Witcher برمی گردد تا زنان سهم بیشتری در قدرت خود داشته باشند

[ad_1]

قسمت‌های ابتدایی فصل اول The Witcher من را به یاد تمام راه‌هایی می‌اندازد که فانتزی‌های بالا، کمیک‌ها یا در واقع انواع داستان‌های گمانه‌زنی مدت‌ها در انتظار زنان برای سازش بوده‌اند. بخشی از آن برهنگی بی دلیل و شمشیر بازی بود. برخی دیگر از سناریوی فرسوده ای پیروی کرده اند که حکم می کند برای زنان، قدرت واقعی باید از طریق درد و ضربه به دست آید.

اقتباس نتفلیکس از داستان‌های آندری ساپکوفسکی تا حد زیادی از این قوانین ناگفته پیروی می‌کرد، گویی برای اطمینان دادن به طرفداران مرد فرنچایز گرالت از ریویا (هنری کاویل) و نوسان عظیم او. . . شمشیر . . او هنوز در یک اقتباس تلویزیونی که توسط یک زن اجرا می شد، سلطنت می کرد.

اما حتی در طول این کلاس های مقدماتی، لورن اشمیت هیریچ توجه خود را به نمایش فراتر از استانداردهای ژانر معطوف کرد. این لرزش جای خود را به عمق و توازن قدرت بین گرالت و عشقش ینفر از ونگربرگ (آنیا چالوترا) داد.

مطالب مرتبط: ماندو و ویچر: قهرمانان ما در اقتصاد کنسرت

او هرگز نیازی به حمایت گرالت نداشت و زن جوانی که ظاهراً این کار را می کند، شاهزاده سیریل سینترا (فریا آلن)، برای اولین بار در فریم پایانی فصل با او ملاقات می کند.

با نگاهی به گذشته، بازی درخشانی بود. این بار، زنی شرایطی را برای نحوه ورود مخاطب به این جهان و در آغوش گرفتن شخصیت های آن تعیین می کند، با تمرکز آشنای قدرت و مردانگی قهرمان قبل از اینکه لنز خود را برای ادای احترام به ینفر باز کند.

قوس اولیه ینفر ممکن است تحت الشعاع پیچشی آزاردهنده در طرح توانایی و شیدایی غیرضروری برای تثبیت میراث او از طریق بازتولید قرار گیرد، تنها نیرویی که جادوگران در ازای توانایی کنترل هرج و مرج از آن دست می کشند. با این وجود، داستان او به خودی خود می ایستد، همانطور که خودش هم دارد.

فصل 2 این رفتار را با سیری انجام می دهد و سفر قهرمانش را به کائر مورهن، قلعه ای که در آن جادوگران دیگر در زمستان جمع می شوند تا از نبردهای سال خلاص شوند و دوباره با وسمیر بزرگترشان (کیم بودنیا) ارتباط برقرار کنند، آغاز می کند.

این یک مکان خطرناک برای یک دختر است، اما احتمالاً برای یک پسر در این دنیا بیشتر نیست. هر جادوگر بالغ پسری است که قبل از تزریق مواد جهش‌زا که می‌تواند شما را بکشد، یک سری حملات و آزار را تجربه کرده است. به ازای هر 10 پسری که دریافت می‌کردند، سه نفر مراسم آغاز خود را انجام می‌دادند.

این باعث می شود که برادران گرالت تمایلی به رفتار با سیری نداشته باشند، چیزی که او هرگز از آنها التماس نمی کند. و در حالی که غریزه اولیه گرالت محافظت از بخشش بود، او به زودی تصور کرد که نقش او این است که او را به پتانسیل کامل خود، هم به عنوان یک جنگجو و هم به عنوان یک نیرو، راهنمایی کند.

کتاب‌های ویچر به عنوان متون فمینیستی و همچنین نسخه تلویزیونی Game of Thrones واجد شرایط نیستند. اما از جمله کارهایی که این نمایش درست انجام می دهد، مخالفت با سنت های باستانی شمشیر و جادوگری ناجی شوالیه سفید و مهربانی برخی از پادشاهان است که با شرارت حاکمان دیگر مخالفت می کنند. Ciri قدرت فوق العاده ای دارد که تازه در حال نشان دادن است و همه می خواهند از آن برای اهداف خود از جمله Vesemir استفاده کنند. هیریچ از این جنبه از دانش The Witcher برای مقابله با سنت های فانتزی پدرانه فصل دوم استفاده می کند و بر روش هایی تأکید می کند که در آن گرالت نه تنها یک نگهبان توانا، بلکه یک متحد محکم و از نظر اخلاقی درست است.

کریستوفر هیوو در نقش نیولن در فیلم The Witcher (جی میدمن / نتفلیکس

اولین نمایش این فصل ما را به یاد این موضوع می اندازد زمانی که گرالت در کنار یک دوست قدیمی نیولن (کریستوفر هیویو، همچنین با نام تورموند جیانتزبین از بازی تاج و تخت) توقف می کند، که نفرین شده بود تا بدون عشق به عنوان یک گراز دورگه / خرس از یک کشیش زندگی کند. او در مستی نابود شد. گرالت قاطعانه نفرین را می شکند، اما متوجه شد که باید تریبون حکم کشیش را ترک کند. نیولن ویران شده اعتراف می کند که او نه تنها معبد را هتک حرمت کرد، بلکه به کشیش نیز حمله کرد – به این معنی که او باعث شد قهرمان شایسته مجازات عادلانه را لغو کند. و سیری که این را گواهی می دهد، اولین درس دشوار خود را در مورد دنیای مردان می آموزد: این که جهان پر از هیولا است. او به گرالت می گوید که او را آموزش دهد تا بتواند آنها را بکشد، درست مثل او.

در ابتدا، با وجود اینکه نوه یک ملکه جنگجوی بزرگ، Calante of Sintra (جودی می) بود، از درخواست او برای آموزش خودداری کرد. اما این آرمان اوست، نه خط او، که باعث احترام جادوگران دیگری مانند لمبرت (پل بولن) می شود. علاوه بر این، در فصل اول، سینترا توسط امپراتوری جنوبی نیلفگارد فتح شد.

لمبرت به او می خندد تا زمانی که خود را از طریق موانع وحشیانه ای که جادوگران برای آموزش از آن استفاده می کنند، پرتاب می کند. اما آن‌ها مدام از او می‌خواهند که آنطور که بود کمتر باشد – کمتر دختر باشد. دوست گرالت، تریس مریگلد (آنا شفر) وقتی برای ملاقات می‌آید، آنها را مهار می‌کند و این ایده را که جنگجو ممکن است آن‌طور که می‌خواهد زنانه نباشد، منصرف می‌کند.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


جادوگران پس از اینکه با موفقیت تهاجم بیشتر نیلفگارد به شمال در نبرد سودن را خنثی کردند، نقش جالبی در این گفتگو ایفا کردند. Kings and Brotherhood of Wizards که شامل زن و مرد می شود، باید از جنفر به خاطر پیروزی نزدیکش تشکر کنند. اما به بهای بازگرداندن نیلفگارد، او قدرت خود را از دست داده است، یکی از معدود عواملی که به زندگی او هدف و ارزش برای انجمن می بخشد.

با معکوس کردن وقایع، ینفر متوجه می شود که با دشمنش فرینگیلا (میمی ام هایسا) و رهبر الف ها فرانچسکا فیندابایر (مسیاه سیمسون) در پیشگویی شرکت می کند. در حالی که این دو با یکدیگر همکاری می کنند، او به حال خود رها می شود و بدون هرج و مرج تحت فرمان او می فهمد که او کیست. چیزهای استاندارد در مورد سفر قهرمان، اما ارزش بررسی دقیق‌تر را دارد، پس از اینکه ینفر با رفیق فراری، کهیر (ایمون فارن)، شوالیه سیاه، در حال شکار سیری، به یک اتحاد راحت می‌پیوندد.

در حالی که کهیر با ینفر فرار می کند، او کسی است که رهبری می کند و به آنها سرپناه، سرپناه و کمک می دهد. شما می توانید از مثال او یاد بگیرید، اما چرا؟ در نهایت او دوباره شمشیری در دست خواهد داشت. در همین حال، فرینگیلا و فرانچسکا به سینترا بازمی‌گردند و جامعه جدیدی را ایجاد می‌کنند که در آن الف‌ها و انسان‌ها در دوستی زندگی می‌کنند و قدرتی برای یک هدف نجیب به فرینگیلا نشان می‌دهند.

این همان زنی است که به جادوگرانی که زیر نظر او کار می کردند دستور داد تا در حین تماشای او گرد و خاک شوند. در این مکان جدید او یک ماما برای آینده است. این باعث خشم مردان نیلفگارد شد که زمانی به او خدمت کرده بود.

کتاب‌های ویچر، به همان اندازه که هیجان‌انگیز هستند، در درون خود چاشنی شوونیسم دارند، مردان اطرافشان.

وقتی کهیر به فرینگیلا بازمی گردد، دید او از مأموریت آنها و او به عنوان تابع فرمانش به جای خود باز می گردد. در مدرسه جادوگران مرد، رئیس آن Stregobor (لارس میکلسن) یک افسانه تغییر یافته در مورد زنی قدرتمند می گوید که او را به عنوان منبع شیطان بزرگ نشان می دهد، اما این شخصیت افسانه ای قرار است جایگزین Yenefer یا مربی او Tisaya (MyAnna Buring) شود.

قبل از اینکه استرگوبور بتواند بیش از حد پیش برود بدون اینکه به چالش کشیده شود، معتمد ینفر ایسترد (رویس پیرسون) دروغ خود را با نقل قولی از یک متن تاریخی تصحیح می کند، ردی که استربوبور با نگاهی از عدم اطمینان متکبرانه بر آن غلبه می کند. امّا او مصداق کسى است که با دروغ مخالفت کند، هر قدر هم که به شدت گفته شود; اگر او چیزی نگوید، هیچ کس نمی داند که طرف دیگری از داستان وجود دارد که در اصل برای خانم عزیزتر است.

این قاره قطعا مکان خطرناکی است. اما در اینجا، حداقل، قهرمانی تنها عرصه مردانگی نیست و زنانگی با ضعف برابر نیست.

پس از گفتن همه اینها، باردهایی مانند جاسکیر (جوی بتی) هنوز در میخانه ها در مورد کارهای گرالت می خوانند، اگرچه ینفر بیش از یک بار او و دیگران را بدون طلسم نجات داده است. این اقتباس از طریق داستان او، داستان سیری و سایرین مرتبط با آن، الهام‌بخشی می‌شود که بسیاری از ما می‌خواستیم سریال‌های فانتزی دیگری درباره پادشاهان، قهرمانان و هیولاها باشیم، سریالی که باعث نشود در مشارکت، غیرقابل قبول بودن را به‌خاطر بپذیریم. در خیالاتش

تمامی قسمت های سریال The Witcher در حال حاضر از نتفلیکس در حال پخش است.

داستان های بیشتری مانند این:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kuşadası escortmobil ödeme bozdurbirthday giftkameralı su tesisatçısıyün cami halısı