WNBA فصل اختصاص داده شده به Breonna تیلور

به WNBA فصل آغاز شده و با 26 ثانیه سکوت و خالی دادگاه.

“ما در حال اختصاص این فصل به Breonna تیلور” Layshia کلرندن نیویورک گارد آزادی و عضو جدید WNBA عدالت اجتماعی شورا گفت: در این بازی شروع می شود. “ما خواهد بود با صدایی برای بی صدایان.”

2020 فصل است که در حال بازی در 22 هفته “حباب” در مسابقات IMG آکادمی در برادنتون فلوریدا است که انتظار می رود به شارژ با عدالت اجتماعی در کنار طرح های کامل قهرمانی برنامه. نمادها و آرم اعلام “Black Lives Matter” و “می گویند نام او” بودند برجسته در دادگاه و بازیکنان عینک کشباف که با مته سوراخ به نام تیلور.

درب بازکن — خوردگی جوان اسلحه در برابر لیگ جانبازان اولین بار و comebacks به پایان رسید با یک 87-71 سیاتل طوفان پیروزی بر آزادی.

طوفان آورده سو پرنده, تمام وقت با کمک رهبر لیگ و Breanna استوارت 2018 MVP پس از هر دو قادر به بازی در فصل گذشته. این تیم آغاز شده و با همان ترکیب که دست آورد آن 2018 عنوان قهرمانی.

>> عکس: WNBA باز می شود فصل

هر دو بازیکن شد و راحت در دادگاه: پرنده با 11 امتیاز و پنج کمک; استوارت 18 امتیاز و هشت ریباند و دو پاس گل و یک شخصی-ضبط چهار دزد. تیم استراتژی دفاعی مجبور آزادی به 20 گردش و 35% تیراندازی.

“من هیچ مشکلی آن را گفت:” آزادی سر مربی والت هاپکینز گفت: در pregame زوم تماس با خبرنگار “آنها احتمالا مورد علاقه را به نفع خود در این سال است.”

در حالی که طوفان sported چاشنی صف آزادی وارد عرصه با یک مجموعه جدید از بازیکنان کارکنان و استراتژی. هاپکینز برای اولین بار در زمان سر مربی که قبلا دستیار مربی برای مینه سوتا سیاهگوش است تحت فشار قرار دادند برای یک سرعت سریع تر و بیشتر 3-نقطه تلاش است.

سابرینا Ionescu, the No. 1 سال 2020 پیش نویس انتخاب از اورگان, بازی های برگزار شده نزدیک به 34 ساعت در اولین بازی لیگ. او در اولین واکنش از زندگی حرفه ای خود را فقط در چند دقیقه به بازی بسته و اولین بازی خود را با 12 امتیاز و شش ریباند و چهار پاس گل. اما این بازیکن شناخته شده برای خود را سه گانه-دو برابر نبود قادر به فرو رفتن هر 3-اشاره گرها و به پایان رسید تا ساخت 4 از 17 عکس از کف.

“من قطعا فکر می کنم ما باید برخی از letdowns,” او گفت: در postgame زوم تماس بگیرید. Ionescu تنها NCAA بسکتبال بازیکن به رکورد 2000 امتیاز, 1,000 کمک و 1000 پرتاب ریباند. “اما ما باید به بازی در چند روز و من باید یاد بگیرند که از آن اشتباهات است.”

او یکی از هفت rookies در آزادی فهرستی که شروع به پایین آسیا Durr که مبارزه با کروناویروس و rookie مگان واکر است که به عضویت این تیم دوشنبه پس از قرنطینه پروتکل های پس از آزمایش مثبت برای coronavirus بیش از دو هفته پیش.

Jazmine جونز یکی دیگر از چهره جدید به WNBA نیز وجود ندارد و پس از حفظ یک پیچ خوردگی مچ پا در تمرين هفته گذشته. و آزادی از دست کیا, پرستار, خود, دومین گلزن برجسته با هشت دقیقه باقی مانده در سه ماهه دوم به یک آشکار پيچ خوردگی مچ پا اگر چه تشخیص نهایی هنوز اعلام خواهد شد.

نیویورک آزادی بازی خواهد کرد دالاس بال در روز چهارشنبه; طوفان در برابر مینه سوتا سیاهگوش در روز سه شنبه.

بازی ادامه خواهد داد مشخص شده توسط عدالت اجتماعی ابتکارات; لیگ اختصاص آن 22-هفته فصل به تیلور.

“ما نه فقط در آن زمان که قطراتش نام او بر روی پیراهن و گفت:” در اینجا ما بروید,'” کلرندن گفت. “ما در حال عمدی در این مورد و کار کردن با او است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>