ووهان گزارش هیچ ویروس جدید, موارد, ارائه, امید جهان

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 218,000 نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 8,800 عمدتا در چین و ایتالیا و ایران. سازمان ملل متحد هشدار داد که بحران می تواند منجر به از دست دادن نزدیک به 25 میلیون شغل در سراسر جهان است.

بیش از 84,000 مردم به طور کلی بهبود یافته اند از این ویروس است که باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائمی مانند تب و سرفه در اکثر موارد. بیماری شدید تر است به احتمال زیاد در افراد مسن و کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود.

هر چند هنوز چین دارای بیشترین تعداد موارد بسیاری از بیماران خود را بازیافت. چین حتی ارسال تجهیزات پزشکی به آمار فرانسه بازگشت یک به نفع انجام شده توسط فرانسه هفته پیش.

اما در تیره و تار تصویر از این بیماری همه گیر را تغییر و میر در ایتالیا بودند نزدیک شدن به چین تلفن. ایتالیا با بيش از 2900 مرده پس از یک رکورد در یک روز و در مجموع 475; چین کلی تلفات اطراف بود از 3200. ایران نیز ضربه سخت شده با بیش از 1100 مرگ و میر.

در سراسر جهان دولت ها به طور فزاینده ای در زمان اقدامات جدی برای مبارزه با این بیماری همه گیر و خطر رکود اقتصادی در برخی موارد با استفاده از اورژانس قدرت.

کالیفرنیا فرماندار هشدار داد که حکومت نظامی می تواند تحمیل شود. شهردار نیویورک گفت: این شهر 8.6 میلیون نفر باید آماده برای یک مستند. اداره آمار ایالات متحده به حالت تعلیق در زمینه عملیات دو هفته به زودی پس از آن شروع آن پس از یک دهه تعداد از مردم آمریکا است.

چک مقامات مورد استفاده در اورژانس قدرت برای حمله به یک انبار و توقیف صدها نفر از هزاران نفر از ماسک صورت. هنگ کنگ و گسترده تر استفاده از مچبند الکترونیکی است که نظارت مردم تحت خود شده است.

با تعداد فزاینده ای از آمریکایی ها انداخته از کار توسط نزدیک به خاموش شدن بسیاری از اقتصاد ایالات متحده تهمت نیز گفت: مسکن و شهرسازی وزارت به حالت تعلیق و سلب حق مالکیت و اخراج از مسکن عمومی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برنامه ریزی برای صدور امداد چک به آمریکایی ها خواستار پرداخت 500 میلیارد دلار در دو اقساط در طول دو ماه آینده. این مقدار هنوز به تصمیم خواهد بود اما بر اساس درآمد و اندازه خانواده.

فورد و جنرال موتورز و فیات کرایسلر به همراه هوندا و تویوتا و گفت: آنها بسته خواهد شد همه از کارخانه های خود در آمریکا و کانادا و مکزیک است. بسته شدن دیترویت سه بزرگ به تنهایی بیکار حدود 150000 کارگران که به احتمال زیاد به دریافت مکمل پرداخت علاوه بر مزایای بیکاری.

در GM وانت مونتاژ کارخانه در فلینت میشیگان کارگران شده اند و ترس از ویروس ظاهر در آمریکا گفت: تامی Wolikow که دو دختر جوان.

“این چیزی بود که من می ترسم بیشتر در مورد که یکی را از آن خانه به آنها,” او گفت:.

ایالات متحده گزارش کرده است بیش از 9,400 coronavirus موارد و حداقل 138 مرگ حدود نیمی از آنها در ایالت واشنگتن که در آن ده ها تن از ساکنان حومه شهر سیاتل خانه سالمندان درگذشت.

تشکر. ماریو دیاز-Balart فلوریدا است که برای اولین بار شناخته شده عضو کنگره برای تست مثبت برای ویروس. دیگر اعضای کنگره که خود را قرنطینه اما هیچ کدام مثبت گزارش نتایج آزمون.

شهردار میامی فرانسیس سوارز که در هفته گذشته اعلام کرد او آزمایش مثبت است به اشتراک گذاری خود را تجربه روزانه یوتیوب خاطرات و توییتر به عنوان او اجرا می شود شهر از خانه انزوا. همسر و فرزندان خود را به ماندن با بستگان.

“دیگر من زندگی می کنند با COVID-19 بیشتر من درک می کنیم چقدر مهم اجتماعی فاصله است” سوارز نوشت.

دانشمندان بدون شک درست است تعداد زیادی از مردم آلوده است بالاتر از گزارش به دلیل احتمال این که بسیاری از موارد خفیف رفته اند به رسمیت شناخته نشده و یا ثبت نشده و به دلیل تاخیر در آزمایش در مقیاس بزرگ در ایالات متحده

در اولین شکست در نوع خود در آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت که این کشور coronavirus مرگ و میر تا کنون آینه آنچه گزارش شده در کشورهای دیگر با مورد 4 از 5 مرگ و میر در افراد 65 ساله و مسن تر و بدون مرگ و میر در کودکان است.

___

پری گزارش از ولینگتون, نیوزیلند. آسوشیتد پرس خبرنگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>