سهام جهانی رالی ما به عنوان محرک در لبه نزدیک تر

لیزا KappelleAAP

Global stock market sentiment improved further overnight and the surge looks set to continue on the local bourse.
آیکون دوربینبازار سهام جهانی تمایلات بهبود بیشتر یک شبه و خروش به نظر می رسد مجموعه ای برای ادامه های محلی در بورس. اعتبار: Ahn Young-joon/AP

استرالیا سهام نگاه مجموعه ای به تجمع در یک سوم راست بعد یک ما محرک مقابله فرستاده بازارهای جهانی افزایش.

این SPI200 قرارداد آتی بود تا 104 امتیاز و یا 2.06 درصد در 5149 امتیاز در ساعت 5 صبح روز پنج شنبه.

محلی سهام بود پرورشی در دقیقه پایانی تجارت روز چهارشنبه پس از سیاستمداران ایالات متحده در نهایت به توافق رسیده است — هنوز به تصویب — در $3.3 تریلیون محرک اندازه گیری به ساحل تا به بزرگترین اقتصاد جهان.

S&P/ASX200 شاخص بسته شد 262.4 امتیاز یا 5.54 درصد در 4998.1 در حالی که همه ordinaries شاخص به پایان رسید تا 252.9 امتیاز یا 5.32 درصد بالاتر در 5006.2.

دلار استرالیا نیز بسیج در اخبار روز یکشنبه, خرید بیش از US60¢ برای اولین بار در هفته.

بازار سهام جهانی تمایلات بهبود بیشتر یک شبه و خروش به نظر می رسد مجموعه ای برای ادامه های محلی در بورس.

NAB صبح تماس گفت: آن را دشوار است به نسبت هر استدلال پشت برخی از بازار حرکت می کند.

“قطعا جهانی تصویر همچنان به دنبال وخیم با افزایش COVID-19 عفونت و مرگ و مير در اروپا و آمریکا و اقدامات دولت برای حفظ اقتصاد تیک تاک بیش از در حالی که حفظ گسترش احساس فشار ،

ناب اشاره کرد که در اروپا صحبت از تاج اوراق قرضه در حال حرکت بود به آرامی و در آمریکا سنا هنوز به امضای لایحه محرک.

دلار استرالیا دلار خرید US59.59¢ در ساعت 5 صبح روز پنج شنبه از US60.33¢ روز چهارشنبه.

اولین BACK-TO-BACK دستاوردهای ما در شش هفته

ما سهام خود را به ثمر رساند اولین back-to-back دستاوردهای شنبه پس از یک فروش آغاز شد و پنج هفته پیش اما خیلی زود تجمع پژمرده در اواخر روز به عنوان آخرین دقیقه اختلاف تهدید به نگه دارید تا $US2 تریلیون اقتصادی بسته نجات در کنگره است.

S&P 500 با افزایش 1.2 درصدی آوردن آن دو روز دست به 10.6 درصد است. آن را به حال شده است تا 5.1 درصد در روز قبل از آن به عنوان کنگره نزدیکتر به تصویب این طرح برای ارائه به شدت مورد نیاز کمک به اقتصاد است که ویران شده است توسط coronavirus. بازار در حال حاضر حدود 27 درصد از تنظیم یک رکورد یک ماه پیش.

بسیاری در وال استریت می گویند آنها نمی فکر می کنم سهام را پایین ضربه اما خوش بینی افزایش یافت و پس از کاخ سفید و رهبران مجلس سنا اعلام کرد توافق در لایحه کمک های اولیه چهارشنبه. یک رای بوده و انتظار می رود در سنا تا پایان روز, اما پس از آن برخی از نمایندگان مجلس خودداری کردند در این لایحه پیشنهاد شده.

سرمایه گذاران با نگرانی در انتظار کمک های اولیه در نجات بسته است که قانونگذاران امیدوارم که به شما کمک کند ضربه به اقتصاد به عنوان کسب و کار تعطیل به سرعت گسترش coronavirus.

“آنها در حال ضربه زدن بر روی تمام عناصر سمت راست از آنچه آمریکا نیاز دارد در طول خاموش کردن پل خود را به طرف دیگر برای باز کردن فعالیت های اقتصادی” گفت: Darrell Cronk مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر ولز فارگو ثروت و مدیریت سرمایه گذاری.

اما حتی خوشبین می گویند این بسته فراهم می کند فقط پای دوم از سه که بازار نیاز به دست آوردن مجدد اعتماد به نفس پایدار. فدرال رزرو و بانک مرکزی نیز با ارائه کمک فوق العاده ای با کاهش نرخ بهره و حمایت از اعطای وام بازارهای اما سرمایه گذاران می گویند که آنها نیاز به دیدن تعدادی از عفونت های جدید اوج قبل از آنها می توانید احساس راحتی دانستن چقدر عمیق بلندی رکود اقتصادی خواهد بود.

“در بسیاری از اخبار بد وجود دارد بسیار کمی ملموس اخبار خوب و زیادی وجود عدم اطمینان در بین گفت:” جک Ablin مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در Cresset.

سرمایه گذاران نیز هنوز در انتظار برای دیدن جزئیات واشنگتن با این طرح که شامل پرداخت های مستقیم به اکثر آمریکایی ها و کمک های اولیه برای ضربه صنایع. این معلوم نیست که مجلس نمایندگان می تواند با رای خود در این طرح است.

“این خیلی زود به تماس پایین به دلیل وجود بیش از حد قطعیت گفت:” تونی رودریگز سر از درآمد ثابت استراتژی در Nuveen.

“پایین به معنی آن است رفتن پایین و من فکر نمی کنم که” او گفت:. “آن را به تبدیل شدن به یک پایین شما نیاز به دیدن خیلی بهتر اخبار در مراقبت های بهداشتی از طرف این.”

تعدادی از شناخته شده عفونت است پریدم گذشته 450.000 نفر در سراسر جهان و بیش از 20 ، 000 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. به طور کلی بیش از 112,000 بهبود یافته اند.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

با گسترش عصری اقتصاد تعطیل و اخراج نصب اقتصاددانان مطمئن هستند که شیب افت در حال آمدن است. آنها پیش بینی یک گزارش در روز پنج شنبه را نشان می دهد تعداد بی سابقه ای از آمریکایی ها زمینه برای مزایای بیکاری به عنوان اخراج رفت و برگشت کشور است. چه مطمئن است و چقدر طول خواهد کشید.

که عدم اطمینان منجر به نوسانات در بازار سهام در ماه گذشته. S&P 500 رسید 9.4 درصد سه شنبه به انتظارات ساخته شده است که واشنگتن در حال نزدیک شدن به یک محرک معامله است. بود که عملکرد بهتری نسبت به شاخص تبدیل شده در صورت 10 از گذشته 20 سال کامل.

اما بازار نیز تا به حال یک زن و شوهر روز در ظرف چند هفته گذشته است که بسته بندی شده کل سال’ ارزش زیان از جمله یک قطره از 12 درصد و 9.5 درصد است. آخرین باری که شاخص S&P 500 به حال یک بازگشت به عقب به دست آوردن فوریه بود. 12 یک هفته قبل از این شاخص مجموعه ثبت آن بالا است.

عدم اطمینان به انجام حتی به معاملات در یک روز خاص یا یک ساعت خاص.

روز چهارشنبه برای مثال در S&P 500 به پایین بود تا آنجا که 1.6 درصد قبل از آن را تبدیل قاطعانه بالاتر است. آن را به پایان رسید, روز تا 28.23 امتیاز به 2475.56. میانگین صنعتی داو جونز رز 495.64 امتیاز یا 2.4 درصد به 21,200.55. آن را به حال شده است تا بیش از 1300 امتیاز قبل از این تجمع پژمرده. Nasdaq چرخش از به دست آوردن از 3.4 درصد به از دست دادن از 0.5 درصد آن را به عنوان کاهش یافته است 33.56 امتیاز به 7384.30. راسل 2000 شاخص کوچکتر سهام شرکت به دست آورد 13.79 امتیاز یا 1.3 درصد به 1,110.34.

بوئینگ افزایش یافت و 24.3 درصد در بخش انتظارات که مخفف آن برای به دست آوردن از بسته کمک میانجیگری در کاپیتول هیل. دیگر مربوط به سفر سهام نیز یورش برده و بالاتر برای جبران بخشی از زیان های بزرگ در طول ماه گذشته. رویال کارائیب کروز پرید 23 درصد است اما آن را هنوز هم با 68.2 درصد در سال.

نایک صعود حدود 9.2 درصد و پس از آن گفت: قوی تر خرید و فروش آنلاین در چین در طول شیوع کروناویروس کمک آن جبران کاهش درآمد ناشی از تعطیلی فروشگاه ها در سراسر کشور است. این شرکت گفت: آن را به دنبال خواهد داشت مشابه راهکار در کشورهای دیگر به عنوان شیوع در سراسر جهان گسترش یافته. همچنین گفت: فروش قوی در چین که در آن شیوع بیماری کاسته است و اکثر نایک فروشگاه ها بازگشایی شد.

بازارهای اروپایی به پایان رسید و با ملاحظه سود. شاخص CAC 40 در فرانسه افزایش یافت 4.5 درصد و آلمان داخ رز 1.8 درصد است. بازارهای آسیایی افزایش یافت گسترده led با 8 درصد پرش در ژاپن است.

وزارت خزانه داری بازده مخلوط شد. عملکرد 10 ساله خزانه داری افزایش یافت به 0.84 درصد از 0.81 درصد اواخر روز سه شنبه.

AAP و AP

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>