WNBA با تمرکز بر سناریوهای بازی

نیویورک >> WNBA کمیسر کتی Engelbert با تمرکز در مورد یک نیم دوجین سناریو برای لیگ برای شروع بازی در تابستان امسال

Engelbert نیست رفتن به جزئیات در مورد هر یک از سناریو اما گفته آسوشیتد پرس امروز که لیگ به دنبال بازی در یک سایت چند احتمالا در اکثر به جای در هر عرصه خانه.

“من احساس می کنم واقعا خوب در مورد چگونه همه چیز در حال حاضر در حال تحول و حل و فصل,” Engelbert گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “هنوز هم وجود دارد هیچ تاریخ (به شروع فصل). ما تا به حال انواع مختلفی از مکالمات در حال حرکت رو به جلو است. هیچ کدام بدون چالش است.”

با وجود چالش های کمیساریای خوشبین است “”ما می توانیم یک فصل در این تابستان.”

آنچه که فصل را شبیه هنوز مشخص نیست. لیگ برخی از انعطاف پذیری اضافه شده در این برنامه ریزی از آنجا که آن را در اصل در نظر گرفتن بسیاری از ماه های ژوئیه و اوایل اوت برای بازی های المپیک 2020. به تعویق افتادن توکیو بازی ها به لیگ برتر بیشتر از یک فرصت به یک فصل کامل.

“ما گرفته نشده را از روی میز داشتن یک فصل کامل در حالی که دیگر حالات باید یک مقدار کاهش از بازی” کمیسر گفت. “مقدار زیادی بستگی به مسیر و محدودیت در بازار.”

Engelbert گفت: چند بار در طول تقریبا 30 دقیقه مصاحبه که سلامت بازیکنان در لیگ و تیم کارکنان از اهمیت زیادی برخوردار است.

کمیسر احساس می کند او می داند که بسیاری بیشتر در مورد لجستیکی و عملیاتی چالش ها و همچنین مالی و پزشکی موانع از او هنگامی که او به تعویق افتاد شروع فصل در آغاز ماه آوریل است.

Engelbert گفت که آزمایش ویروس بدیهی است که یک جزء به داشتن یک فصل است. او با تشویق افزایش در تعداد از آزمون و در دسترس بودن آنها را بیش از دو ماه گذشته.

“همه چیز شروع به باز کردن و شروع به حل و فصل” او گفت:. “کارشناسان پزشکی شروع به احساس بهتری در مورد تست و پروتکل هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی برای دریافت از طریق.”

او گفت: بسیاری از سناریوها در حال بررسی بازی در حال بازی بدون طرفداران, اما گفت که اگر این اتفاق در لیگ خواهد بود کار خود را با پخش همکاران برای کمک به گسترش فن و تجربه است.

Engelbert گفت: در حالی که WNBA است که در تماس مداوم با NBA و سهام بسیاری از منابع از جمله کارشناسان پزشکی بعید بود که این دو لیگ را در همان شهر و سالن.

“من فکر می کنم آن ممکن است واجب بودن ما به سایت خود ما قطعا” او گفت:. “از NBA و یا دیگر ورزش های حرفه ای. بسیاری از لیگ های به دنبال در همان شهرستانها.”

کمیسر گفت که لیگ را شروع پرداخت پول بازیکنان خود را در ژوئن 1 — تاریخ آنها شروع به برنامه ریزی شده پرداخت می شود. اما هنوز هم وجود دارد در حال انجام مذاکرات بین اتحادیه و لیگ.

حقوق و دستمزد و مذاکرات با این اتحادیه شامل چگونگی پرداخت خواهد کار فهرستی از اندازه و حقوق و دستمزد کلاه که تیم را داشته باشد. این کمیسیون انتظار دارد که به جزئیات بیشتر کار می کرد قبل از اولین بررسی قطع شده است. اکثر تیم ها در حال حاضر خود را قطع فهرست اسامی 15 بازیکن با یک زن و شوهر هنوز در 16.

آن را بسیار ممکن است این تیم می تواند به پایین به 12 بازیکن به جا زیر کلاه ژوئن 1, که بدان معنی است که برخی از می تواند برش بدون همیشه که در اردوگاه های آموزشی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de