با فصل به طور رسمی بیش از رزمندگان تمرکز بر روی پیش نویس

با رزمندگان’ فصل رسما بیش از آنها می توانند در حال حاضر به طور کامل تغییر توجه خود را به یکی از مهم ترین پیش نویس در تاریخ حق رای دادن.

در روز پنج شنبه NBA حکام مصوب 22 تیم در قالب به راه اندازی مجدد 2019-20 فصل در اورلاندو در جولای 31, با آخرین نتیجه گیری ممکن برای اکتبر. 12. لیگ همچنین مجموعه تاریخ برای قرعه کشی درفت NBA (Aug. 25) و NBA پیش نویس (Oct. 15) دومی احتمالا اتفاق می افتد فقط سه روز پس از انعقاد تجدید نظر فصل با توجه به ESPN.

در هفته بعد به تعویق افتادن بازی در اواسط ماه مارس رزمندگان پیش بینی نیست درگیر بودن در یک سرگیری این فصل است. در عوض جلوی دفتر و کارکنان مربیگری استفاده کرده اند سه ماه گذشته به آماده شدن برای آینده NBA پیش نویس است.

شده ریاضی حذف از postseason با لیگ-بدترین 15-50 رکورد رزمندگان باید 14 درصد شانس فرود شماره 1 به طور کلی انتخاب کنید در ماه اوت پیش نویس قرعه کشی و تضمین شده را انتخاب کنید در صفحه پنج.

رزمندگان باید یک 13.4% شانس در شماره 2 انتخاب یک 12.7% شانس در شماره 3 انتخاب کنید 12% شانس در شماره 4 انتخاب کنید و یک 47.9% شانس در شماره 5 انتخاب کنید. در هر صورت از آن خواهد شد خود را در اولین پیش نویس انتخاب از سال 2002.

بیش از چهار ماه آینده رزمندگان را نهایی خود را پیش نویس هیئت مدیره. آنها در حال حاضر دیده می شود چند تا از چشم انداز بالا چندین بار در فرد و انجام دیجیتال, مصاحبه, در حالی که پیوستن به پناهگاه در محل راهنمای منابع گفت.

هنوز معلوم نیست که آیا یا نه لیگ را برنامه ریزی مجدد پیش نویس آن ترکیب حیاتی صورتی که تساوی صدها نفر از نمایندگان تیم, عوامل و چشم انداز scrimmages پزشکی, تست و مصاحبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>