‘همه چیز فوق العاده … فضاهای کوچک’: هنرمندان کمک به سانتا رزا سرپناه و خانه برای سابق دنباله ساکنان

وقتی تینا هود منتقل کردن این جو سه تظاهرات l دنباله به Sonoma County اولین تحریم اردوگاه در یک پارکینگ در لس Guilicos نوجوانان عدالت پردیس مرکز یکی از اولین چیزهایی که او انجام داد این بود که انتخاب یک اثر هنری برای تزئین خانه جدید خود را.

هود 49 انتخاب یک نشانه آن است که به تصویر کشیده شده دو آمریکایی های بومی پارو در یک قایق رانی به خاطر آن او را به یاد پدرش که متولد شد در فورت براگ و آلئوتی هند.

“داشتن که در درب من باعث می شود من احساس می کنم حتی نزدیک به پدر من حتی در اینجا” هود گفت.

هود بود که در میان 60 نفر که نقل مکان کرد و از جو سه تظاهرات l دنباله بی خانمان گاه به شهرستان موقت تحریم اردوگاه در پایان ماه ژانویه است. به استقبال ساکنان به خانه جدید خود را خلاق سونوما استخدام محلی هنرمند طراح گرافیک و نقاش کریستن Throop برای ایجاد نشانه منحصر به فرد است که کمک خواهد کرد که آنها را تشخیص یکسان 64 فوت مربع واحد. هر ساکن را انتخاب کرد که ثبت نام در آنها می خواستند در خارج از درب خود را.

“این چیزی است که برای افرادی که در حال زندگی در (خانه) است که آنها را متمایز می کند و آنها را منحصر به فرد” Throop گفت. “من فکر می کنم بسیاری از اوقات در زندگی شما نوع از خاراندن سر خود را و تلاش برای فکر می کنم که چگونه شما می توانید چیزی در این جهان و این فقط احساس می کند مانند یک مثال فوق العاده از بودن قادر به ارائه چیزی به کسی.”

یک زن به نام سامانتا انتخاب یک نقاشی از یک برازنده قو آن gosling, nestled در پرهای خود را به عقب. این یک یادآوری از ارتباط او امیدوار است یک روز برای بازسازی با او 6 ساله پسر او گفت:.

جو گارسیا, 59, انتخاب یک پرتره از یک خمیازه کشیدن سیاه و سفید سگ که او را به یاد 6 ماهه توله خرس یا “Oso” چه کسی دوست دارد به بازی در حصار شن حیاط روبروی جدید خود را حفاری.

Thesha Iraheta انتخاب یک نقاشی از یک زن محجبه عربی در حال انجام در یک بستر او glammed آن را با اضافه کردن خود کابل و زرق و برق.

“شاهزاده خانم تا به حال هیچ درخشش. او تا به حال هیچ glitz!” گفت: Iraheta, 30.

کارن جونز 48 دارای مراتب پیچیده تر اتصال به آثار هنری بر روی درب. این یک پرتره مشهور پانک-عصر موسیقیدان شاعر و نویسنده Patti Smith خواب در زیر به تشریح آلیس در سرزمین عجایب بر یک قارچ سمی, مدل سازی بعد از شناخته شده اساسنامه آلیس با دیوانه کلاهدوز و خرگوش سفید در شهر نیویورک پارک مرکزی.

از یک طرف جونز گفت: “من آلیس. من همیشه به حال اعتیاد به معتادان است. من آنها را تعقیب پایین سوراخ خرگوش تمام زندگی من است.”

از سوی دیگر آلیس وضعیت نشان می دهد که از نگهبان. “آلیس محافظت می کند من از” جونز گفت.

نشانه هایی که چاپ شده بر روی پانل های آلومینیومی و گیر به طور مستقیم بر روی آلومینیوم درب سفید اسپارتان واحد همه به اشتراک گذاری همان موضوع: فضاهای کوچک است. Throop گفت: خانه های کوچک در اردوگاه الهام بخش او را به طراحی تصاویری که نشان داد زیبایی و کرامت فضاهای کوچک است. برخی از نشانه های او ایجاد تصویر کشیدن یک خرگوش در حال ظهور از یک کلاه شعبده باز را یک قورباغه در یک لیلی پد, آبراهام لینکلن در کابین ورود به سیستم و یک فضانورد در یک کپسول فضایی.

“ما در فرهنگ آمریکایی ما ارزش بزرگ در فضا گفت:” کریستن Madsen, مدیر خلاق سونوما. “اما آنچه درست است این است که همه چیز شگفت انگیز اتفاق می افتد در فضاهای کوچک.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>