جهان خشم و انزجار رشد می کند در Floyd مرگ; اتحادیه اروپا ‘شوکه شده و وحشت زده’

پاریس پلیس به طور رسمی ممنوع اعلام اعتراض در پایتخت فرانسه به عنوان تمام مجامع عمومی هنوز در این کشور در میان virus بحران است.

وکیل برای دو تا از سه افسر پلیس درگیر در فرانسه مرد را بازداشت Rodolphe Bosselut گفت: فلوید و ترائوره موارد “باید به شدت به چیزی برای انجام با هر یک از دیگر” به دلیل شرایط متفاوت است.

Bosselut گفت: AP مرگ آدما ترائوره مرتبط با شرایط بازداشت خود اما با توجه به عوامل مختلف از جمله از قبل موجود شرایط پزشکی.

ترائوره خانواده گفت: او از خفگی به دلیل تاکتیک های پلیس.

در یک پیام ویدیویی ارسال شده در اجتماعی, رسانه های Traore خواهر Assa ترائوره گفت: او برادر و فلوید “بود و همان کلمات خود را به آخرین کلمات: من نمی توانم نفس بکشم” او گفت:.

در اروپا در روز دوشنبه هزاران نفر ریخته در سراسر خیابان در آمستردام برای محکوم کردن خشونت پلیس در حالی که حدود 1000 نفر در بارسلونا در دروازه از کنسولگری های ایالات متحده برای یک اعتراض مسالمت آمیز.

آلمان وزیر امور خارجه روز سه شنبه گفت که تظاهرات مسالمت آمیز در آمریکا زیر فلوید مرگ هستند “قابل فهم و بیش از مشروع” Heiko Maas گفت: “من فقط می توانم ابراز امید که تظاهرات مسالمت آمیز نیست و منجر به ادامه خشونت اما حتی بیشتر ابراز امیدواری کرد که این تظاهرات یک اثر در ایالات متحده است.”

در ضمن بیشتر رهبران آفریقایی در حال صحبت کردن قتل فلوید.

“این نمی تواند درست است که در قرن 21, ایالات متحده آمریکا این سنگر و استحکامات از دموکراسی همچنان به دست و پنجه نرم کردن با مشکل سیستمیک نژادپرستی” غنا رئیس جمهور نانا Akufo-Addo در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که مردم در سراسر جهان شوکه و پریشان.

کنیا رهبر مخالفان و نخست وزیر سابق Pinister Raila اودینگا ارائه یک دعا برای ایالات متحده “است که وجود عدالت و آزادی برای همه انسان ها که امریکا کشور خود.”

مانند برخی در آفریقا که صحبت کردن اودینگا همچنین با اشاره مشکلات در خانه گفت: قضاوت از مردم با شخصیت به جای رنگ پوست “یک رویای ما در آفریقا بیش از حد مدیون شهروندان ما.”

و آفریقای وزیر امور مالی Tito Mboweni به یاد می آورد که منجر به یک اعتراض کوچک در خارج از سفارت آمریکا در چند سال بیش از پیش آشکار سیستمیک به کشتار سیاه پوستان. Mboweni گفت: سفیر ایالات متحده در آن زمان پاتریک Gaspard, “از من دعوت کرد به او و گفت:” آنچه می بینید این است که هیچ چیز آن را بسیار بدتر است.'”

___

ریک Rycroft گزارش از سیدنی. آسوشیتد پرس نویسندگان راد McGuirk در کانبرا استرالیا Aritz Parra در مادرید, اسپانیا, Franck Jordans در برلین آلمان و سیلوی Corbet در پاریس کمک به این گزارش.

___

دنبال AP آخرین اخبار در مورد تظاهرات در https://apnews.com/GeorgeFloyd

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de