نگران دموکرات ها با عجله به آهسته جلو-دونده ساندرز

HILTON HEAD ISLAND, S. C. >> نگران دموکرات امروز شدت حمله خود را علیه ریاست جمهوری این حزب پیشتاز برنی ساندرز به عنوان سناتور ورمونت راهپیمایی به سمت جنوب کارولینای آخر هفته ابتدایی eyeing حذفی ،

حداقل سه نامزد پیشرو, جو بایدن, پیت Buttigieg و مایک بلومبرگ تقویت شده خود را ضد ساندرز لفاظی با پرداخت حمله تبلیغات برای اولین بار. و گروه های سیاسی بود و هزینه های بزرگ برای تضعیف ساندرز’ ایستاده با آمریکایی آفریقایی رای دهندگان.

“سوسیالیستی برنی ساندرز امیدوار کننده است بسیاری از چیزهای رایگان می گوید:” بروشور و ارسال به 200,000 سیاه رای دهندگان در کارولینای جنوبی بزرگ چادر پروژه جدید سازمان در تلاش برای از خط خارج ساندرز’ نامزدی. “نامزدی برنی بدان معنی است که ما تجدید انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن. ما نمی توانیم برنی ساندرز.”

چند جانبه سطح پهن هرچیزی فقط پنج روز قبل از کارولینای جنوبی برای اولین بار در جنوب اولیه نشان دهنده دموکراتها تهاجمی ترین تلاش برای دست کشیدن ساندرز پایین. این نشان دهنده نگرانی رو به رشد در درون حزب که خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی است محکم گرفتن دست او در نامزدی ریاست جمهوری در حالی که آنها از ترس او را بیش از حد شدید برای شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این پاییز.

همچنین تأکید متزلزل دولت بایدن انتخاباتی. معاون سابق رئیس جمهور شده است به عنوان بلامنازع پیشتاز در کارولینای جنوبی به دلیل حمایت خود را از رای دهندگان. اما به عنوان این مسابقه نزدیک ساندرز نیز ساخت قوی بازی در اینجا. اگر او می تواند غذا خوردن به بایدن را پایه, پشتیبانی, است که می تواند پرسش های اساسی در مورد آینده بایدن نامزدی.

ساندرز منتقل شده کارکنان جدید به دولت از نوادا در 24 ساعت گذشته گسترش خود کارولینای جنوبی تبلیغات و رویدادهای اضافه شده به برنامه.

ساندرز مشاور ارشد جف ویور گفت: وجود یک “درجه از ناامیدی” به تازه حملات خود را نامزد.

“شما نامزد کردم شما رو فوق العاده PACs تمام ستون به توقف برنی ساندرز” ویور گفت. “آنها می دانند که او به حرکت در این مسابقه است.”

بایدن هنوز پیش بینی او برنده خواهد بود “با مقدار زیادی” در چهار مسابقه اول با ملاحظه, سیاه, جمعیت می رساند.

فراتر از کارولینای جنوبی, نظر سنجی نشان می دهد ساندرز انجام خواهد شد و زمانی که بیش از یک دوجین متحده رای در مارس 3 شنبه مسابقات. این زمانی است که منتقدان ترس ساندرز می تواند در ساخت یک نماینده غیر قابل عبور منجر شود.

ساندرز تمرکز Buttigieg اولین حمله آگهی 2020 مبارزات انتخاباتی. در تبلیغ آغاز شد که امروز در حال اجرا به عنوان بخشی از سابق South Bend شهردار چند دلار کارولینای جنوبی کمپین تبلیغاتی Buttigieg برجسته ساندرز’ تماس برای یک دولت-تامین سیستم مراقبت های بهداشتی به عنوان یک مثال از جبهه دموکراتیک-دونده “قطبش.”

بایدن منتشر تبلیغات آنلاین متهم ساندرز از تلاش برای تضعیف رئیس جمهور باراک اوباما در سال 2012 انتخاب مجدد کمپین با امکان چالش اصلی. ساندرز البته در نهایت نه چالش اوباما از سمت چپ.

“وقتی که می آید به ساختمان اوباما میراث برنی ساندرز فقط نمی توان اعتماد کرد” این بایدن آگهی می گوید.

و بلومبرگ منتشر شد آگهی جدید خود assailing ساندرز’ رکورد در کنترل اسلحه به نقل از سناتور تایید شده توسط انجمن ملی تفنگ زمانی که او برای اولین بار زد برای کنگره دهه پیش.

در حالی که او تا به حال یک بار NRA پشتوانه ساندرز با افتخار اعلام خود “F” امتیاز از نرم افزار-تفنگ سازمان در حال حاضر. و فقط در هفته گذشته چندین کنترل اسلحه طرفداران که جان سالم به در پارک فلوریدا, تیراندازی مدرسه, تایید او.

هنوز بلومبرگ در توئیتر خود نوشت: “NRA آسفالت جاده به واشنگتن برای برنی ساندرز. ما شایسته یک رئیس جمهور است که مدیون به لابی اسلحه.”

یک نامزد که نمی کنند ساندرز به طور مستقیم در امروز: الیزابت وارن سناتور.. هر چند او سهام بسیاری از ساندرز’ سیاست های لیبرال و می تواند اگر او بودند به تلو تلو خوردن او شده است و تمایلی به درهم و برهم کردن با او در طول مبارزات انتخاباتی.

برخی از وارن حامیان می گویند او برای شروع طراحی واضح تر در مقابل با ساندرز اگر او را به شکستن پس از متوسط عملکرد در مسابقات.

“او نیاز به خارج شدن فردا شب و بعد از او گفت:” بث Maass, 79, با اشاره به روز سه شنبه بحث است. “او در خط با برنی و تنها یکی در حال رفتن به آن را خارج از خط.”

ساندرز ممکن است سود بیشتر از تعداد مطلق از نامزدها هنوز در این مسابقه است. هنوز هم وجود دارد هفت-مشخصات دموکرات ها مبارزه در میان خود و تقسیم ضد ساندرز رای به ظهور به عنوان قوی ترین جایگزین برای او.

هیچ نشانه ای امروز است که هر یک از این نامزدها به گرفتن.

ایالت مینه سوتا ctq که به پایان رسید در دور پنجم یا ششم در نوادا بیش از آخر هفته اعلام کرد قصد دارد برای راه اندازی یک 4.2 میلیون دلار آگهی خرید در سراسر چندین شنبه متحده است.

میلیاردر فعال تام Steyer هنوز به صرف پول در یک ضد ساندرز کمپین اما او رفت و پس از او با نام امروز قبل از اینکه بیش از 100 رای دهندگان در یک صبحانه در هیلتن هد.

Steyer هشدار داد: “ما نمی تواند نامزد کسی است که به تقسیم.”

نیز وجود دارد, نشانه های جدید امروز که ساندرز’ ظهور به عنوان ممکن است در صورت از حزب دموکرات در سال 2020 می تواند باعث مشکلات برای آسیب پذیر مجلس نمایندگان و سنا نامزد در سراسر کشور است.

آمریکا به پیروزی جناح اکثریت مجلس شروع به پریدن کرد در نظر ساندرز ساخته شده در رادیو فردا “60 دقیقه” بخش پخش یکشنبه که در آن او با تمجید از اواخر کوبا حاکم فیدل کاسترو برای ایجاد آنچه ساندرز به نام “عظیم سواد آموزی برنامه” زمانی که او به قدرت رسید.

خانه اوباما در مبارزات انتخاباتی بازوی نام در چندین آمریکا — از جمله سه رو انتخاب مجدد این سقوط در جنوب فلوریدا — می گویند اگر آنها می خواهم حمایت ساندرز باید او تبدیل به نامزد. اعضا از جمله Rep. دانا Shalala راضی نبودند.

“من امیدوار هستم که در آینده سناتور سندرز زمان را به صحبت با برخی از ترکیبات قبل از او تصمیم می گیرد به خواندن تمجید از یک قاتل مستبد مانند فیدل کاسترو” برای اولین بار-اصطلاح دموکرات توییتی.

ساندرز نیز در اختلاف با آمریکایی امور عمومی اسرائیل کمیته استقرار گروه که طرفداران برای قوی آمریکا و اسرائیل روابط. ساندرز گفت: او را جست و خیز این گروه کنفرانس زیرا او نگران بود در مورد این رویداد دادن اعتبار به “رهبران که بیان تعصب و مخالفت با پایه حقوق فلسطینی.”

جاناتان ” Greenblatt, مدیر عامل ضد افترا لیگ نامیده می شود که خصوصیات “توهین آمیز” و “غیر مسئولانه است.”

تشکر. ایلین لوریا یک یهودی دموکرات از سه شنبه ایالت ویرجینیا با صدور بیانیه ای در محکومیت ساندرز’ سخنان که او گفت: “کمک به تفرقه شعارهای اغلب استفاده می شود زمانی که بحث در مورد این موضوع از حق اسرائیل وجود داشته باشد.”

تماشای جنجال و هیاهو از دور در طول سفر به هند مغلوب ساختن پیشی جستن, پیش بینی بلند و کثیف اصلی فصل پیش رو برای رقبای خود.

“این می تواند به کنوانسیون آن را واقعا می تواند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آنها در حال رفتن به آن را به دور از دیوانه برنی آنها در حال رفتن به اجازه دهید او برنده است.”

او افزود: “در واقع من فکر می کنم او خواهد بود سخت تر از بسیاری از دیگر نامزدهای چرا که او مثل من اما من یک مقدار بزرگتر پایه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de