ویندزور سرپرست به بازنشستگی در پایان سال تحصیلی

براندون کروگر یک سیستم روزنامه نگاری او تبدیل به هر زمان که او را به یک تصمیم مهم.

The Windsor Unified School District سرپرست می نویسد: در نسخه خود را از جوانب مثبت و منفی و تلاش می کند به قرار دادن سر خود را در اطراف عواقب ناشی از این انتخاب.

سال گذشته کروگر, 55, باز کردن مجلات و شروع خانههای گلی خالی بیش از اینکه آیا او باید بازنشسته تنها چند ماه پس از دریافت تمدید قرارداد از طریق 2022.

در نهایت به دنبال عوامل که شامل سلامت جسمی و کروگر تصمیم به کاهش در پایان سال تحصیلی پس از سه سال در منطقه راس. اعلام آخرین ماه آمد و به عنوان یک شگفتی بسیاری در ویندسور که تحسین روابط او تا به حال ساخته شده است به عنوان یک مدیر.

“سلامتی و مراقبت از خود آنها فریاد زد را به عنوان یک اولویت برای من” کروگر گفت: در مصاحبه جمعه. “من هرگز متوقف خواهد شد که با آموزش و پرورش است. از زمانی که من می تواند صحبت کردن و فکر می کنم من می خواستم به یک معلم است. این یک چیز سخت به ترک.”

یک لدی مادری که پدر و مادر هر دو مربیان کروگر آمد به ویندزور در وسط 2015-16 مدرسه سال به عنوان منطقه مدیر منابع انسانی. این آخرین گام در 34 سال کار حرفه ای که شامل کار به عنوان معلم و مدیر اخیرا در کندوها.

کروگر استخدام شد و به عنوان سرپرست در سال 2017 پس از یک جستجوی ملی برای انتخاب جانشین استیو Jorgensen که او نیز از پایین پا بعد از سه سال از روی لئامت دادن. کروگر قرارداد تمدید شد دو بار توسط هیئت مدیره مدرسه پس از بررسی عملکرد مثبت

او final-سال حقوق و دستمزد $183,000 و او خواهد شد تحت عنوان به مدت پنج سال از مزایای پزشکی هنگامی که او بازنشسته ژوئن 30.

به عنوان رئیس Windsor منطقه مدرسه که در خدمت بیش از 5,100 دانش آموزان در هشت مدارس کروگر نظارت بودجه سالانه $46 میلیون و 600 کارمند دارد.

او در تلاش برای به دست آوردن $200,000 در اعطای کمک های مالی برای حفظ خدمات برای نیازهای ویژه دانش آموزان در شش منطقه کنسرسیوم که سونوما کانتی مقامات کاهش بودجه را به صرفه جویی در پول.

ارتباطات سیستم های مدرن تحت کروگر, کاهش مبادلات بین مربیان و خانواده گفت: مدیر خدمات آموزشی لیزا Saxson. او همچنین رهبری re-branding ویندزور دانشگاه با شعار “قوی و مدارس و جامعه قوی” که روابط مدنی تندرستی به آموزش و پرورش است.

او رهبری جامعه مدرسه از طریق 2017 طوفان زمانی که 89 خانواده و 19 کارکنان خود را از دست داده و خانه و همچنین به عنوان Kincade آتش در پاییز گذشته زمانی که شهر تخلیه صرف نظر کردن از تقریبا دو هفته از کلاس های کروگر گفت.

طرح شده و به تصویب رسید که کنار خواهد اختیاری روز در فصل بهار را برای هر زمان از دست رفته در سقوط با توجه به یکی دیگر از آتش سوزی و یا PG&E blackout, او گفت:.

Saxson تقدیر کروگر رهبری که او گفت: به معلمان بیشتر پلت فرم و منجر به همکاران چانه زنی جلسات در طول دوران اوج کار خبري در آموزش و پرورش است.

“از طریق این مدل شل, تنگ, رهبری او نیز سازگار است چشم در حال توسعه دیگران” گفت: Saxson که در مقایسه با کروگر به یاد PBS شخصیت فرد راجرز. “این مهم در یک سازمان مانند آموزش و پرورش.”

ویندزور در سال 2018 اهدا شد $1.7 میلیون نفر در دولت اعطای کمک های مالی به وصله پینه کردن آن در هنرهای تجسمی و نمایشی برنامه است. که تا به حال به صرف در حدود نه ماه بود که با استفاده از کلاس خرید لوازم و تجهیزات از جمله حدود 500 iPads و همچنین برای تقویت تربیت معلم برای کمک به ادغام هنر به زبان انگلیسی و زبان خارجه کلاس. تقریبا یک سوم از بودجه رفت و نسبت به پرداخت اضافی برای معلمان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>