تعجب آنچه به عنوان امن متحده شروع به بازگشایی? در اینجا چیزی است که برخی از کارشناسان بهداشت عمومی برنامه ریزی برای انجام

Q: آیا شما رفتن به آرایشگاه و یا سالن مو?

یک: تمام گفت: بله, اما تنها اگر آنها و آرایشگر و یا سبک مو پوشیدن ماسک.

آنها سعی خواهد کرد برای محدود کردن زمان خود را در داخل خانه به دنبال کوتاه کردن مو خارج و یا شستن موهای خود را در خانه قبل از رفتن در. آنها همچنین پیشنهاد قرار دادن بیشتر وقت گیر درمان مانند رنگ مو تا پس از عفونت را بیشتر کاهش یافته است بیش از یک دوره طولانی تر است.

“در-و-خارج بهتر است با یک محیط داخلی,” Lushniak گفت.

کستل گفت: او را پیش تماس بگیرید بپرسید چه اقدامات احتیاطی یک سالن است که مصرف از جمله این که آیا کاهش یا مو درمان های در دسترس هستند در خارج از منزل.

قبل از ورود کارشناسان گفت: آنها خواهید بررسی کنید که آیا صندلی و مو-شستشو حوضه در حال فاصله به اندازه کافی دور از هم جدا و مشتریان می توانید از انتظار با دیگران است.

Q: آیا شما با رفتن به یک فروشگاه و یا در محیط داخلی مرکز خرید?

یک: اینکه در داخل خانه افزایش خطر آنها می گویند پس از گرفتن در داخل و خارج به سرعت مهم خواهد بود. اگر آنها به کارشناسان می گویند آنها سعی خواهد کرد برای انجام این کار در خارج از ساعت, زمانی که آنها می خواهم که کمتر شرکت می باشد.

“اگر شما در راه رفتن و محل وزوز اسکن محیط زیست” کستل گفت. “افرادی هستند که با پوشیدن ماسک? شما می توانید به لحاظ اجتماعی فاصله؟”

آنها می گویند آنها نیز باید مراقب باشند در مورد دست زدن به چهره خود را و بهداشتی دست های خود را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به دلیل تعداد بالا لمس سطوح از جمله لباسی, پرداخت, شمارنده و اتاق پانسمان دستگیره درب.

Q: آیا شما رفتن به یک کلیسا, کنیسه, مسجد یا خانه دیگر عبادت ؟

یک: Castel گفت: او می خواهم چوب با خدمات آنلاین به دلیل دشواری باقی مانده در یک فاصله امن در اجتماعات بزرگ به خصوص در داخل خانه. اگر او بود به او گفت: او می خواهم مطمئن شوید که برای اقامت حداقل شش فوت از دیگران و پوشیدن ماسک.

“من قطعا انتظار نداریم که مردم به مصرف صمیمیت و همدلی در این مرحله” کستل گفت.

Lushniak گفت: تصمیم خود را بستگی به تراکم جمعیت, آیا نمازگزاران با پوشیدن ماسک و اگر وجود دارد این است که ضد عفونی کننده دست در ورودی و خروجی.

پتری گفت که او نگران ظهر عبادت خدمات که در آن اغلب مردم جمع برای یک ساعت یا بیشتر. او گفت که او می خواهم در نظر بگیرید که آیا برای رفتن بر اساس میزان عفونت در خود جامعه است.

Q: آیا شما با کار کردن در یک باشگاه ورزشی و یا فراموش سگ رو به پایین در یک استودیوی یوگا?

یک: “کسانی که در حال تخریب” کستل گفت: از ورزش های داخل سالن با امکانات مشترک تجهیزات. “ضد عفونی سطوح در حال رفتن به بسیار مهم است.”

او گفت که او ممکن است احساس راحتی بیشتری اگر مردم آورده خود را وزن یا تشک یوگا.

Lushniak گفت: او می خواهم نگران بالاتر خطر انتقال از افراد نزدیک به او تنفس سریع تر و سخت تر در حالی که کار کردن. او گفت که او احتمالا ادامه ورزش در خارج از منزل و تا آخرين مرحله از بازگشایی.

Q: آیا شما با معاشرت بیشتر ؟

یک: Castel گفت: بله, اما تنها اگر او احساس می کند “اجبار” و پس از آن تنها در خارج از منزل. او را به هر کوچک و دریافت-togethers “خود را” همه چیز – مواد غذایی و نوشیدنی, عینکی, بشقاب و ظروف – بنابراین مردم می توانند باقی می ماند حداقل شش فوت از هم جدا و اجتناب از دست زدن به همان سطوح.

Lushniak گفت: او معاشرت تنها در خارج از منزل و سپس با کمتر از 10 نفر در یک فاصله امن و در ماسک.

پتری گفت: او احتمالا “سهولت به” معاشرت با یک یا دو نفر از دوستان و پس از آن تنها در خارج از منزل در یک فاصله و در ماسک.

هر سه آنها می گویند می خواهید برای جلوگیری از معاشرت با کسی که بزرگتر و یا در معرض خطر بالاتر از covid-19 عوارض.

Q: آیا شما با رفتن به ساحل ؟

یک: از آنجا که سواحل خارج از منزل آنها کمتر مخاطره آمیز, اما تنها اگر نه شلوغ کارشناسان گفت.

پیاده روی بهتر است به آفتاب چون شما بهتر می توانید کنترل چگونه دیگران دریافت کنید.

“اگر من به رفتن” Lushniak گفت: “من می خواهم برای رفتن و نه ذخیره کردن یک پتو پایین.”

و آنها گفتند که مطمئن شوید که برای شستن و یا پاکسازی دست خود را به عنوان به زودی به عنوان انگشتان خود را ترک شن و ماسه.

Q: آیا شما بازی و ورزش در فضای باز مانند گلف و تنیس است ؟

A: بله, هر سه گفت: اما تنها با اقدامات احتیاطی مانند بازی با مردم در همان خانواده است. هر کس دیگری باید باقی می ماند از راه دور و با استفاده از خود باشگاه گلف و سبد خرید.

پتری گفت: او می خواهم بازی تنها با مردم در خانواده خود و یا یک گروه کوچک از دوستان است.

“کمتر اختلاط وجود دارد,” او گفت: “بهتر است.”

Lushniak گفت: “نمی توانید صبر کنید” به عقب بر گردیم در زمین تنیس, اما او فقط می خواهید بازی با مردم را از دست میدهد. او همچنین ضد عفونی کردن دست خود را بلافاصله پس از بازی در مورد دادگاه خود را آلوده.

حتی اگر هر دو ورزشی تر هستند چرا که آنها در حال بازی کردن خارج از کارشناسان گفت: آنها را محدود می کند زمان در اطراف دیگران است.

به عنوان کستل گفت: “شما نباید از رفتن به محل باشگاه وانجمن و داشتن یک نوشیدنی پس از آن.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de