آیا شما داوطلب به معرض coronavirus? این استنفورد grads انجام

اگر واکسن آزمایش می تواند کمرنگ شده فقط یک روز به طور بالقوه صرفه جویی در هزاران زندگی را به شما داوطلب به معرض COVID-19 virus

بله می گویند یک تعداد رو به رشد و جوان و سالم و آگاهانه مردم است. در کمتر از یک ماه بیش از 3300 نفر از 52 سازمان ملل — از جمله حداقل دو استنفورد grads — را امضا کرده اند تا به عمد در معرض این ویروس جدید در یک کمپین توسط سازمان های غیر انتفاعی 1DaySooner یک تمایل است که جلب توجه قانونگذاران ethicists و دانشمندان است.

تلاش راه اندازی شد جاش موریسون از بروکلین, نیویورک, یک دانشگاه هاروارد تحصیل وکیل که تاسیس Waitlist صفر, یک سازمان غیر انتفاعی است که به دنبال سهولت اهداء کلیه. در سال 2011 او اهدا کلیه به یک غریبه پذیرش خطر مرگ برای نجات یک زندگی است. به آسانی در دسترس COVID-19 واکسن او استدلال می تواند صرفه جویی به مراتب بیشتر زندگی می کند.

به طور سنتی یک واکسن موثر ثابت شده است پس از مقايسه موارد در صدها یا هزاران نفر از افرادی که به طور تصادفی دریافت واکسن یا دارونما. این فرایند طول می کشد زمان طولانی به دلیل آن را باید صبر کنید برای عفونت است.

قضیه از یک “انسان چالش” مطالعه است که برای آلوده کردن تعداد کمتری از واکسینه کردن افرادی که جوان و سالم شتاب تست و تولید شروع به سر. یک چالش مطالعه طول می کشد استفاده از پایین 0.2% مرگ و میر از COVID-19 در 18-45 ساله — و نه قابل اغماض است اما بسیار نادر است.

این مطالعات قرار داوطلبان بالقوه در معرض خطر بیماری و مرگ است. وجود ندارد “نجات” درمانی برای درمان آنها اگر آنها مریض است. اثرات طولانی مدت آن ناشناخته است. در عین حال آنها در حال حاضر به کمک به هر حال.

این افراد چه کسانی هستند? ما مصاحبه دو دانشگاه استنفورد تحصیل داوطلبان. آنها در توضیح انگیزه خود را در کلمات خود را دارند:

سوفی رز, 22, از بریزبن استرالیا است. مدرک کارشناسی خود را در زیست شناسی با تاکید بر بیماری های عفونی اپیدمیولوژی. او یک ورودی تحصیلات تکمیلی همکار در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health در بالتیمور.

“گسترده رنج و از دست دادن زندگی ما در حال دیدن و همچنین پایدار آسیب به اقتصاد ملی روابط بین المللی و ثبات اجتماعی — آن را به اندازه کافی شدید که هر معنی دار در کاهش این آسیب می تواند به شدت بهبود سلامت و رفاه بسیاری از مردم است.

من علاقه مند به داوطلب شدن برای یک چالش محاکمه به دلیل آن به نظر می رسد مانند یک گزینه بالقوه برای کاهش میزان این آسیب از طریق شتاب واکسن توسعه و یا تولید.

من در یک موقعیت قادر به در که خطر — چرا من نه ؟

به اعتقاد من فرد خطر ابتلا به من شخصا نسبتا کم من جوان هیچ زمینه ای شرایط بهداشتی نمی دود ، داده ها ما شاهد از چین و ایالات متحده تا کنون به نظر می رسد نشان می دهد که خطر متوسط یا شدید بیماری اگر من به آلوده شدن با COVID-19 تأیید میکند که شهود.

که گفت: خطر ابتلا به شدت بیمار است که قطعا چیزی است که من در نظر گرفته ایم و با دقت و am OK با دلیل دسترسی به مراقبت های پزشکی داوطلبان خواهد فراهم شود. پدر و مادر من هر دو زیبا و نوع دوستانه مردم به طوری که آنها همدردی با من تمایل به شرکت در یک دادگاه است که می تواند کمک به بسیاری از مردم است. البته آنها هنوز هم پدر و مادر من و من مطمئن هستم که آنها در مورد من نگران مصرف آن خطر است. من تصور می کنم از آن خواهد شد یک مکالمه مداوم.”

کارسون Poltorack, 23, از فورت Lauderdale, Florida. مدرک کارشناسی خود را در زیست شناسی با تاکید بر زیست شناسی مولکولی. او علاقه مند است در انکولوژی و انجام تحقیقات بر روی سلول کوچک, سرطان ریه در آزمایشگاه دانشگاه استنفورد استاد Julien مریم گلی. او یک ورودی MD/دانشجوی دکتری در دانشگاه پنسیلوانیا در فیلادلفیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>