فرماندار ویسکانسین تعلیق در شخص رای گیری در روز انتخابات در میان افزایش coronavirus نگرانی

فرماندار ویسکانسین ، تونی Evers صدور یک فرمان اجرایی دوشنبه تعلیق در شخص رای گیری در روز انتخابات با استناد به تشدید تهدید سلامت از coronavirus بیماری همه گیر.

ناگهانی حرکت در آمد و پس از دستگیری تحت کنترل دولت قوه مقننه حاضر به تعویق انداختن رای گیری در یک جلسه ویژه Evers, یک دموکرات به نام پنج شنبه.

Evers ” نظم دوشنبه به تعویق انداختن فرد در رای گیری و دریافت آخرین مهلت برای پست الکترونیکی-در برگه های رای به 9 ژوئن.

فرماندار گفت: تازه فوریت برای به تعویق انداختن رای گیری منجر به بخشی از وخیم هشدارهای کاخ سفید بیش از آخر هفته هنگامی که چندین تهمت مقامات دولت پیش بینی شده است که این بیماری همه گیر کوروناویروس بدتر خواهد شد به طور چشمگیری در طول هفته های آینده.

“در پایان روز این است که در مورد مردم ویسکانسین” Evers گفت: در مصاحبه روز شنبه. “آنها رک و پوست کنده نمی مراقبت زیادی در مورد جمهوری خواهان و دموکرات ها مبارزه. آنها می ترسم. ما باید این جراح عمومی گفت: این پرل هاربر. از آن زمان به عمل می کنند.”

آیا Evers اقتدار به طور یک جانبه به تعویق انداختن انتخابات شده است موضوع بحث های داغ در ویسکانسین و فرماندار اذعان کرد که یک جمهوری خواه چالش دادگاه است “احتمال دارد.”

“من کاملا باور مردم ویسکانسین در حال آماده شدن برای این و آن را در آغوش و من شمارش در سیستم قضایی به احساس همان” Evers گفت. “بدون در نظر گرفتن مسائل حقوقی و قانونی من کاملا این باور است که فرماندار به گام تا و ایستادن برای این افراد است. هیچ کس دیگری است.”

دولت اوباما رهبران بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. رید Magney سخنگوی ویسکانسین کمیسیون انتخابات گفت که این کمیسیون هیچ نظر فوری در جهت است که او یاد گرفته در حالی که در تلفن با یک خبرنگار واشنگتن پست.

رهبران جمهوری خواه کنترل مجلس قانونگذاری باید گفت که حرکت تاریخ رای گیری تا در اواخر این روند را ایجاد سردرگمی و ایجاد یک خلاء رهبری در شهرستانها و شهرهای برگزاری مسابقات برای شهرداری نوشته خواهد شد که خالی به عنوان اواسط ماه آوریل است.

دموکرات ها و رای گیری فعالان متهم کرده اند جمهوری خواهان از تلاش برای سرکوب رای دهندگان عمدا به کمک یک وقت نامزد دادگاه عالی ایالت محافظه کار عدالت و دانیل کلی حفظ صندلی خود را.

در اواخر سال 2018 جمهوری خواه مجلس در نظر گرفته تغییر تاریخ دموکرات ریاست جمهوری اولیه که انتظار می رود به منظور جلب مشارکت بالا برای محافظت از کلی نامزدی. در آن زمان آمریکا و جمهوری خواه رهبر اسکات فیتزجرالد گفت: حرکت دموکراتیک مسابقه به مارس را به عدالت یک “شانس” برنده شدن است.

Evers ” نظم شنبه هر دو به تعویق انداختن روز سه شنبه رای گیری و گسترش این نظر هزاران نفر از مقامات شهرداری که از نظر اعتبار در مارس و در بهار انتخابات.

در سفارش Evers گفت که او خواستار یک جلسه ویژه برای روز شنبه هنگامی که او امیدوار است نمایندگان مجلس را به تصویب قوانین منطبق با قانون دولت جدید با رای گیری صورت می گیرد.

با وجود نصب نگرانی در میان رای دهندگان و نظرسنجی از کارگران درباره خطر از روز سه شنبه در شخص رای گیری Evers منتظر تا روز جمعه به اولین تماس برای انتخابات مقدماتی انتخابات به تعویق افتاد.

او گفت: او نه عمل زودتر از آنجا که به اعتقاد او در شخص رای گیری می تواند امن باشد زیرا بسیاری از Wisconsinites رای داده شده توسط پست الکترونیکی و چون کسانی که برنامه ریزی برای رای دادن در روز انتخابات خواهد بود به طور گسترده ای پراکنده در میان هزاران نفر از حوزه های رأی گیری در سراسر کشور.

که دیگر درست است با جرم لغو نظرسنجی در میان کارگران مجبور انتخابات محلی به مدیران شاتر صدها نفر از سایت های رای گیری فرماندار گفت. میلواکی مثلا اعلام کرد که در اواخر هفته گذشته که آن را برنامه ریزی شده برای باز کردن پنج رای گیری سایت در مقایسه با معمول 180.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>