفت. “و ما حتی نمی باید cheerleaders.”

لیگ فرود آمده است هر یک از بازی های خود را در تلویزیون در ABC, ESPN, روباه و FS1 و 2 و همچنین در زبان اسپانیایی ایستگاه. و تازه کشف شده آرامش را به گسترش آن گوینده. در حالی که برنامه در سال 2001 برجسته رنگارنگ امثال Ventura, Brian Bosworth و جری “پادشاه” Lawler سرب play-by-play برای XFL 2020 خواهد بود و قابل اعتماد نرم افزار, Steve لوی.

حتی به یاد ماندنی ترین جنبه از لیگ بوده است scrapped. بازیکنان کشباف را ساده و قدیمی گذشته نام به جای نام مستعار مانند او نفرت من (راد هوشمند) و ضربه مرگ (جمال داف).

این تیم لقب را به طور مشابه بوده خو با نام مثل چاه لس آنجلس برنامه نویسی و Maniax (که درو خشم برخی از سلامت روانی طرفداران) راه دادن به بیشتر های معمولی دالاس مرتدان و لس آنجلس Wildcats.

پولاک اذعان کرد که با وجود XFL رها کردن بسیاری از سابق خود را از ویژگی های متمایز قدیمی لیگ می کند و خرید برخی از حسن نیت برای جدید. “ما در حال راه اندازی 100 سال با نام تجاری است که همچنین دارای 20 سال از عدالت ساخته است.”

به حدی که لیگ جدید است هل دادن فوتبال پاکت آن می آید در چند قوانین غیر معمول نوآوری.

برای یک kickoffs خواهد بود به طور چشمگیری متفاوت در XFL. به کیکر بوت خواهد شد توپ از خود 25-خط محوطه اما او را تنها شکل است. او 10 تیمی خواهد بود صف 40 متری در تیم مقابل 35. بازگشت تیم خواهد شد و در آن 30. تنها یک بار توپ توسط returner خواهد شد و بازیکنان در دو طرف مجاز به حرکت می کند. “این به طور موثر یک بازی از داد و بیداد,” شانس گفت.

لیگ برتر شده است, تست جدید کیکآف و انتظار برای دیدن بیشتر کیکآف اجرا پشت, هیجان انگیز پخش شده اند که در حال مرگ در فوتبال, اما بدون آسیب هستند که اغلب ناشی از بزرگ مردان برخورد پس از 35 – 40-حیاط با حداکثر سرعت دویدن.

(این نگرانی برای ایمنی یکی دیگر از خروج از اصلی XFL که صورتحساب خود را به عنوان مردانه فوتبال: آن را اجازه نمی دهد نمایشگاه جلب, به عنوان مثال. لیگ جدید تاکید می کند که در آن به دنبال خوب بازیکنان فوتبال بودند و همچنین از شخصیت خوب.)

لیگ همچنین اضافه شده یک تصمیم استراتژیک است که ممکن است جذاب است. بعد از یک زمین تیم نمی تواند پا زدن نقطه اضافی. آنها می توانند برای یک نقطه با یک بازی از مرحله در 2-خط محوطه و یا رفتن برای 2 امتیاز از 5-خط محوطه. آنها می توانند حتی به صورت 3 با یک بازی از 10. به طور موثر این قانون باعث می شود 9-نقطه بازی یک بازی نمره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>