نگرانی کوه نابرابری افزایش از انگلستان تعطیلی مدارس

لندن >> شش ماه دور از کلاس های درس حداقل. که چشم انداز رو اکثر کودکان در انگلیس در شرایطی است که به احتمال زیاد به علت آسیب به آینده خود را – به خصوص اگر آنها از خانواده های فقیر.

نگرانی بیش از نابرابری رشد کرده اند پس از تصمیم دولت این هفته به برنامه های قراضه برای همه دانش آموزان جوان در انگلستان به بازگشت به مدرسه قبل از تعطیلات تابستانی در ماه ژوئیه به دلیل مشکلات در جلسه coronavirus اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

در گسترده گزارش در مورد نابرابری های منتشر شده پنجشنبه شناخته موسسه مالی مطالعات فکر می کنم تانک هشدار داد که “در حال حاضر برجسته نیل شکاف” بین کودکان در انگلستان از خانواده های ثروتمند و کسانی که از بیشتر محروم آنهایی که در معرض خطر است گسترش.

“مگر در مواردی وجود دارد یک تلاش هماهنگ برای کمک به این کودکان پس از بازگشایی مدارس این شکاف گسترده تر ممکن است به خوبی تبدیل به دائم” IFS گفت: در این گزارش که بخشی از جریان تحلیل نابرابری ریاست برنده جایزه نوبل اقتصاد و استاد آنگوس Deaton و بودجه Nuffield پایه و اساس است.

آن اشاره کرد که هزینه پرداخت مدارس هستند تقریبا دو برابر به احتمال زیاد به ارائه آموزش آنلاین به عنوان بودجه آن توسط دولت با حضور کودکان از 20 درصد فقیرترین خانواده ها است. کودکان از خانواده های ثروتمند نیز بهتر خانه و امکانات هستند احتمال بیشتری برای تدریس خصوصی.

نویسندگان این گزارش گفت: فقیر, کودکان به طور خاص خواهد شد نیاز به آموزش اضافی پس از بحران عبور می کند.

اگر چه بسیاری از زبان انگلیسی مدارس ابتدایی شده اند باز کردن تمام بهار برای کودکان کلید کارگران — از جمله مراقبت های بهداشتی حرفه ای و تحویل رانندگان — دولت محافظه کار برنامه ریزی شده بود را به همه دانش آموزان فرصت برای بازگشت به زیر ماه در منزل آموزش.

در هفته گذشته بسیار جوانترین و کسانی که در سال گذشته از مدرسه ابتدایی قادر به بازگشت. این طرح که از همه دیگران را در مرحله پس از مدارس بسته شد در اواسط ماه مارس.

در حال حاضر بسیاری از انگلستان 9 میلیون یا بیشتر دانش آموزان نمی خواهد رفتن به کلاس قبل از سپتامبر و شاید حتی پس از آن اگر وجود دارد یک موج جدید در coronavirus contagions. مدارس متوسطه هستند بازگشایی به جز برای برخی از زمان شخصی برای کسانی که مجموعه را به کشتی سوار در امتحانات سال آینده.

آن لنگفیلد کودکان کمیسر انگلستان یک موقعیت است که به ترویج حقوق کودکان است که اصرار دولت به سرعت به عقب یک تابستان پشتیبانی طرح به منظور کاهش نابرابری در آموزش و پرورش و به گسترش بودجه برای وعده های غذایی مدرسه به کسانی که واجد شرایط.

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: دولت با توجه به چنین حرکت می کند.

“این رفتن به یک تابستان از گرفتن” او گفت:. “ما در حال رفتن به نگه دارید مطمئن شوید که بچه ها بدست آوردن درمانی کمک آنها نیاز دارند برای این مسائل است که آنها از دست رفته ام برای ماه ها و ماه ها به طوری که آنها آنها واقعا جبران زمان از دست رفته.”

در جای دیگر در انگلستان ، اسکاتلند و ایرلند شمالی گفت: مدارس نمی بازگشایی تا ماه اوت در حالی که ولز در حال برنامه ریزی برای استقبال از دانش آموزان بعد از این ماه.

روز پنج شنبه در این گزارش همچنین گسترش در همه اقدامات نابرابری – از حقوق و دستمزد به سلامت و جنسیتی در میان همه گیر.

“در خصوص برخی از اقلیت های قومی و گروه های مردم در برخی از کلید کارگر مشاغل و کسانی که در کم درآمد مشاغل — گروه هایی که اغلب با هم همپوشانی دارند — در خطر بسیار بیشتری گفت:” علامت گذاری فرانکها مدیر رفاه در Nuffield پایه و اساس است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>