مسن ترین مرد گفت: راز بود و لبخند به لب می میرد در 112

  • KYODO NEWS VIA AP Chitetsu Watanabe, 112, poses next to the calligraphy he wrote after being awarded as the world’s oldest living male by Guinness World Records, in Joetsu, Niigata prefecture, northern Japan on Feb. 12.

    KYODO NEWS VIA AP

    Chitetsu Watanabe, 112, به شمار, در کنار خوشنویسی او نوشت: پس از اهدا به عنوان قدیمی ترین زندگی مرد توسط رکوردهای جهانی گینس, در تهرا استان نیگاتا شمال شرق ژاپن در فوریه. 12.

توکیو >> یک مرد ژاپنی که دریافت گواهینامه به عنوان قدیمی ترین مرد با مطرح مشت و لبخند بزرگ در اوایل این ماه درگذشت در 112.

رکوردهای جهانی گینس شده و گواهی به Chitetsu واتانابه در فوریه. 12. سازمان و کفن از دست زدن به خدمات خود را تایید شنبه او درگذشت یکشنبه. هیچ دلیلی داده شد.

او تا به حال شده است قادر به خوردن به تازگی توسعه یافته و تب و اشکال در تنفس از چند روز قبل از مرگ خود در ژاپن را در سراسر کشور توزیع روزنامه Mainichi گزارش با استناد به خانواده منابع.

واتانابه است جان سالم به در برد با پنج فرزند و 12 نوه و 16 نوه بزرگ و یکی بزرگ و نوه, Mainichi گفت.

واتانابه خانواده را بلافاصله پاسخ تماس به خانه خود را.

واتانابه متولد شد و در سال 1907 و کار در تایوان به مدت 18 سال. پس از بازگشت به Niigata, جنوب, ژاپن, او برای استانی دولت تا زمان بازنشستگی.

او بزرگ شده, میوه و سبزیجات در مزرعه خانوادگی و دوست داشتنی کرم پاف و بونسای ژاپنی هنر سنتی جمع آوری مجسمه های کوچک درختان.

او می گفت راز طول عمر بود به نگه داشتن لبخند بر لب.

گینس در ژاپن ارائه تسلیت خود را به خانواده اش.

قدیمی ترین فرد زنده نیز, ژاپنی, کین Tanaka یک 117 سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>