ویندزور ساکنان مهمان نوازی رهبران صنوبر تا دامنه پارک منطقه ای

مانند در هر کشور شراب جامعه حباب تنش بین صنعت گردشگری و ویندزور محلی که درک زیادی از این شهر منابع به حمایت از هجوم interlopers. اما گاهی اوقات می تواند موافق در یک سرمایه گذاری است که منافع همه است.

که آنچه اتفاق افتاده است به تازگی که ویندزور اتاق بازرگانی به رهبری رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Lorene رومرو همکاری با شهر ویندزور, Sonoma County گردشگری و منطقه سونوما کانتی منطقه ای پارک ها به صنوبر تا دامنه پارک منطقه ای محبوب out-of-towners و مردم محلی به طور یکسان.

منظره 211 هکتار پارک با 7 مایل از مسیرهای پیاده روی سه استخر برای ماهیگیری بلوط جنگل و تپه در پای Mayacamas کوه دچار آسیب قابل توجهی در طول Kincade آتش. آن مسیرهای پیاده روی به عنوان طبیعی firebreaks و آتش نشانان با استفاده از زمین به مرحله کنترل می شود می سوزد و از بین بردن قلم مو است که می تواند سوخت بزرگترین آتش سوزی در شهرستان سونوما تاریخچه آن را به عنوان قطع یک مسیر ویندزور.

مدت کوتاهی پس از آتش سوزی منطقه ای پارک های مقامات برآورد Kincade آتش سوخته و تقریبا 95% از Foothill هر چند بسیاری از آسیب به قلم نمی درختان.

“من عاشق کارم” رومرو گفت: از تلاش برای گرد هم آوردن 72 نفر از جامعه به تمیز کردن Foothill بازیابی مسیرهای پیاده روی و حذف نهال از گونه های مهاجم به ویژه جاروب.

رومرو تبلیغ آنچه که او خواستار ویندزور با نام تجاری از TLC — گردشگری محلی تجارت — که همواره او را به کمک به ایجاد فرصت برای خدمت به جامعه.

در حالی که تنها 40 نفر از امضا کردن در اصل یک بار رومرو ضربه او مخاطبین و کسانی که از این اتاق به عنوان به خوبی به عنوان رسانه های اجتماعی که تعداد گسترش یافته است.

یک گروه گردشگری و مهمان نوازی کارکنان از منطقه سونوما کانتی گردشگری مراقبت از سونوما کانتی گردشگری داوطلب برای کمک به حذف باقی مانده است. Sonoma County گردشگری مراقبت در یک تلاش مشترک با صنعت در ارتباط با ذینفعان محلی برای برگزاری داوطلب کاری و رویدادهای تنش با جامعه.

مشتاق افراد از جامعه گسترده تر تعدادی از گواهی گردشگری سفیران از جمله رومرو و کارکنان از شرکت ها از جمله رادنی قوی تاکستان و Wyndham WorldMark جمع آوری با هم برای ایجاد سه جداگانه کار خدمه است.

“من دوست داشتم که اعضای اتاق (بودند) گروه پیشرو در فضای پاکسازی و مرمت پارک منطقه ای” گفت: Windsor Councilwoman Deb سخن بی معنی وبیهوده اشاره کرد که آن را معمول خود را محل. “Lorene است رسیدن به ساخت اتصالات و رسیدن به جامعه گسترده تر.”

رومرو که به تازگی مشغول به کار در یک coronavirus کارگاه انگشتان دست خود را بر روی نبض از ویندزور جامعه است.

“این یک زمان برای اصلاح این پارک به عنوان خود ما و زمان شفا” او گفت:. روز کاری فوریه. 26 یک روز زیبا که کمک به اطمینان از مشارکت مردم.

کار گروه شد و به طور گسترده اختصاص سه شغل. یکی از خدمه با تمرکز بر حذف تهاجمی جارو نهال است که جوانه زده و پس از قرار گرفتن در معرض به آتش. گروه دوم مشغول به کار بر روی یک تپه به مبهم رسمی دنباله که بریدن منجر به فرسایش و فریبنده مردم تاسیس مسیرهای پیاده روی. آنها ساخته شده غیر رسمی راه “ناپدید می شوند.” سوم واحد گشت حصار خط بین خانه های مجاور تبدیل کردن 981 توپ گلف بود که در آتش سوخته در علاوه بر این به دیگر باقی مانده است.

پارک باقی می ماند بخشی از بسته هر چند حدود 5 کیلومتر از دنباله در حال حاضر باز و وحشی شروع به شکوفه.

“من دوست دارم که آنها را در انتخاب دامنه پارک به دلیل آن بود که خط آتش در ویندسور. اگر هر پارک مورد نیاز TLC از ما جامعه محلی و سازمان های آن دامنه پارک” فاج گفت.

رومرو که مفتخر به کسب عنوان 2019 گواهی گردشگری سفیر برخوردار تشکیل ائتلاف “برای انجام بهتر خوب است.”

“ما می تواند کمک بیشتری به جامعه از ما فکر می کنم ما می توانیم” رومرو گفت. “ما فقط نیاز به کسی مایل به کار برای حمل بیل در کنار ما.”

او اشاره کرد که او تلاش می کند تا منجر شود به عنوان مثال و به نقل از بهبود او از سوء مصرف مواد به عنوان عامل ایجاد انگیزه.

“این سازمان هم به همه ما کمک کند آگاه باشید که در آن ما می تواند داوطلب زمان ما” سخن بی معنی وبیهوده گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>