ویلیامز هیجان زده برای شروع تازه با 49ers

پس از گذراندن تمام فصل گذشته در حاشیه در اختلاف با مدیریت در واشنگتن ترنت ویلیامز نمی توانست اسکریپت خیلی بهتر نتیجه به این حماسه.

ویلیامز چپ چه شده است که یکی از NFL ترین ناکارآمد فرانچایز در سال های اخیر برای پیوستن به یک تازه کردن یک سوپر باول سفر در سان فرانسیسکو که در آن او شده است پیوست با مربی Kyle Shanahan پس از گذراندن چهار سال با هم در واشنگتن.

“من فقط می خواهید برای دریافت در این زمینه ، من نمی توانم دروغ” ویلیامز ” میگوید. “من شده است chomping در بیت برای برخی از زمان. من تا به حال من غلتک coaster از احساسات به خاطر من برگرد (واشنگتن) در مهلت تجارت. من آماده برای بازی. من که آدرنالین روگرفت. در حال حاضر من chomping در بیت به قادر به گرفتن بر روی زمین با یک سوپر باول-کالیبر تیم. این همه من فکر می کنم در مورد حق در حال حاضر.”

ویلیامز هنوز هم باید صبر کنید که شانس پس از به دست آورد در طول پیش نویس برای یک سال 2020 پنجم-دور انتخاب کنید و یک 2021 سوم-طفیلی.

بسیاری از offseason در انتظار نگه داشته در حال حاضر در پاسخ به COVID-19 همه گیر با تیم محدود به جلسات مجازی به عنوان مخالف در شخص تاسیسات و تمرینات. او در حال گذراندن این زمان کار کردن در هوستون در ورزشگاه او صاحب با Adrian Peterson.

اما زمانی که ویلیامز مجاز به شروع به تمرین برای املاک با تیم جدید خود را, او پیش بینی انتقال آسان چرا که او هنوز هم یک فرد کامل برای Shanahan را جرم 10 سال پس از برداشت چهارم به طور کلی توسط ردسکینز به بازی در آن است.

“دلیل من پیش نویس به واشنگتن است راه من و این جرم ازدواج با مجموعه مهارت های من,” او گفت:. “که هنوز هم همان. آن را یک دست و دستکش مناسب است. من می دانم که این جرم مانند پشت دست من است.”

ویلیامز بود دیگر مناسب در واشنگتن با وجود ساخت نرم افزار کاسه هر فصل از سال 2012 تا 2018 به عنوان یکی از بازی ورزشی ترین و قابل اعتماد در سمت چپ پردازد.

او نشسته کل 2019 فصل به دلیل اختلاف با واشنگتن ، ردسکینز نیست قادر به دریافت غرامت آنها می خواستند در سال گذشته مهلت تجارت و نگهداری ویلیامز. او خود را تمدید درخواست برای یک تجارت این offseason شد و بالاخره در آخر هفته گذشته.

در ماه نوامبر ویلیامز نشان داد او مبتلا به سرطان و گفت که وضعیت او را منجر به بی اعتمادی ردسکینز ” پزشکی کارکنان و سازمان به عنوان یک کل. او در آن زمان گفت: “هیچ اعتماد وجود دارد” با رئیس جمهور بروس آلن بود که پس از اخراج واشنگتن 3-13 فصل است.

کادر پزشکی همچنین بازرسی و نگهداری شد و مربی جدید Ron ریورا در زمان کنترل از فوتبال ، اما ویلیامز هنوز هم می خواستم خارج کردم و خود مایل اعطا شده است.

در حال حاضر او احساس می کند تجدید در 31 سالگی پس از نشستن از یک سال است.

“من احساس می کنم 25 دوباره,” او گفت:. “این اولین سال من را از فوتبال از درجه دوم. آن را مانند 25 سال از مستقیم فوتبال هر ماه اوت است. بدن من تا به حال فرصتی برای استراحت فرصتی برای التیام. من نمی دانم اگر من تا به حال شده است در یک موقعیت که در آن من احساس درد و یا درد در offseason. من احساس شادابی و طراوت به حداقل می گویند.”

ویلیامز در حال ورود به سال آخر قرارداد خود را که به او پرداخت $12.5 میلیون در این فصل است.

یک معامله بالقوه به مینه سوتا در این پیش نویس از طریق کاهش در بخشی به دلیل ویلیامز و وایکینگ ها نمی بینم چشم به چشم در برنامه های بلند مدت.

این Niners سپس pounced و جایگزینی مناسب برای شش-زمان Pro کاسه جو Staley که تا به حال به اطلاع تیم قبل از این پیش نویس که او برنامه ریزی شده به بازنشسته به دلیل رو به وخامت گردن بیماری است.

ویلیامز و 49ers مدیر جان لینچ هم گفت: هیچ عجله به انجام یک معامله برای قفل کردن Williams فراتر از سال 2020 است.

“ما هر دو توافق کردیم که ما فقط می توانید صبر کنید و ببینید رویکرد” ویلیامز گفت. “این آخرین سال از من معامله است. بدیهی است که آن را انگیزه ای برای من به بازی خوب. آنها تا به حال به یک سوم دور (انتخاب کنید) سال آینده به طوری که آنها در حال سرمایه گذاری در ایران هست. هر دو طرف علاقه مند هستند در مدت طولانی چیزی, اما من بیش از OK فقط با گرفتن پای من خیس و فقط از پخش آن.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net