سازمان بهداشت جهانی کارشناس توضیح اظهارات coronavirus گسترش

ژنو >> یک سازمان جهانی بهداشت متخصص تلاش کرده است برای روشن کردن “سوء تفاهم” مورد نظر او ساخته شده است که به طور گسترده ای درک را نشان می دهد که مردم بدون COVID-19 علائم به ندرت انتقال coronavirus.

ماریا ون Kerkhove U. N. بهداشت و درمان آژانس ویژگی های رهبری در این ویروس همه گیر اصرار داشت که امروز او با اشاره تنها به چند مطالعات یک تصویر کامل در نظر او ساخته شده دوشنبه.

ون Kerkhove اظهارات روز دوشنبه مطرح سردرگمی و سوالات میان خارج از کارشناسان و مقامات بهداشتی که توصیه می شود و در برخی از مکان های مورد نیاز که مردم ماسک را امتحان کنید برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“روشن” او ارائه شده که در طول یک رسانه اجتماعی چت نشان داد بسیاری از سوالات باقی مانده در مورد اینکه آیا افراد آلوده که نمی نشان می دهد علائم بیماری مانند تب و سرفه خشک و یا دشواری در تنفس می تواند انتقال این ویروس به دیگران است.

ون Kerkhove گفت: “آنچه که من بود با اشاره به دیروز بسیار کمی مطالعات برخی دو یا سه مطالعه که منتشر شده است که در واقع سعی کنید به دنبال موارد بدون علامت.”

“است که بسیار کوچک در زیر مجموعه ای از مطالعات” او ادامه داد. “من با استفاده از عبارت” بسیار نادر ” و من فکر می کنم که این (یک) سوء تفاهم به دولت است که بدون علامت انتقال در سطح جهان بسیار نادر است. آنچه من اشاره به یک زیر مجموعه از مطالعات.”

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>