زنان متهم در ضرب و شتم از ایالتی ویسکانسین و سناتور

MADISON, Wis. >> دادستان در روز چهارشنبه به اتهام دو زن از جمله یک دبیرستان مددکار اجتماعی با حمله به یک سناتور ایالت ویسکانسین در طول یک هرج و مرج شب از خشونت در خارج از دولت و کنگره در ماه گذشته.

Kerida o’reilly, 33, و سامانتا آهوجا, 26 شدند هر شارژ با یک تعداد از بودن یک حزب قابل توجهی باتری یک جنایت مجازات تا 10 ، 000 دلار جریمه و سه و نیم سال در زندان های آنلاین, پرونده های دادگاه نشان می دهد.

هر دو نفر دستگیر دوشنبه پس از تبدیل خود را به پلیس. هر دو به نظر می رسد در Dane County دادگاه روز شنبه و منتشر شد در امضای اوراق قرضه. وکلای دفاع خواسته اتهامات به اخراج به دلیل کافی نبودن شواهد اما یک دادگاه کمیسر رد درخواست. هر دو زنان ممنوع از کنگره مربع و با توجه به عقب در دادگاه Aug. 6 مجله ایالتی ویسکانسین گزارش شده است.

O’reilly, وکیل, Nathan Otis گفت: در یک ایمیل به آسوشیتد پرس که آن را روشن است که او نمی ارتکاب هر گونه جرم و جنایت و عدم وجود شواهد روشن تبدیل خواهد شد به عنوان مورد پیشرفت می کند.

آنلاین سوابق ذکر شده دولت مدافع را به عنوان آهوجا, وکیل, اما یک سخنگوی هیچ وکیل منصوب شده بود برای او نشده است.

محققان بر این باورند که زنان مورد حمله قرار دموکرات تیم نجار در طول تاریخ 23 ژوئن در اعتراض به دولت و کنگره یکی از یک سری از تظاهرات در مرکز شهر مدیسون قرار گرفت که پس از مارس 25 مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

این تظاهرات که شب را برانگیخته بود با دستگیری یک مرد سیاه پوست که فریاد در مرکز شهر رستوران مشتریان از طریق یک بلند گو حرف زدن در حالی که حمل بیس بال خفاش. معترضان همچنین سرنگون دو مجسمه در خارج از کنگره و پرتاب کوکتل مولوتف به ساختمان دولت است.

امدادگران درمان نجار اما او تصمیم گرفت در برابر رفتن به بیمارستان.

O’reilly یک درمانگر فیزیکی و آهوجا یک مددکار اجتماعی با مونت هرب منطقه مدرسه. او ذکر شده بود در منطقه وب سایت به عنوان یک منبع برای دانش آموزان دبیرستانی و خانواده خود را که نیاز به کمک برای مقابله با پریشانی عاطفی و مسائل دیگر. منطقه قرار داده شده آهوجا در ترک روز دوشنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de