بدون ‘حباب’ NFL season ممکن است اتفاق می افتد, Dr. Anthony Fauci می گوید

NFL باید مهر و موم کردن بازیکنان و مربیان و تیم کارکنان در محصور جامعه با خیال راحت به بازی بازی های 2020 فصل در میان coronavirus pandemic, Dr. Anthony Fauci این کشور بالاترین رتبه بندی متخصص بیماری های عفونی گفت: امروز.

“مگر اینکه بازیکنان اساسا در یک حباب — عایق از جامعه و از آنها تست شده هستند و تقریبا هر روز از آن خواهد شد بسیار سخت برای دیدن چگونه فوتبال قادر به بازی در این پاییز” Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی با سی ان ان گفت.

Fauci گفت: اگر موج دوم از موارد نوردد کشور به عنوان بسیاری از کارشناسان ترس “فوتبال اتفاق می افتد ممکن است این سال است.”

NBA لیگ برتر فوتبال و لیگ های دیگر اعلام کرده اند برنامه ای برای ایجاد دانشگاه محصور که در آن خود را از بازیکنان و مربیان و اعضای هیات زندگی می کنند و بازی تمام وقت در سالن بدون فن. NBA, مثلا, خواهد, خانه, تیم, در, والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر در ماه آینده نزدیکی اورلاندو فلوریدا., پس از آن می تواند در پایان 2019-20 فصل است.

NFL است اعلام کرد هیچ برنامه ای برای ساخت یک شبیه حباب. لیگ به مراتب بزرگتر از بسیاری از ورزش با 32 تیم که هر کدام تا 90 بازیکنان در اردوگاه های آموزشی به علاوه ده ها تن از مربیان, مربیان و پزشکان و همچنین در مقابل کارکنان دفتر. بر خلاف بسکتبال و فوتبال, فوتبال نیاز به استراحت بیشتر برای بازیکنان در بین بازی ها و در نتیجه زمان بیشتری را در انزوا اگر یک حباب ایجاد شد.

NFL اذعان Fauci هشدار و گفت: adust دستورالعمل آن به چین با بهداشت عمومی توصیه به عنوان آن را با این نسخهها کار برای بازگشایی آموزش امکانات. اما دکتر آلن آستانه لیگ افسر ارشد پزشکی ارائه شده تعداد کمی از جزئیات فراتر از تست بازیکنان.

“ما در حال توسعه یک برنامه جامع و سریع-نتیجه تست برنامه و دقیق پروتکل است که برای یک مسئولیت مشترک از هر کس داخل فوتبال ما اکوسیستم” او در بیانیه ای گفت. “اشتباه نکنید این کار آسانی نیست. ما را به ایجاد تنظیمات لازم برای پاسخگویی به بهداشت عمومی و محیط زیست که در حال آماده شدن برای بازی 2020 فصل به عنوان برنامه ریزی شده با افزایش پروتکل ها و اقدامات ایمنی برای همه بازیکنان و پرسنل شرکت کنندگان. ما انعطاف پذیر و سازگار در این محیط برای تنظیم به این ویروس به عنوان مورد نیاز است.”

لیگ و اتحادیه بازیکنان هنوز در تلاش برای ایجاد تست دستورالعمل ها و اقدامات دیگر که پایین تر خطر است که بازیکنان با آلوده coronavirus. اردوگاه های آموزشی در حال برنامه ریزی برای شروع در اواخر ماه ژوئیه و در عین حال بازیکنان و عوامل آنها شنیده ام چند اقدامات بتن از اتحادیه.

حتی اگر بازیکنان باقی می ماند, در خانه, چند ستاره, از جمله فون میلر از Denver Broncos و حزقیال الیوت از دالاس کابوی ها را آزمایش مثبت برای coronavirus. در چهارشنبه Broncos دفاعی بازگشت کریم جکسون است که آموزش در هوستون نیز آزمایش مثبت با توجه به NFL Network.

ده ها تن از ورزشکاران از جمله بسیاری از بازیکنان فوتبال نیز آزمایش مثبت برای این ویروس پس از بازگشت به دانشگاه برای تمرین است.

در هفته های اخیر, NFL, مربیان و تیم کارکنان بازگشته اند به دفاتر خود را هر چند تحت مجموعه ای از شرایط است.

لیگ گفته است که باقی می ماند متعهد به نگه داشتن به آن برنامه باز کردن فصل به طور منظم در سپتامبر. 10 با طرفداران در حضور.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>