با دانش آموزان کوچک, کالج شهر نگرانی بیش از آینده

چه اتفاقی می افتد به یک شهر دانشگاهی که دانش آموزان ناپدید می شوند ؟ ایتاکا کوچکی در شمال ایالت نیویورک در نزدیکی دره و باغ های انگور است پیدا کردن.

بسیاری از 24,000 دانشجویان در دانشگاه کرنل و 6,200 بیشتر از کالج ایتاکا به طور موثر از بین رفت در ماه مارس زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس زده پشت سر گذاشتن مبارزه رستوران ها و مغازه ها. مردم محلی هنوز از وضعیتی وخیم از شیوع و در نتیجه خروج بدانم که — یا اگر همه چیز خواهد شد به حالت عادی بازگشت.

“آن را به سخت خواهد بود. منظورم این است که به طور معمول ما حدود هفت ماه است که دانشگاه اینجا هستید” گفت: Gregar Brous که محلی اجرا می شود Collegetown شیرینی و مغازه ها و دیگر رستوران ها و کیترینگ عملیات. او به ارمغان آورد بیش از 100 از 330 کارکنان او گذاشته اما در دراز مدت سرنوشت کالج وابسته به کسب و کار باقی می ماند ابری.

“یکی از بزرگترین چالشهای حال حاضر بسیاری از ناشناختهها,” Brous گفت.

کالج ایتاکا در نظر دارد تا دانش آموزان را پشت این سقوط اما هفته بعد از نرمال در Oct. 5. کرنل — لیگ آیوی مدرسه که غالب این شهر 31,000 — ارائه تابستان دوره های آنلاین و انتظار برای انتشار برنامه های خود را برای ترم پاییز به زودی.

حتی اگر کرنل مردد برای بازگشت به در کلاس آموزش به عنوان مردم محلی انتظار آنها نگران بازگشت دانش آموزان holing در پردیس بیشتر یا پاییز افزایش COVID-19 موارد جرقه دیگری ناگهانی خروج. ایتاکا شهردار Svante Myrick گفت: ممکن است مسافرت های بین المللی محدودیت می تواند تحت تاثیر قرار کرنل که در آن تقریبا یک چهارم از دانش آموزان آمده از کشورهای دیگر است.

“اگر مردم احساس نمی راحت فرستادن کودکان خود در سراسر کشور یا در سراسر جهان به دانشگاه های ما پس از آن ما شروع به ریختن مشاغل” گفت: Myrick.

کرنل دانش آموزان صرف حدود 225 میلیون دلار کمک به سوخت سالم خرده فروشی در اقتصاد برجسته توسط بلوک های بد بو مغازه ها و رستوران ها در ایتاکا عوام یک عابر پیاده نوار سراشیبی از آلاینده کرنل پردیس.

“اگر شما یک خط طبخ و یا یک سرور در ایتاکا قبل از همه گیر … آن را بسیار آسان برای به دست آوردن یک شغل. شما نمی تواند اجتناب از آن, آنها در همه جا گفت:” مت Stupak گذاشته خط طبخ در حال حاضر بخشی-زمان تحویل کار با بخشی از بیکاری.

دیوید Foote گذاشته شد از کار خود را در ایتاکا را Planned Parenthood همان روز همسر خود را متوجه او ساعت ها در یک not-for-profit شد کاهش می یابد. این زن و شوهر تا به حال پس انداز و هزینه های معوق. اما حتی با همسر خود به صورت تمام وقت ساعت به تازگی او هنوز هم به دنبال کار و در انتظار مزایای بیکاری.

“در این مرحله همه چیز شروع به نگاه کمی کشیده بنابراین من امیدوار هستم که همه چیز شروع به شکل” او گفت:, “اما همچنین به رسمیت شناختن هنوز هم وجود دارد بسیاری از خطرات در بسیاری از مردم که در همان محل یا نه با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب.”

ایتاکا است که هنوز هم به خوبی انجام می دهند نسبتا. منطقه ای مارس نرخ بیکاری بزرگنمایی تا 10 درصد بود اما کمترین برای مناطق شهری در دولت است. با بیش از 10 ، 000 کارگران کرنل این شهرستان بزرگترین کارفرما است و هنوز برای اعلام کاهش شغل. دانشگاه و حتی اقدامات برای کمک به محلی مانند کمک 100.000 دلار به صندوق حمایت از کسب و کار نکنه با این بیماری همه گیر.

هنوز, منطقه, هتل ها, رستوران ها و مغازه ها در دوره نقاهت بعد از یک ضربه بزرگ است. تعدادی از اوقات فراغت و مهمان نوازی شغل به تنهایی در اطراف Tompkins County پایین بود با 2000 از مارس تا ماه مه با توجه به مقدماتی فدرال داده است.

شهرستانها در سراسر بلد شغل در این سال, اما اثرات بودند بیشتر متمرکز در برخی کوچکتر کالج شهرهای که در آن کسب و کار به شدت بستگی به دانش آموزان است.

“ما کل اقتصاد به سمت چپ گفت:” گابریل گولد, مدیر اجرایی امهرست بهبود کسب و کار منطقه است.

عجیب و جالب, ماساچوست دانشگاه, شهر تا به حال برای مقابله با از دست دادن ناگهانی برخی از 35000 دانش آموزان از UMass Amherst و چهار دیگر دانشکده ها در این منطقه است. توسط مه امهرست بود 32.6% نرخ بیکاری گره خورده است برای دومین در دولت با توجه به تجزیه و تحلیل ارائه شده توسط پیشگامان موسسه.

از 47 رستوران در امهرست کسب و کار منطقه اجازه داده شد برای اضافه کردن صندلی در فضای باز در این ماه هر چند گولد گفت: مبارزات ادامه خواهد داد.

ایتاکا اقتصادی تصویر روشن به عنوان همه گیر محدودیت به آرامی کاسته با مساحت رستوران ها به تازگی مجاز به باز کردن در نیمی از ظرفیت. ایتاکا نیز تابستان مقصد توریستی با مردم از طریق عبور پس از جرعه جرعه rieslings در محلی تاکستان و یا کاوش محلی دره.

Myrick قدردانی کسب و کار دست انداز از مارس اما گفت که به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک رکود که در مقایسه با سال گذشته است. با ساکنان محلی هنوز هم صدمه زدن به شورای شهر در این ماه به تصویب یک رمان قطعنامه اجازه می دهد این شهر به درخواست دولت اجازه ببخش اجاره به علت بین آوریل و ژوئن.

فراتر از نگرانی های بیش از سقوط فروش درآمدهای مالیاتی ایتاکا ساکنان با احتیاط از روند بلند مدت در آموزش عالی است. کالج ها بیش از همه در برخورد با همه گیر مربوط به مشکلات بودجه به عنوان آنها روی چیزی حساب کردن با نامشخص آتی. برخی از دانش آموزان در حال به تعویق انداختن ثبت نام و طولانی مدت مدل های کسب و کار در حال دوباره قابل دسترسی است.

کالج ایتاکا در حال حاضر furloughed 167 کارگران است. کرنل که $7.3 میلیارد دلار موقوفه انتظار می رود برای آب و هوا هر طوفان. اما کرنل جمهور مارتا پولاک در مارس نوشت که برنامه های مدرسه را به حرکت در بحران “تقریبا قطعا شامل دردناک مراحل مانند furloughs یا اخراج.”

“چگونه نگران هستم برای ایتاکا اگر آینده بالاتر اد تغییرات؟” Myrick گفت. “من نگران هستم. من بسیار نگران است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de