زن اخراج شده از کار خود را پس از تماس با پلیس نیویورک یک مرد سیاه و سفید در پارک مرکزی

نیویورک >> برخورد به نظر می رسد که آغاز کرده است به عنوان یکی از کسانی که پیش پا افتاده و بروسقو گرد و غبار-یو پی اس بین دو نیویورکی. یک مرد سیاه و مشتاق مرغدار گفت: او خواسته بود یک زن به دسته سه تایی سگ او در پارک مرکزی. او خودداری کرد.

پس از آن برخورد ثبت شده در ویدئو, در زمان زشت تبدیل شود.

به عنوان مردی, مسیحی, کوپر, فیلم برداری بر روی تلفن خود را, زن, تماس پلیس, صدای خود را افزایش در هیستری.

“من قصد دارم برای گفتن آنها وجود دارد یک آفریقایی آمریکایی تهدید زندگی من,” او می گوید به او در حالی که شماره گیری و سپس تکرار و به اپراتور دو بار “آمریکایی آفریقایی تبار است.”

این ویدئو ارسال شده به توییتر در روز یادبود مشاهده شده است بیش از 30 میلیون بار.

در عرض 24 ساعت کاری مشخص به عنوان امی کوپر (بدون ارتباط با مسیحی کوپر) داده بود تا او را سگ علنا عذرخواهی کرد و از کار اخراج شده از کار خود را.

این حادثه حوالی 8:10 صبح دوشنبه در ربط نیمه وحشی بخش از پارک مرکزی.

پس از امی کوپر حاضر به مهار سگ مسیحی کوپر گفت که او برنامه ریزی شده برای ارائه رفتار سگ به فریب آن را دور و او را وادار به دسته سه تایی از حیوانات با توجه به Facebook post.

ویدیو قطاری امی کوپر اولین درخواست مسیحی کوپر به توقف فیلمبرداری او سپس گفت: او را با پلیس تماس گرفته و ادعا می کنند که او در حال تهدید “یک آمریکایی آفریقایی تبار است.”

“لطفا به آنها بگویید هر آنچه که شما مانند” مسیحی کوپر می گوید: کردن دوربین.

او درآمد حاصل تماس بگیرید.

“من در ربط وجود یک مرد آمریکایی آفریقایی تبار او یک کلاه ایمنی دوچرخه سواری و او ضبط و تهدید من و سگ من,” او می گوید به اپراتور 911.

او می افزاید: “من در حال تهدید توسط یک مرد در ربط لطفا پلیس بلافاصله!”

توسط nightfall امی کوپر به حال تسلیم هنری به cocker spaniel rescue, گروه او تا به حال به تصویب رسید او از دو سال قبل و همچنین علنا عذرخواهی کرد اما محروم بودن نژادپرست است.

“من صمیمانه و متواضعانه عذر خواهی به همه به خصوص به خانواده اش گفت:” WNBC. “این غیر قابل قبول بود و من متواضعانه و به طور کامل با عذرخواهی از همه کسانی که دیده می شود که تصویری هر کس که به جرم … هر کسی که فکر می کند من در نور پایین و من درک می کنم که چرا آنها انجام دهد.”

امی کوپر بوده است رئیس بیمه مدیریت نمونه کارها در فرانکلین تمپلتون. روز سه شنبه بعد از ظهر فرانکلین تمپلتون اعلام کرد که او اخراج شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de