نگران است که شما را به معرض coronavirus? در اینجا این است که چگونه به خود قرنطینه

در خانه بمانند مگر اینکه شما باید یک پزشک را ببینید. هیچ کار مدرسه و یا خرید. اگر شما باید بیرون آمدن از اتاق خود پوشیدن یک ماسک. و به اشتراک نمی حوله.

اگر شما در میان هزاران نفر از آمریکایی ها در حال حاضر خود قرنطینه به دلیل احتمال عفونت با کوروناویروس اینها تعداد کمی از خانه های جدید, قوانین, حسن نیت ارائه میدهد محلی خود مقامات بهداشت و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است.

در میان مردم گفت: به عزت قرنطینه خود را منزوی و یا در خانه ماندن مردم از بازگشت از قطعات از چین و ایران, کسانی که در حال توسعه علائم پس از گذراندن زمان در کشورهای دیگر با جامعه پایدار و انتقال و کسانی که با هیچ شناخته شده قرار گرفتن در معرض که بیمار هستند.

اما بسیاری از افراد که اصلا مناسب منظمی به هر یک از این دسته بندی ها و نمی خواست به ماندن در خانه هستند انتخاب seclude خود را به هر حال از آنجا که آنها نمی خواهند برای قرار دادن دیگران در معرض خطر است. کالیفرنیا بیش از 5500 نفر در قرنطینه. بیش از 2,700 در انزوا در شهر نیویورک به تنهایی.

این صدا ممکن است مانند یک تعطیلات از واقعیت یک زمان ایده آل برای شراب خواری در Netflix بکشد و گرفتن در خواب. در واقع, آن را آسان به خود را قفل و دور از خانواده و دوستان است. عملی وجود دارد و چالش های لجستیکی و خمیازه کشیدن شکاف در مقام مشاوره است که آن را حتی سخت تر است.

شرایط استفاده از خانه انزوا می تواند طاقت فرسا و ممکن است برای دو هفته است که فرض دوره کمون ویروس. آن است که به خصوص به چالش کشیدن اگر شما کودکان و یا افراد مسن بستگان برای مراقبت و یا زندگی در تنگ چهارم با تعداد زیادی از هم اتاقی.

اصول

جداسازی

اگر شما در حال آلوده شده اند و یا در معرض coronavirus شما باید seclude خود را از شریک زندگی خود را خود مشاوره ازدواج و مشاوره خود را و کودکان و سالمندان خود را ، شما نباید حتی حیوان خانگی سگ خود را. و قطعا هیچ snuggling با حیوان خانگی خود را (بدون زدن).

اگر شما اتاق خود را باید تعیین شده برای خود را منحصر به فرد استفاده کنید. شما باید با استفاده از یک حمام جداگانه اگر شما یک.

هیچ بازدید کننده و هیچ یک از کارکنان مگر اینکه آن را کاملا ضروری است. آیا اتوبوس یا مترو حتی یک تاکسی.

ماسک

اگر شما باید در اطراف افراد دیگر در خانه خود و یا در یک ماشین به دلیل این که شما در راه خود را به دکتر مراجعه کنید و تنها پس از شما به نام اول شما باید پوشیدن یک ماسک و هر کس دیگری باید بیش از حد.

اما در ابتدا شما یا یکی از دوستان یا اعضای خانواده باید برای پیدا کردن ماسک که به فروش می رسد و تقریبا در همه جا.

بهداشت

اگر شما سرفه یا عطسه شما باید پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و دور با استفاده از بافت در یک صف سطل زباله می تواند. سپس شما باید بلافاصله دستهای خود را با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه.

شما می توانید با استفاده از ضد عفونی کننده اگر شما می توانید آن را پیدا کنید اما آب و صابون ترجیح داده می شوند.

حتی اگر شما در میانهی شب سرفه یا عطسه شما باید دستهای خود را اغلب و اجتناب از دست زدن به چشم و بینی و دهان اگر شما فقط آنها را شسته.

ضد عفونی کردن

به اشتراک نمی, غذاهای, ليوان, فنجان, قاشق, حوله یا ملافه با هر کسی (از جمله حیوانات خانگی خود را). شستن این موارد پس از استفاده از آنها.

کانتر کابینت آشپزخانه دستگیره های درب دستشویی و وسایل توالت همراه, کیبورد تبلت و میز کنار تخت در نظر گرفته شده “بالا-سطوح تماس”; پاک کردن آنها اغلب با یک خانواده پاک کننده.

اغلب پاک کردن سطوح است که ممکن است آلوده به مایعات بدن از جمله خون و مدفوع.

نظارت

نگه داشتن چشم در سلامت و پزشک تماس بگیرید اگر علائم شما در حال بدتر شدن است. مطمئن شوید که به کارکنان پزشکی شما در حال نظارت برای coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de