ویلی ذرت’, طول عمر, تاثیر کاوش در کتاب جدید

“آنها به من آسان” Mays گفت: Red Sox به عنوان او صحبت کرد با شیا برای این ستون. وی افزود: بعد از آن که آن را به حال همه کار می کرد برای بهترین: “من دوست ندارم ballparks در لیگ آمریکا. من فکر می کردم لیگ ملی بود قوی تر از لیگ آمریکا. این چیزی است که من فکر می کردم.

“وقتی که من رفتم به همه ستاره بازی بیش از وجود دارد” — در سال 1961 — “آنها می خواستند به من می گویند که من می خواستم به یک جوراب قرمز. من گفتم: “نه من به جایی که آنها پرداخت می شود و خانواده من است.'”

ذرت سهام رکورد با هنک آرون و استن Nicole, برای بیشتر همه ستاره بازی — 24 به طور طبیعی — و کتاب وسیله انتقال چگونه به طور جدی او را در آغوش نقش خود را به عنوان سرگرم کننده. میز خواهد بیرون رفتن از راه خود را به هیجان ساخت آسان پخش نگاه کنید دشوار یا طعمه یک دونده به آرامی به دنبال یک توپ و سپس شلیک یک اعتصاب به ناخن او را در بشقاب.

“من تا به حال به راه رفتن در اطراف در ذهن من, اما من می توانم او را” Mays گفت. “مردم گفتند: چگونه جهنم می توانید انجام دهید؟’ من نمی دانم. من فقط او را دیدم در حال اجرا در صفحه اصلی به جای در حال اجرا به دوم.”

ما هرگز نمی خواهد می دانم آنچه ممکن است اتفاق افتاده اگر ذرت خود را به حال شده است در حال اجرا از اول روی دو ضربه او در بازی 7 از سال 1962 سریال های روز دنیا با دو outs در پایین ninth inning. با سان فرانسیسکو انتهایی توسط 1-0 و نیویورک یانکیز’ رالف تری در تپه ذرت به شدت انتقاد کرد دو به حق است که آهسته بر روی چمن های خیس. Matty Alou در حال اجرا بود از اول و متوقف در, سوم, راه اندازی McCovey بازی-پایان دادن به بوش. ذرت همواره تصویر یک نتیجه ای متفاوت.

“اگر آن را به حال شده است من آنها را تا به حال به پرتاب من از بیرون آمدن صفحه اصلی” Mays گفت. “من سعی کردم برای خانه. Matty آهسته هنگامی که او به سوم. وجود دارد هیچ راهی برای من باقی ماند ، وجود دارد دو outs.”

یازده سال بعد در سراسر خلیج در اوکلند Mays تا به حال یکی دیگر از فرصت به آمده تا به عنوان پتانسیل نهایی در خارج از جهان بازی سری 7 این بار به عنوان یک عضو از New York Mets در برابر یک است. بعد از یک دو کردن خطا در نهم اوکلند حذف Rollie انگشتان برای چپ دست Darold Knowles با چپ دست Wayne گرت آینده به تساوی اجرا شود. میز ضربه دست راست, البته, اما, مدیر Yogi Berra چپ او بر روی نیمکت. گرت ظهور و ذرت هرگز دوباره.

“من ضربه ی خودم” ذرت می گوید: در این کتاب است. “من می توانم رفته به یوگی و گفت:” من به خرج کردن-ضربه مرد.’ من فکر می کنم او می ام و گفت: “خوب برو جلو و خرج کردن-ضربه.’ من فکر می کنم که آنچه که او می خواهم که گفت: از آنجا که ما تا به حال این نوع از ارتباط است. اما من گفت: “نه, که چگونه به آن را انجام دهد.’ من هرگز این کار را.”

ذرت’ نهایی شد متهور فوق العاده زمین باز یافته تنها در 2 بازی از این سری جهانی اگر چه تصویر ماندگار از پایان کار خود را این است که سقوط خود را در مرکز میدان در حالی که مبارزه با خورشید است. این یک کنتراست قابل توجه به خود را ماندگار گرفتن در این پولو زمینه در سال 1954 یک لحظه حفظ در یک تندیس داده شده در حال حاضر سالانه در نام خود را به با ارزش ترین بازیکن در جهان سری.

2020 سری جهانی در معرض خطر در حال حاضر مانند نجومی خود, دیگر آمریکایی آماده به کار در معرض خطر این بیماری همه گیر. به ما صبر ذرت’ داستان زندگی باعث می شود یک فوتی و فوری قرنطینه بخوانید. او می تواند رفته اند کمی عمیق تر — به خصوص در مورد پسر تعمیدی او اوراق قرضه Barry خانه اجرا پادشاه آلوده با لینک کلیک کنید برای عملکرد داروهای افزایش — اما بحث نیست Mays ” سبک.

او هنوز هم یک جمعیت pleaser در 89 برای همیشه نماد “ترکیبی از عظمت و شادی” به عنوان کلینتون می گوید, که توضیح می دهد که بسیار در مورد جذبه های ورزشی. جدید خاطرات را یادآوری طرفداران چرا ما عاشق بازی بیس بال, بسیار, و همچنین در حال حاضر که چرا ما آن را از دست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de