زن مجروح در تصادف در نزدیکی پتالوما

یک رونرت پارک زن به بیمارستان منتقل شد با پای شکسته صبح روز جمعه پس از یکی دیگر از ماشین فرار نور قرمز باعث تصادف در نزدیکی رمپ بزرگراه 101 فقط در شمال کالیفرنیا.

CHP دریافت گزارش از یک تصادف ماشین در 7:42 صبح جمعه در استوونی پوینت و فلفل جاده ها گفت: Sgt. مریم Ziegenbein. تحقیقات مقدماتی نشان می دهد که رونرت پارک مقیم راشل Kord, 34, رانندگی بود او را فورد فوکوس و متوقف در تقاطع. هنگامی که نور سبز روشن او شروع به چرخش به سمت چپ برای رفتن بر روی جنوب بزرگراه 101.

در ضمن پتالوما ساکن چاد Greenlief, 37, رانندگی خود دوج رم وانت جنوبی در استوونی پوینت جاده نزدیک شدن به فلفل جاده ها است. در حالی که Kord بود که رانندگی را از طریق تقاطع Greenlief فرار از چراغ قرمز و دو اتومبیل با هم برخورد سر در Ziegenbein گفت.

Kord اعتقاد بر این است که یک پای شکسته و منتقل شد به سانتا رزا یادبود بیمارستان توسط آمبولانس Ziegenbein گفت. Greenlief شکایت از درد و پس گرفته شد برای Kaiser Permanente بیمارستان در سانتا رزا.

آن مشخص نشده است چرا Greenlief زد نور قرمز اما Ziegenbein گفت: یک شاهد عینی گزارش داد که منطقه تیره و تار بود در زمان تصادف و پس از CHP در حال بررسی است که آیا ممکن است اختلال در چشم انداز خود را. وجود دارد بدون شک که مواد مخدر یا الکل بودند عوامل سقوط و هیچ دستگیری و یا استناد شده است در این زمان.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Chantelle لی در 707-521-5337 یا [email protected] در توییتر @ChantelleHLee.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de