XFL کمیسیون می گوید Kaepernick می خواستم پول بیش از حد به بازی

این احیا XFL بود علاقه مند به داشتن khezri راه اندازی مجدد کار خود را با آنها را زمانی که راه اندازی لیگ آن فصل این آخر هفته گذشته. اما در لیگ بهره نمی آخرین طولانی است.

Kaepernick را “گزاف” حقوق و دستمزد خواسته قرار داده و یک پایان سریع به XFL را پیگیری سابق 49ers کارفرمایی گفت: کمیسر الیور موفق باشید.

“ما از صحبت با نماینده خود و حقوق و دستمزد مورد نیاز است که مطرح شد در این گفتگو بودند گزاف و قطعا خارج از محدوده ما” شانس گفت: در مصاحبه با NPR. “ما بسیار قابل توجهی در حقوق و دستمزد محدودیت. ما در حال راه اندازی لیگ بنابراین ما می خواهیم مطمئن شوید که ما می تواند از لحاظ مالی مسئول و از لحاظ مالی محتاطانه.”

از XFL که بنیانگذار وینس مک ماهون مغزش بعد از لیگ فاجعه یک سال وجود در سال 2001 گزارش می پردازد بازیکنان به طور متوسط $55,000 در هر فصل. شانس نیست به اشتراک گذاری چه مقدار Kaepernick نمایندگان درخواست شده اما شاید گزارش 20 میلیون دلار در هر سال قرارداد تقاضا به بازی در حال حاضر از بین رفته داد فوتبال آمریکایی در سال گذشته به ما می دهد یک ایده از محدوده.

شانس گفت: XFL بحث با Kaepernick اردوگاه صورت گرفت بیش از یک سال پیش. 32-در سال Kaepernick نشده در بازی NFL پس از سال 2016 به دلیل بحث برانگیز خود را با موضع گرفتن زانو هنگام پخش سرود ملی را با توجه به بی عدالتی های اجتماعی از جمله خشونت پلیس.

جفت از Kaepernick و XFL نیز مواجه قابل توجه دیگری پرش از روی مانع — لیگ اصرار بر هر بازیکن ایستادن برای سرود. شانس گفت: لیگ هیچ موضوع را با بازیکنان خود را ابراز و یا نظرات خود را — به جز در طول سرود زمان.

“بازیکنان باید فرصت های زیادی برای بیان خود را با تمام سیستم عامل است که امروز وجود دارد” گفت: شانس پدر سابق دانشگاه استنفورد و کلت ستاره کارفرمایی اندرو موفق باشید. “ایستادن برای سرود ملی اعتقاد ما بر این است که بخشی از مسئولیت خود را به عنوان بازیکن در لیگ ما. اما ما فکر می کنم این مهم است که که مورد نیاز برای بازیکنان ما است.

“ما فکر می کنیم این مهم است. ما فکر می کنم این بخشی از آنچه که ما به عنوان یک لیگ باید انجام دهد.”

پرسیده شده توسط NPR که آیا او و لیگ خواهد بود باز دوباره درگیر Kaepernick در بحث او خواهد بود اگر بیشتر انعطاف پذیر در قرارداد خود را خواسته باشید نمی صدا و خوش بینانه است.

“من نمی دانم” او گفت:. “بود که بیش از یک سال پیش, بنابراین من نمی دانم که چه نوع از شکل Colin است. ما نه به دنبال آن است که به دلیل بدیهی است که دوباره ما می خواهیم بهترین بازیکنان کسانی که علاقه مند به بازی در لیگ ما. که تقریبا یک شرط لازم برای کار ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>