وزش مشاوره در اثر برخی از جزایر به عنوان شادی بخش معاملات باقی بماند

یک باد مشورتی صادر شده برای مائوئی و مولوکای و همچنین بخش هایی از جزیره هاوایی, موثر از طریق 6 بعد از ظهر پنج شنبه.

خدمات ملی آب و هوا می گوید جنوب شرق وزش باد از 20 به 35 mph با موضعی gusts بیش از 50 مایل در ساعت در حال انتظار در مائوئی مولوکای و Kahoolawe از جمله شهرهای Kalaupapa, Kaunakakai, Wailuku Lahaina Kaanapali هایکو مکوو دهنی, Makana Kula و Kihei و همچنین از شمال و شرق Kohala در هاوایی, جزیره, جنوب, نقطه, نمایش عمومی درآید آتشفشان و Waikaloa.

مقامات گفت: این بادها قوی می تواند درختان و باعث قطع برق. رانندگان به ویژه کسانی که در بالا مشخصات وسایل نقلیه باید رانندگی با احتیاط شدید.

پیش بینی می گویند یک خط الراس از فشار بالا در شمال هاوایی را حفظ خواهد کرد شادی بخش tradewind آب و هوا در جزایر از طریق هفته. ابرها و انتقال دوش را به نفع بادگیر و مناطق کوهستانی با جدا دوش بیش از بادپناه مکان.

از امروز از طریق پنج شنبه, کسانی که بادها انتظار می رود به رشد قوی تر در حالی که دوش می رود افزایش می دهد. گشت و گذار در امتداد شرق سواحل نیز انتظار می رود به رشد معاملات را افزایش دهد.

امروز هوا بیشتر ابری با پراکنده دوش اوج از 80 تا 85 درجه فارنهایت و بادها از 15 تا 30 مایل در ساعت است.

امشب انتظار می رود که باد می وزد و باران با تعداد زیادی از دوش و پایین از 68 تا 73 درجه است.

کوچک صنایع دستی مشورتی نیز باقی مانده است در اثر آب کشش از شمال غربی کائوآئی به جنوب شرقی جزیره هاوایی از طریق 6 بعد از ظهر چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>