هواپیما در جنگ جهانی دوم ادای احترام به کارکنان مراقبت های بهداشتی دامپزشکان یکشنبه و روز یادبود

بعد از ظهر یکشنبه به زیبایی بازسازی شده از جنگ جهانی دوم دوران DC-3 هواپیمای پرواز بر کشور شراب بیمارستان از ادای احترام به کارکنان مراقبت های بهداشتی خود را برای فداکاری و شجاعت در میان همه گیر.

“روح Benovia,” متعلق به Joe Anderson از رودخانه دره Benovia کارخانه شراب سازی است که مجموعه ای به تصویب فوق در سانتا رزا بیمارستان یادبود در 1 بعد از ظهر در بالا نپا ملکه دره بیمارستان و جانبازان از کالیفرنیا در Yountville, در حدود ساعت 2 بعد از ظهر و بالاتر از هلدزبرگ بیمارستان منطقه در 3 p. m.

این هواپیما ساخته شده در سال 1942 پرواز عرضه ماموریت در جنگ جهانی دوم و پس از جنگ مورد استفاده قرار گرفت توسط سازمان سیا برای حمایت از تایوان Chiang Kai-shek زیر کمونیست تصاحب چین است.

در سال گذشته اندرسون و خود را خلبان ارشد جف کافمن پرواز DC-3 به اروپا و بخشی در زمان در گذر بزرگداشت سالگرد 75 از D-روز تهاجم و سالگرد 70 از پل هوایی برلین.

روز دوشنبه روز یادبود Coffman و اندرسون پرواز خواهد کرد “روح Benovia” به جنوب کالیفرنیا به تاریخ 17-هواپیما شکل گیری است که انجام خواهد شد هوایی ادای احترام به جانبازان و متخصصان مراقبت های بهداشتی در مورد ده دو مکان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de