کرم مارس به Kununurra

کارکنان و خبرنگاراناین کیمبرلی اکو

Fall armyworm.
آیکون دوربینسقوط armyworm. اعتبار: جیمز Castner/جیمز Castner

یک آفت مهاجم یافت شده است در کیمبرلی شرق پس از تشخیص در کوئینزلند و قلمرو شمالی.

سقوط armyworm علمی شناخته شده به عنوان Spodoptera frugiperda, پیدا شد در یک بخش از صنایع اولیه و توسعه منطقه ای نظارت دام در Kununurra به عنوان بخشی از شمال استرالیا قرنطینه استراتژی است.

DPIRD رئیس گیاه امنیت زیستی افسر سونیا گفت: Broughton

“این گروه در حال همکاری با ذینفعان صنعت و دولت های دیگر و سرزمین های قضایی برای کمک به صنعت در آماده سازی برای به حداقل رساندن تاثیر این آفت به عنوان آن می شود به طور گسترده تر تاسیس” او گفت:.

“و همچنین شناسایی اولویت تحقیق و توسعه و پسوند به آدرس دانش شکاف.

“سقوط armyworm می تواند باعث تولید قابل توجهی زیان با لارو شناخته شده به غذا در بیش از 350 گونه گیاهی از جمله پنبه و ذرت و برنج و ذرت و گندم و میوه و سبزیجات و حبوبات.”

این کمیته مشورتی در اورژانس آفات گیاهی به این نتیجه رسیدند در ماه فوریه سقوط armyworm است نه از لحاظ فنی امکان پذیر است برای از بین بردن از استرالیا.

“نگهبان در به دام انداختن و در حال گسترش است به ارائه کمک های اولیه مشاوره به صنعت در مورد حضور این آفت در منطقه ای در مناطق” دکتر Broughton گفت.

“ما باید نظارت تله در Kununurra از اکتبر سال گذشته با اضافی 50 فریب تله در حال حاضر در حال نورد از سراسر Kununurra, بروم, کرنرون, Geraldton و Kalumburu.

“ما خواهد شد با ارائه یک کنفرانس وبینار با Kununurra تولید کنندگان به بحث در مورد گزینه های مدیریت.”

اجازه ها و پروانه ها در محل سقوط armyworm کنترل در باغبانی و غلات و حبوبات با اطلاعات بیشتر در دسترس از استرالیا آفت کش ها و داروهای دامپزشکی اقتدار وب سایت.

سقوط armyworm است که بومی مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری از آمریکا است. پس از سال 2016 آن را به سرعت در حال گسترش به سراسر آفریقا شبه قاره هند و چین و آسیای جنوب شرقی.

اطلاعات بیشتر در دسترس است از DPIRD سایت م.wa.gov.au.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>