جهان ساعت به کره جنوبی با احتیاط بازگشت به زندگی

سئول, کره جنوبی >> بیس بال لیگ است. دانش آموزان شروع به بازگشت به مدرسه. و مردم به طور فزاینده ناهار خوری و با بهره گیری از شب زدن در پارک.

همانطور که کره جنوبی به طور قابل توجهی شل خود را سفت و سخت اجتماعی فاصله قوانین به عنوان یک نتیجه پایانی coronavirus موارد جهان است و با توجه به این که آیا آن می تواند بازگشت به چیزی که شبیه عادی و یا به صورت یک ویروس تجدید حیات. در حال حاضر یک مینی شیوع مربوط به کاباره ها در سئول را آزمایش کرده است کره جنوبی به طور گسترده ای مورد ستایش روش برای مقابله با این بیماری — در اصل ترکیبی از سریع ردیابی تست و درمان همراه با دقیق اجتماعی فاصله شیوه های.

“کشورهای دیگر باید بدانم که آیا ملت ما ادامه خواهد داد به خوبی پیشرفت” گفت: Jin Yong Kim, یک دکتر در اینچئون مرکز پزشکی در نزدیکی سئول که تایید کرد کره جنوبی برای اولین بار از بیمار در Jan. 20 و پس از درمان بیش از 100 نفر دیگر. “اما من نمی توانم پیش بینی با اقتدار آنچه در اینجا اتفاق خواهد افتاد از هم اکنون در.”

کره جنوبی یک بار تا به حال بزرگترین تعداد از coronavirus موارد در خارج از سرزمین اصلی چین اما آن روزانه caseload است پس کاهش یافته و به حدود 10-30 و گاهی اوقات آمار تک رقمی در هفته های اخیر. کره جنوبی روز چهارشنبه هنوز گزارش 40 مورد جدید آن بزرگترین روزانه پرش در حدود 50 روز.

اخیر چشم انداز مثبت در عفونت های مرتبط با کلوپ های شبانه در سئول Itaewon سرگرمی منطقه مطرح است ترس از بزرگ دیگر شیوع. پس از اولین بیمار همراه بود با کاباره ها در مارس 6 — همان بعد اجتماعی فاصله سیاست رسما کاسته — کره جنوبی تایید کرده است بیش از 250 موارد مربوط به.

معلوم نیست چه چیز را بازی خواهد کرد اما تا کنون شیوع نشده رشد بر خلاف آنچه اتفاق افتاده است در اواخر فوریه و اوایل ماه مارس زمانی که صدها نفر از بیماران جدید گزارش شده در هر روز بسیاری از آنها را به بحث کلیسا جمع آوری در این کشور جنوب شرق است.

سعی و آزمایش روش های تهاجمی ردیابی تست و درمان و گسترده استفاده عمومی از ماسک دوباره نقش عمده ای در جلوگیری از شیوع بیماری در Itaewon از انفجار گفت: Hyukmin لی استاد در دانشگاه Yonsei از کالج پزشکی در سئول.

مقامات کره جنوبی قبلا گفته ملت خود نزدیک شد آن اقتصادی و اجتماعی محدودیت. اما لی گفت: دولت در حال حاضر به فکر می کنم در مورد اینکه آیا آن را می تواند تحمل کوچک شیوع و اجازه دهید اقتصاد کار هموار و یا اگر آن را باید بازگرداندن سخت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

در ضمن زندگی روزمره — از نوع — از سر گرفته شده است.

طولانی تاخیر بیس بال و فوتبال فصل آغاز شد و بدون طرفداران در می ایستد. پارک های عمومی در موزه ها و امکانات تفریحی را بازگشایی شد. سالمندان دبیرستان بازگشت به کلاس در هفته گذشته و دانش آموزان جوان همان را انجام خواهد داد در فاز ژوئن 8.

این روزها در طول زمان ناهار رستوران در مرکز شهر سئول در حال شلوغ با کارمندان و بسیاری از آنها متوقف شد و کار از خانه. در طول شب ساعت عجله مترو بسته بندی شده با مسافران با پوشیدن ماسک. در شب در یک پارک در غرب سئول آن را آسان برای پیدا کردن زوج های جوان قدم زدن بدون ماسک.

کره جنوبی قرنطینه کمپین است که اغلب در مقایسه با آن از آمریکا و انگلستان و ایتالیا و برخی از سخت ترین-آمار کشور است. همه آنها متوجه شده خود را مورد اول در اواخر ماه ژانویه است.

کره جنوبی راه اندازی گسترده تست نسبتا زود و در اوایل فوریه آن را به حال باز عمومی تست در دسترس است که به افراد بدون علامت و به دنبال تماس با ردیابی برای تمامی بیماران. ایتالیا را تست بسیار افزایش یافته است به آرامی. در مورد انگلیس با وجود آن اوایل شروع به سر در تست علائم وجود دارد که آن را قادر به نگه دارید تا با شیوع. آزمایش در ایالات متحده به صورت جدی آغاز شد در اواسط ماه مارس با توجه به تجزیه و تحلیل کنندگان در جهان ما در داده های غیر انتفاعی آنلاین نشریه علمی مستقر در دانشگاه آکسفورد.

از 5.6 میلیون نفر در سراسر جهان آلوده ایالات متحده در صدر لیست با حدود 1.6 میلیون در حالی که هر دو در انگلستان و ایتالیا بیش از 230,000 موارد بود. کره جنوبی ثبت کرده است و در مجموع 11,265 موارد با 269 مرگ و میر.

Jaehun یونگ استاد در سودان دانشگاه علم و صنعت دانشکده پزشکی گفت: محدودیت های بلند در ایالات متحده آمریکا و انگلستان و ایتالیا به احتمال زیاد به علت موج دوم COVID-19 که او گفت می تواند “بسیار بزرگتر و شدیدتر است.”

در کره جنوبی گفته است که بازگشایی مدارس, به احتمال زیاد خواهد عمده معیار برای اینکه مقامات می تواند به حفظ آرامش محدودیت. دولت فرانسه هفته گذشته گفت که حدود 70 ویروس موارد بوده است مربوط به مدارس یک هفته پس از یک سوم از دانش آموزان رفت و برگشت به مدرسه در کاهش coronavirus مستند.

وجود دارد یک حس است که کره جنوبی را سخت موفق به کسب سود می تواند معکوس بدون هوشیاری.

“کره جنوبی روبرو خواهد شد دوم ویروس موج بیش از حد. آیا در حال شیوع است که 10 برابر بزرگتر از آنچه اتفاق افتاده است در Itaewon یا کوچکتر ما همچنان به دیدن آنها گفت:” کیم دکتر در اینچئون مرکز پزشکی. “اگر ما در نظر ما بالا تراکم جمعیت … ما هستند و نه بیشتر آسیب پذیر به ویروس را از (حتی آمریکا).”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de