هواپیما در جنگ جهانی دوم ادای احترام محلی مراقبت های بهداشتی کارگران دامپزشکان

یکشنبه نی نی روشن و گرم برای ظهر آسمان زل زده در شهرستان سونوما. اما مراقبت های بهداشتی کارگران و سربازان و پرسنل نظامی فعال فقط نمی تواند مقاومت در برابر ،

چشم squinted skyward در سه بيمارستان در سونوما و ناپا شهرستان جانبازان خانه کالیفرنیا و پایگاه نیروی هوایی تراویس به عنوان یک زیبایی ترمیم جنگ جهانی دوم هواپیمای growled رضایتمندانه به نمایش در هوابرد ژست قدردانی است.

نقره ای, دوقلو-پروانه DC-3 برداشته از Charles M. Schulz-Sonoma County Airport یک بیت ظهر گذشته. این ماموریت توسط خلبان جف کافمن و هواپیما مالک جو اندرسون: برای ادای احترام به خدمات و شجاعت از کارکنان بیمارستان نظامی دامپزشکان و مردم در حال حاضر در حال خدمت به کشور خود ،

“هر بار که شما آن را انجام دهید شما کمی بیشتر از آن” گفت: Anderson, مالک روسی رودخانه دره Benovia کارخانه شراب سازی.

او در سال 1942 “روح Benovia” ساخته شده عبور از ادای احترام در نزدیکی سانتا رزا یادبود بیمارستان هلدزبرگ منطقه بیمارستان ملکه دره مرکز پزشکی در نپا این خانه بزرگ برای دامپزشکان در Yountville, و پایگاه هوایی در نزدیکی Fairfield. در هر محل کارکنان و تماشاگران در زمان در چشم نادر از هواپیما و دست تکان دادند, برخی از تشویق.

در یادبود سخنگوی کتی Hillenmeyer گفت: یک جمعیت از 40 نفر از کارکنان و اعضای خانواده در پاسخ با لذت به عنوان DC-3 ساخته شده و یک پاس سپس یک دوم.

“سپس” Hillenmeyer گفت: “خلبان ما را شگفت زده کرد با یک سوم قبل از عنوان کردن شرق به نپا به خواهر ما بیمارستان.

“هوایی سرگرم کننده به طول انجامید حدود 10 دقیقه پس از آن ما بودند دعوت به حفاری به انتخاب ما از شکلات یا وانیل gelato.”

اندرسون اغلب با استفاده از هواپیما به افتخار جانبازان نظامی و ستایش کارکنان مراقبت های بهداشتی و همچنین در میان COVID-19 بحران است.

“هر محل و نوع خاص خود را داشت, احساس,” او گفت:.

چند دهه پیش خود هواپیما پرواز عرضه ماموریت در جنگ جهانی دوم و پس از جنگ مورد استفاده قرار گرفت توسط سازمان سیا برای حمایت از تایوان Chiang Kai-shek زیر کمونیست تصاحب چین است.

در سال گذشته اندرسون و Coffman پرواز DC-3 به اروپا و بخشی در پرواز تاریخی اور بزرگداشت سالگرد 75 از D-روز تهاجم و سالگرد 70 از پل هوایی برلین.

روز دوشنبه روز یادبود این جفت ارز خواهد پرواز “روح Benovia” به جنوب کالیفرنیا به تاریخ 17-هواپیما تشکیل مجموعه ای به هوایی انجام ادای احترام به جانبازان و متخصصان مراقبت های بهداشتی در مورد ده دو مکان است.

شما می توانید رسیدن به تحریریه کریس اسمیت در 707-521-5211 و [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de