با رقص لغو ماریا Carrillo دانش آموزان میزبان ‘قرنطینه مدل”

“همه ما رفت و از طریق آنچه که ما غذا خوردن و پس از آن ما نشان داد ما لباس” Girvin-اسمیت گفت.

برای تاریخ و ابی Rasore به سادگی قرار دادن بر روی لباس دگرگون شد.

“شما واقعا هرگز به پوشیدن یک لباس یا فوق العاده لباس برای هر مناسبت,” او گفت:. “این اولین بار من با قرار دادن یک توپ لباس شب.”

“من در زمان برخی از تصاویر در خارج از درب جلو و در چمن جلوی خانه من,” او گفت:. “من می خواستم آن را به مانند پارگی کیسه آب.”

که البته نبود. اما آن را بسیار مناسب و معقول جایگزین, همه چیز در نظر گرفته, با توجه به تاریخ و سینا مورفی. و هیچ کس را صرف بی اندازه از مقدار زیادی از زمان صحبت کردن در مورد و یا حسرت بیش از دست رفته “چیزی واقعی است.”

“ما واقعا نمی بحث در مورد مدل همه بیش از حد” مورفی گفت. “مردم از دست دوستان که یک چیز بزرگ که یک چیز بزرگ است. هیچ کس واقعا نتواند مدرسه اما آنها را از دست ندهید دیدن دوستان است.”

آنها رقص ؟ Girvin-اسمیت سعی در حدود نیمه دوم.

“من گفت:,” من می توانید بکشید تا فقط رقص ” و هر کس رفت و سکوت را,” او گفت:. به طوری که آنها صحبت کردیم و خوردند و خندید.

“این واقعا عالی بودن بر روی صفحه نمایش با این دختران و داشتن یک مکالمه واقعی” رنو گفت.

Rasore به توافق رسیدند. “این بخشی است که من از دست رفته بیشتر در مورد مدرسه. خوب بود به آنها را ببینید و با آنها صحبت کنید. Instagram فقط شما تا کنون دریافت کنید.”

مانند چیزی که واقعی قرنطینه مدل به دختران یک هدف, یک روز برای برنامه ریزی و نگاه به جلو به. و قرنطینه مدل ارائه شده به یک استراحت از یک blindingly روال خسته کننده دختران گفت.

“تعداد زیادی از این زمان در قرنطینه من فقط انجام شده است مدرسه و رفتن در پیاده روی اما من احساس می کنم نیاز به انجام کاری بود و این نوع از چیزی که” Rasore گفت. “پانسمان کردن و عکس گرفتن از آن ساخته شده من احساس می کنم آن را سخت به توضیح پانسمان ساخته شده من احساس مثل من در حال رفتن به چیزی است که نه فقط نشستن در اطراف خانه.”

آنها صحبت کردیم و برای ساعت. در مورد هیچ چیز در مورد همه چیز.

“من احساس بسیار خوبی پس از” رنو گفت. “این خیلی خوب است فقط برای دیدن مردم و شنیدن صدای آنها و بحث در مورد آنچه که ما انجام شده است در قرنطینه. آن را به بهترین احساس من تا به حال در یک مدت زمان طولانی است.”

Girvin-اسمیت به توافق رسیدند.

“پوشیدن لباس های ساخته شده من احساس بسیار بهتر است,” او گفت:.

خوب می داند که چقدر کار تاریخ و زمان کلاس را به برنامه ریزی 2020 مدل. این واقعیت است که برخی از دانش آموزان خود را با هم یک طرح B مدل نمی, تعجب, او, اما آن را تشجیع او.

“به نظر من این نشان می دهد که مقدار عظیم از انعطاف پذیری این گروه از کودکان و نوجوانان است,” او گفت:. “چقدر کودکان و نوجوانان در شهرستان سونوما پرداخته اند در سه سال گذشته و یا چه مقدار از آنها از دست رفته و چه مقدار از آنها نبوده است قادر به. این تجربه باید نوع آنها را آموخت ارزش گفت: “هی, که چیزی است که انجام می شود اما در حال حاضر ما در حال رفتن به فشار سخت و چیزی را بیشتر از این وضعیت است.’ ”

Girvin-اسمیت گفت: شب رفت و همچنین آن را به عنوان احتمالا می تواند. اما حتی پس از آن سخت بود حتی برای خود توصیف امیدوار فرد به احساس کمی اجازه دهید زمانی که آن را بیش از.

فقط یک کمی.

“من خوشحال بودم که من رو به دیدن همه آنها اما در همان زمان من هنوز هم آرزو می کنم آن را در فرد بود و من در واقع در مدل و رقص و مسائل را با آنها,” او گفت:.

اما او بررسی می شود ،

“آن است که همیشه رفتن به یک حافظه به عقب نگاه کنید و بگویید خود را grandkids,” او گفت:. “من نمی دانم نسل های دیگر که تا به حال مجازی prom.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه کری Benefield در 707-526-8671 یا [email protected] در توییتر @benefield.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de