WNBA کمیسر اعتماد به نفس فصل موفق خواهد بود

نیویورک >> WNBA کمیسر کتی Engelbert معتقد است این اقدامات که در لیگ گرفته شده برای اطمینان از بازیکنان امن به عنوان کار می کنند نسبت به فصل خود موثر بوده است.

Engelbert گفت: در یک کنفرانس تلفنی روز شنبه بود که دو تست مثبت برای coronavirus هنگامی که بازیکنان و کادر اول وارد شده در جولای 6 در IMG آکادمی در برادنتون فلوریدا. شده اند وجود دارد هیچ یک از.

“بزنم به تخته هر روز, اما همه چیز با ثبات هستند در اینجا” Engelbert گفت. “تا کنون طرح ها و پروتکل ها مشغول به کار هستند. با پوشیدن ماسک و شستن دست و روزانه دما را بررسی میکند.”

Engelbert که فقط به پایان رسید در سال اول به لیگ کمیسیون گفت که او مطمئن است که WNBA خواهد شد که یک فصل موفق و آن را از طریق پلی آف در ماه اکتبر.

“من خرافاتی نیستم اما بیشتر من صحبت کردن در مورد چگونه به خوبی همه چیز من کمی عصبی است. اما من بسیار با اعتماد به نفس در حال حاضر است.” او گفت:.

Engelbert همچنین در مورد برخی از تدارکات از بازی روز عملیات و گفت که مانند تیم های لیگ داوران خواهد بود ماندن در IMG Academy, بیش از حد. بازی روز کارکنان هر چند نمی توان در داخل حباب خواهد شد و در پشت پلکسی گلاس مانع در طرف مقابل دادگاه از نیمکت در Feld, سرگرمی, مرکز ,که در آن بازی برگزار خواهد شد.

فصل خواهد شد نکته جمعه و تیم بازی خواهد کرد 22 بازی این فصل به طور منظم پایان سپتامبر. 12.

Engelbert بار دیگر اعلام کرد در تماس چگونه WNBA است که اختصاص آن فصل به عدالت اجتماعی باعث می شود از جمله سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. بازیکنان می پوشند ویژه لباس در طول آخر هفته باز است که Breonna تیلور نام و نام خانوادگی در پشت آنها. برخی از بازیکنان از جمله Breanna استوارت را به اسوشیتد پرس گفت که آنها را می پوشند تیلور نام خود را در نیوجرسی تمام فصل.

“من فکر می کنم من آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال است” استوارت گفت. “ما می خواهیم به ادامه استفاده از پلت فرم ما به تقویت چیزهایی که ما در حال مبارزه برای و در ادامه به تاکید بر Breonna تیلور. تمرکز بر این واقعیت است که او قاتلان نشده دستگیر شده است.”

تیلور 26 ساله سیاه تکنسین های پزشکی اورژانس کشته شد و هشت بار توسط لباس شخصی لویی افسران پلیس در خدمت مبارزه با مواد مخدر حکم جستجو در آپارتمان او در مارس 13. بدون مواد مخدر پیدا شد. خانواده او و معترضان در سراسر کشور را خواستار اقدام سریع در برابر افسران که شات تیلور.

“ما بسیار افتخار از بازیکنان ما صحبت کردن در این مسائل” Engelbert گفت. “وجود دارد هیچ چیز سیاسی است. این بیانیه از ارزش خود را. آنها در حال آوردن آگاهی به مسائل است که به مدت طولانی نادیده گرفته شده است و به خصوص به عنوان آنها حمایت از زنان قربانی نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس. که مهم صدا شنیده شود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net