زن متهم به ربودن پسر از کالیفرنیا یافت می شود در مائوئی

  • COURTESY MAUI POLICE DEPARTMENT Police speak with a woman and her 9-year-old son today on Maui after a tipster notified police of their location. Police said the woman was wanted for abducting her son from his father’s home in California.

    حسن نیت ارائه میدهد مائوئی اداره پلیس

    پلیس صحبت با یک زن و 9-year-old son امروز در مائوئی پس از یک فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه به اطلاع پلیس از محل خود. پلیس گفت: این زن بود می خواستم برای ربودن پسر او را از خانه پدرش در کالیفرنیا است.

مائوئی فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه به رهبری افسران به یک زن است که متهم به ربودن پسر او از یک خانه در کالیفرنیا و از رفتن به هاوایی پلیس گفت: امروز.

38 ساله و 9 ساله مادر شد, واقع در شهر, اتوبوس, صبح امروز و هر دو در سلامت خوب و در بازداشت پلیس مائوئی, پلیس گفت:.

روز شنبه, مائوئی پلیس دریافت یک درخواست از Sonoma County Sheriff در کالیفرنیا درخواست کمک در محل این زن و پسرش بعد از کالیفرنیا تحقیقات نشان داد او گفته ربوده پسر از پدر خود و او را به مائوئی در نقض کالیفرنیا حکم دادگاه.

در یک درخواست برای کمک با محل کاری مائوئی پلیس گفت: آنها تایید او و پسرش وارد مائوئی و دیده می شد در کهولوی منطقه چهار شنبه صبح. در درخواست خود را برای کمک به پلیس گفت: مادر و پسر ممکن است با استفاده از حمل و نقل عمومی را در سراسر جزیره است.

امروز پلیس گفت: Keith Keahi کمک قرار دادن زن و فرزند خود را پس از استفاده از بخش “متن به 911” از ویژگی های به طور مستقیم ماموران به اتوبوس این جفت ارز بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im