گرگ ارسال Wiggins به رزمندگان برای راسل, منبع می گوید

مینیاپولیس >> در یک مبادله بالا گلزنان مینه سوتا تیمبرولوز به دست آورد d’angelo راسل امروز از رزمندگان طلایی امور خارجه برای اندرو ویگینز با توجه به یک فرد با آگاهی از این تجارت است.

این فرد صحبت کرد به گزارش آسوشیتد پرس در خواست نامش فاش نشود چرا که این معامله تا به حال هنوز به طور نهایی NBA با چند ساعت باقی مانده قبل از مهلت. ESPN اولین گزارش تجارت که همچنین شامل بازیکنان اضافی و پیش نویس میدارد.

راسل تا به حال شده است در مینه سوتا رادار برای ماه های پویا گارد نقطه در پنجمین فصل در لیگ پس از رفتن به عنوان دومین کلی انتخاب در 2015 پیش نویس است.

انتخاب اول آن سال بود تیمبرولوز مرکز کارل-آنتونی شهرهای اچ راسل در اطراف آنها مقابل دفتر شده و تلاش برای بازسازی این فهرست هستند. مینه سوتا خواهد بود راسل چهارم تیم های NBA. او به طور متوسط 23.6 امتیاز در هر بازی برای آسیب-غرق رزمندگان, حرفه ای, بالا, پس از آمدن در offseason تجارت با بروکلین.

گرگ سعی کردم به خواستگاری او پس از آن بیش از حد, اما راسل به جای آن سازی که علامت-و-تجارت مبادله نسبت به رزمندگان پنج بار دفاع از قهرمان کنفرانس غرب که برنده ام سه NBA عناوین در آن span. 6-پا-4 راسل در حال پخش فصل اول از چهار سال $117 میلیون قرارداد.

Wiggins, اولین انتخاب کلی در سال 2014 پیش نویس هرگز برآورده بالقوه خود با گرگ تیراندازی و چاک بال با ورزشکاری و قاب به تسلط بر محیط. او به طور متوسط 22.4 امتیاز در این فصل یک چشم انداز مثبت از دو سال گذشته اما هنوز دربسته در محیط با یک الگوی از تناقض. او شده است یک دفاعی مسئولیت بیش از حد برای یک تیم است که مصرانه رتبه در میان ساده ترین نمره در برابر لیگ. 6-پا-7 Wiggins است که در فصل دوم از پنج سال $147 میلیون معامله.

تیمبرولوز که از دست داده اند 12 مستقیم بازی ها را کف در سال اول خود را رئیس جمهور بسکتبال عملیات Gersson Rosas به عنوان او تلاش برای بازسازی فهرستی برای سریع تر گام 3-نقطه-سنگین جرم به عنوان کارگردان تازه کار مربی Ryan ساندرز.

رسس مهندسی مینه سوتا دخالت در چهار تیم تجارت نهایی در روز چهارشنبه که دیدم پنج بازیکن ترک از جمله دفاعی آس رابرت Covington و در دور اول پیش نویس انتخاب کنید ورود. راسل است که یک مدافع قوی اما عبور خود را و توانایی تیراندازی باید متناسب با شهرها در یک تیم است که فاقد درست توزیع کننده توپ در نقطه ای از ریکی روبیو رسیدگی شد سه سال پیش.

شهرهای نزدیک بود به کاوینگتن که به مینه سوتا در فصل گذشته از فیلادلفیا در معامله ای که فرستاده جیمی باتلر به 76ers. پس از از دست گرگ به آتلانتا در چهارشنبه شهرها بود که عبوس مثل همیشه.

“شما به وضوح ببینید من صبر در حال اجرا پایین با مقدار زیادی از چیزهایی که” شهرهای گفت. “وجود دارد هیچ بهانه ای.”

رزمندگان تنها تیم زیر گرگ در غرب این فصل با ستاره خصوصی به کاری و کلی تامپسون در بهبود. رزمندگان نیز زده پایین تر-مشخصات معامله قبل از مهلت ارسال گلن رابینسون و الک Burks به فیلادلفیا برای پیش نویس میدارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>