ووهان ویروس آسمان محدود برای داروین

A second group extracted from China's Wuhan province are expected to arrive in Darwin.
آیکون دوربینگروه دوم استخراج شده از چین در ووهان استان انتظار می رود برای رسیدن به در داروین.

گروه بعدی از coronavirus evacuees انتظار از ووهان را در قرنطینه می شود و در یک اردوگاه معدن در نزدیکی داروین.

مسافران در دومین پرواز برای استخراج استرالیا از چین ارسال خواهد شد به Manigurr-ma روستا در هوارد چشمه در 30 کیلومتری از داروین با جزیره کریسمس قادر به خانه یکی دیگر از زن و شوهر از صد evacuees.

دولت و رسانه های آزاد در روز جمعه گفت: آنها می توان به نمایش قبل از سوار شدن به هواپیما در چین و به طور مداوم تحت نظارت کادر پزشکی در طول پرواز.

The Sydney Morning Herald و سن گزارش پرواز در اصل برنامه ریزی شده برای ترک در شب جمعه به تعویق افتاد و پس از آن دریافت نمی رسمی ترخیص کالا از گمرک به زمین در ووهان.

هر کسی یافت می شود ناخوشی در بدو ورود در داروین گرفته خواهد شد به طور مستقیم به بیمارستان که در آن آنها را در قرنطینه می شود و با توجه به بیانیه مشترک از صفحه اصلی وزیر امور پیتر داتون وزیر بهداشت گرگ شکار و استرالیا افسر ارشد پزشکی برندان مورفی.

استاد مورفی گفت: کسانی که اقامت در هوارد تسهیلات چشمه بودند بعید است برای تبدیل شدن به عفونی و سلامت آنها خواهد بود از نزدیک تحت نظارت.

“این مهم است که زندگی مردم در داخل و اطراف Howard چشمه می دانید رمان coronavirus تنها می تواند از انتقال بیماری از طریق تماس نزدیک با یک عفونی فرد است و نمی توان از طریق هوا” او گفت:.

“سلامت و ایمنی Howard چشمه جامعه است از اهمیت و من مطمئن هستم که امنیت و بهداشت عمومی اقدامات در محل قرار داده خواهد شد جلوگیری از هر گونه خطر برای جامعه سلامت.”

نخست وزیر اسکات موریسون مردم هشدار داده و نه به فرض بیشتر تخلیه پرواز امکان پذیر خواهد بود یا از ووهان یا سرزمین اصلی چین است.

استرالیا تا کنون به حال 15 تایید coronavirus موارد: پنج نفر در کوئینزلند چهار هر در نیوساوت ولز و ویکتوریا و دو در جنوب استرالیا.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>