‘فوق العاده برای بازگشت’: Sonoma County کلیساها بازگشایی پس از ماه از خدمات مجازی

شادی peals از زنگ زد بیرون صبح یکشنبه در سنت فرانسیس سلنو کلیسای کاتولیک در سونوما که در آن محله های کشیش نشین جرأت داخل ساختمان به جشن های دسته جمعی با هم در فرد برای اولین بار در نزدیک به سه ماه.

Rev. آلوین Villaruel نزدیک محراب فقط بعد از ساعت 11 صبح خندان گسترده ای به عنوان او نگاه کرد در 20 churchgoers که با حضور یکی از اولین پنج خدمات آخر هفته در سنت فرانسیس از بهداشت عمومی محدودیت های مذهبی در تجمعات بودند آرام این آخر هفته.

“این یک مناسبت شاد,” Villaruel گفت. “من خیلی خوشحال هستم که ما همه در اینجا.”

سنت فرانسیس سلنو و کلیساهای دیگر متوقف فرد خدمات در اواسط ماه مارس زمانی که مقامات بهداشت عمومی ممنوع تجمعات عمومی به سرعت گسترش coronavirus. بیش از گذشته سه ماه Villaruel انجام خدمات آنلاین به اشتراک گذاشته و آنها را با محله های کشیش نشین در Facebook تا زمانی که آنها می تواند جمع آوری دوباره با هم داخل کلیسا.

روز شنبه در منطقه سونوما کانتی در زمان خود بزرگترین قدم تا کنون برای بازگرداندن زندگی عمومی و صدور جدید کروناویروس بهداشت جهت است که مجاز رستوران ها و خرده فروشان و مو سالن و خانه عبادت به سر کسب و کار در داخل خانه تحت اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

از آنجا که شهرستان در جلسه چند دولت معیار برای بازگشایی بهداشت عمومی افسر دکتر Sundari Mase گفت: ایمان مبتنی بر اجتماعات می تواند reconvene تا زمانی که این جمعیت نیست و بیش از 100 نفر یا 25 درصد از ظرفیت سازی.

به صورت متعدد ساکنان محلی که زندگی عمیقا در هم تنیده با ایمان خود را به جامعه و محدودیت در خدمات مذهبی شده است دشوار است برای مقابله با.

کارلین گولد 66 از سونوما حضور داشتند خدمات روزانه با شوهرش قبل از coronavirus همه گیر و گفت: “چیزی بود که بسیار از دست رفته” حتی اگر آنها تا به حال خدمات مجازی به نوبه خود به.

او تا به حال هیچ رزرو در مورد رفتن به عقب در روز یکشنبه و مورد اعتماد است که Villaruel و معنوی کارکنان خود را در محل مناسب اقدامات ایمنی.

“این فوق العاده بود به پشت در خانه ای که در آن خداوند است در حال حاضر قادر به دیدن چند آشنا مجموعه از چشم بالاتر از خود را در ماسک” گولد گفت. “این فوق العاده قادر به گرد هم می آیند به عنوان یک جامعه و عبادت است.”

Villaruel گفت که او آماده کرده است برای بازگشایی برای تقریبا یک ماه یک بار مسئولان شهرستان آغاز شد و به دنبال شتاب بازگشایی طرح که شامل فرد ، زمان خدمات از سر گرفته این آخر هفته آشنا شیشه ای ویندوز archways و شیروانی سقف نمازخانه تا به حال چند وسایل جدید.

هر راهرو بود پوشانده در بسته بندی های پلاستیکی با نوار احتیاط عبور در هر دو به پایان می رسد تحت پوشش pews حصول اطمینان از هر churchgoer نشسته بود دو ردیف از هم جدا. نشانه هایی در امتداد دیوار مفصل خاص اجتماعی فاصله دارند و تنها خانواده و یا افرادی که وارد در همان ماشین اجازه داده شد برای به اشتراک گذاشتن همان ردیف.

بزرگ درب های چوبی در محله بسته شد مگر اینکه اضطراری وجود دارد. همه حوصلگی از طریق یک ورودی در شروع و متفاوت خروج در پایان و نیاز به استفاده از ضد عفونی کننده دست در هر زمان.

هیچ کس وارد بدون ماسک از جمله Villaruel که کاهش ماسک خود را زمانی که او خطاب به جماعت.

Villaruel را اصلاح خطبه های گسترده ای معنای عشق به مناسبت مسیحی دکترین تثلیث مقدس به طول انجامید حدود 30 دقیقه. هدف این بود که به داوطلبان زمان کافی برای ضد عفونی کردن هر پیو قبل از اینکه سرویس بعدی او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>