با Astros در معرض یک را مانند سطح زمین بازی

مسا — به عنوان به یاد ماندنی عناوین رفتن آن سخت است به ضرب و شتم “Moneyball” این جاذب نام Michael Lewis کتاب که وقایع بعید است افزایش دو و میدانی در اوایل این قرن است. چند یاد بسیار گفتن زیرنویس: “هنر پیروزی در یک بازی ناعادلانه.”

هنگامی که شما کار می کنند برای کم حقوق و دستمزد یک را شما می دانید این بازی تقلب است.

اما اختلافات مالی یک چیز هستند. این کاملا دیگر زمانی که رئیس خود را به بخش های رقیب با استفاده از یک ثبت نام الکترونیکی-سرقت طرح را به نفع خود. که البته یک ابزار از Houston Astros که برنده لیگ آمریکا و غرب سه سال متوالی. دو فصل یک به پایان رسید دوم با 97 پیروزی و پس از آن سرنگون شده است در یک کارت بازی.

آنها از آن خسته و مشتاق به سعی کنید دوباره با هوستون, احتمالا, بازی نسبتا.

“آستروس احتمالا بهترین تیم من همیشه بازی در برابر در زندگی من در این چند سال اخیر آنها شگفت آور” مت چاپمن, اوکلند ستاره سوم baseman گفت: روز پنج شنبه در Hohokam ورزشگاه. “من بازی نمی در برابر اتباع یا داجرز اما آستروس به عنوان خوب به عنوان کسی. و این که آیا این ممنوعیت تکنولوژی و یا هر آنچه در آن است من فقط خوشحال زمین بازی وارد شده است.”

به عنوان بازیکن انطباق با کنترل سختگیرانه تر بر در بازی تصویری با استفاده از این فصل آنها باید یک تشکر. در آن زمان یک رکورد پذیرش منتشر شده توسط ورزشی از یک پارچ مایک Fiers — سابق Astro — لیگ اصلی بیس بال به طور جدی پروب شایعات غیر قانونی نظارت در دقیقه خدمتکار پارک. این یک شده بود مشکوک شدند.

“شما نوع از رفتن به آن محل احساس مثل شما در حال رفتن به پنتاگون یا Langley چیزی مانند این که” مدیر باب ملوین گفت. “MLB انجام درست در تلاش برای حتی زمین بازی. آنها احتمالا نمی خواهد متوقف که در آن ما در حال حاضر است.”

در این فصل حداقل یک را می توانید به رقابت در چمن ناهموار آنها را درک و قبول است. حقوق و دستمزد خود را خواهد شد یک حق رای دادن رکورد حدود 92.5 میلیون, با توجه به بیس بال دفترچه — و آستروس صرف خواهد شد بیش از دو برابر. آستروس باید هشت بازیکن درآمد حداقل 10 میلیون دلار در این فصل و را دو: تعیین hitter وظیفه Khris دیویس و shortstop مارکوس Semien.

اوکلند منجر sluggers — چپمن و اولین baseman مت اولسون — هر کدام کمتر از سه سال از لیگ برتر خدمات. هر دو ضربه 36 homers فصل گذشته با slick دفاع است که به کمک یک حد مخالفان به 34 ناخواسته اجرا می شود یک حق رای دادن کم و کمترین در رشته های. این جفت ارز را به طور کلی تولید در حد جلبک حقوق خود را.

“این همه چیز در حال گران قیمت در بازار — قدرت-پایه — و دفاع است که در حال حاضر گران قیمت بیش از حد” مدیر کل دیوید فرست گفت. “واقعیت این است که ما توسعه دو طلا Glovers از پیش نویس که هر دو ساخت در اطراف $600,000 این سال بسیار مهم است بخشی از دلیل این تیم می تواند موفق باشد و مارکوس’ ظهور.

“هنگامی که ما قرار داده مارکوس در shortstop که سال اول هیچ کس تصور می کردند ما با تمرکز بر دفاع. او خود را به طلا گلوور و MVP نامزد.”

Semien که سوم به پایان رسید در رای گیری برای ال با ارزش ترین جایزه بازیکن سال گذشته پشت سر فرشتگان “مایک ماهی قزل آلا و آستروس’ الکس Bregman آمد به اوکلند از Chicago White Sox پس از 2014 فصل برای پارچ جف Samardzija. این در حال داد و ستد خود را با بهترین چشم انداز shortstop ادیسون راسل, توله برای Samardzija و Semien به نظر می رسید به جمع و جور کردن زمانی که او ساخته شده 35 اشتباهات در فصل اول خود را با اوکلند.

در طول زمان هر چند او outshined راسل است که بدون علامت پس از خدمت تعلیق برای خشونت خانگی در فصل گذشته. Semien — ساخته شده است که فقط 12 اشتباهات سال گذشته — بهبود دفاع خود را با کمک از سابق یک مربی ران واشنگتن است. Semien رشد به عنوان یک hitter وظیفه با یادگیری بیشتر انتخابی. او گفت: اوکلند رویکرد ممکن است یک مزیت به عنوان Astros مقابله با کاهش-تکنولوژی واقعیت است.

“من دوست دارم شانس ما با تمام قوانین جدید که ممکن است بیرون آمدن از آنجا که ما بسیار استفاده نمی” Semien گفت. “ما فقط با استفاده از روند که یک پارچ ممکن است این درصد همه از مسائل مدرسه. ما نه در اتاق های ویدئویی به دنبال هر نکته کوچک ما فقط در خارج وجود دارد توپ بازی.”

به طور معمول یک را باید خلاق باشد. دو برق استارت چپ دست عیسی Luzardo, 22, and A. J. Puk, 24, هر کار کرده کمتر از 60 حرفه ای نوبت در فصل گذشته و هر دو را به حال تامی جان عمل جراحی است. این که هیچ محدودیتی بر روی آنها — “من فقط به پرتاب تا آنها گفتن” Puk گفت: — اما می تواند با استفاده از شش مرد چرخش در زمان با کریس بسیت پیوستن به Fiers شان Manaea فرانکی Montas و rookies.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>